Сонник павич приснився. До чого сниться павича у сні бачити.

Павич до чого сниться, сонник Лоффа

Птах павич уві сні, як і в стародавніх казкових оповідях, є прообразом райської жар-птиці, істоти, що несе з собою і погибель, і щастя в залежності від поведінки і внутрішніх якостей того, кому вона є. У наших сновидіннях цей образ уособлює мрії, надії і супутні їм фантазії.

Павич також може символізувати у сновидіннях гордовитого, гордовиту, пихатого і самовдоволеного людини, який приділяє своїй зовнішності більше уваги, ніж на внутрішньому, духовному розвитку.

Хвіст павича уві сні може стати відображенням якогось гідності, що ви вважаєте основним, не розуміючи, що воно аж ніяк не компенсує залишилися на увазі недоліки.

Якщо уві сні ви годували павича, то наяву будете намагатися знайти підхід до якоїсь особи, яку всі навколо вважають неприступною, і може бути, вам це вдасться. Однак після цього перед вами постане питання: а навіщо вам це було потрібно?

Вилетіло з хвоста павича пір’я сниться до вашого необережного поводження по відношенню до деякої впливової особи. По всій видимості, ви наважитеся сказати йому правду.

До чого павич сниться – езотеричний сонник

Приснився павич, розпускающий на ваших очах хвіст – чекайте підступу або обману за вельми привабливою рекламою або оманливою зовнішністю. Не вірте незнайомим людям і не довіряйте неперевіреним даними.

Особливо небезпечним у цьому плані вважається сон, в якому вам є білий павич, альбінос.

Кричущий, видає якісь звуки павич попереджає про необхідність враховувати дрібні деталі, нюанси в той момент, коли ви плануєте щось масштабне, грандіозне.

До чого павичі сняться – сучасний сонник

Павич з розкішним хвостом обіцяє уві сні порожні розваги решту тиждень.

Якщо хвіст у нього був складний, то вам належить затіяти в своєму будинку ремонт.

Вивалилися з хвоста павича пір’я закликають сплячого до обережності у поводженні з фарбувальними або жирними предметами, оскільки він може випадково кинути їх і забруднити гарну річ на собі або в своєму будинку.

Неприємні звуки, що видаються павичем, віщують даремно витрачений на щось час.

Езотерика
Додати коментар