Сонник пелюшки наснилися. До чого сниться повзунки, розлітайку у сні бачити.

До чого сняться пелюшки, повзунки, сорочка – сонник Хассе

Пелюшка уві сні уособлює ті умови, які ви створюєте для життя своїх дітей та самого себе.

Купувати пелюшки у сні – до того, що у вашому будинку владнаються усі поточні проблеми і настане довгоочікуваний спокій.

Якщо в сні ви купуєте занадто багато матеріалу для пошиття пелюшок – це говорить про безуспішну спробу передбачити майбутні обставини і попереджає, що уникнути помилок не вдасться.

Не помита дитина, брудні пелюшки – така картина свідчить уві сні про вашу недбалість в будинку, ви не думаєте про майбутнє.

Міняти пелюшки у сні – до напруженої і невдячній роботі, яка все-таки буде в свій час оцінена, але станеться це набагато пізніше.

Якщо при спробі сповити дитину ви виявляєте в сновидінні, що пелюшки виявилися маленькими – виходить, у реальному житті ви вибрали неправильний шлях вирішення поставленого завдання, ускладнюючи тим самим її виконання.

Якщо уві сні ви з якоїсь причини застеляли ліжко пелюшками замість звичайного постільної білизни – значить, ви занадто загрузли у своїх проблемах. Проаналізуйте, чи так усе це важливо для вас, інакше ви можете стати наяву посміховиськом для оточуючих.

Сорочечка і повзунки сняться до клопотів.

До чого пелюшки сняться – сучасний сонник

Купувати підгузники, пелюшки і сорочечки уві сні – для тих, хто не має дітей – до їх появи. А для тих, хто вже став батьком – до вдалого придбання, яке згодом стане в нагоді підростаючому поколінню.

Брудна або порвана сорочка сниться до хвороби дітей або до нещасного випадку з ними. Проявіть уважність, всього цього можна уникнути.

Дитина, одягнений в одну лише розлітайку, обіцяє щасливе майбутнє дітей сновидця і те, що вони будуть доставляти йому багато радості.

Езотерика
Додати коментар