Сонник пароплав приснився. До чого сниться пароплави у сні бачити.

Пароплав до чого сниться, сонник Лоффа

На перший погляд, річковий пароплав і океанський (морської) корабель повинні мати схожі тлумачення в сновидіннях, однак, їх головна відмінність полягає в тому, що рухається по річці пароплав може мати лише чотири напрями (за течією, проти нього, на березі та від берега), а також стояти на місці, опустивши якір. Що ж стосується морського лайнера, то свобода його практично нічим не обмежена.

Крім того, річка, як правило, не йде по ній пароплава такої небезпеки, як море або океан, де все хитко і невідомо. Тому в сновидінні потрібно точно розуміти, на якому судні ви опинилися, куди і навіщо рухаєтеся, а якщо стоїте на місці, то чому.

Йде по річці комфортабельний білий теплохід сниться як втілення мрії сновидця про спокійне та безтурботне життя. Якщо ви можете визначити, за течією чи ні рухається це судно, це вкаже вам на супутні, що сприяють або, навпаки, заважають обставини. Якщо ж ви не можете визначити течію річки, зверніть увагу на інші деталі вашого сну, оскільки вони є більш важливими.

Зокрема, дуже важливим є питання, в якому вам довелося плисти на човні уві сні. Як правило, це подорож нешвидка, і однією з головних умов його успішності є саме суспільство. Було воно вам приємно? Не виділявся своїм поведінкою хтось із пасажирів? Не був схожий цей чоловік на когось з вашого оточення?

До чого пароплави сняться, сонник Лонго

У наших сновидіннях пароплав може уособлювати в сновидіннях почуття, любовні відносини.

Якщо пароплав, на якому ви знаходитесь, рухається за течією річки, значить, ваші почуття будуть зміцнюватися, а навколишні схвалювати вас союз і всіляко його підтримувати.

Рух пароплава проти течії говорить про зворотне.

Якщо пароплав стоїть на місці, сон вказує на зупинку в розвитку відносин, можливо, вони вже вичерпали себе.

Відчалювали від берега на човні у сні – знайдете собі нову пару.

Причалювали до берега – розлучитеся зі своїм нинішнім партнером.

Зіткнення пароплавів сниться як знак запеклого суперництва. Важливий результат цієї аварії.

Якщо за всім цим ви спостерігаєте у сні з берега, то й наяву ви є лише глядачем чужого щастя або нещастя в коханні.

Якщо уві сні ви стоїте на березі, бачите відчалюючий від пристані пароплав і думаєте, що сядете на наступний або на цей же на зворотному шляху, то в реальності ви збираєтеся чекати, поки ваш обранець або обраниця не преситится нинішніми відносинами (без вас), і тоді прийде ваш час. Подумайте, чи не виявиться так, що на пристані до того часу виявиться багато народу, який знову відтіснить вас назад.

Езотерика
Додати коментар