Сонник парасолька приснилася. До чого сниться парасольку у сні бачити.

Якщо приснилася парасолька по соннику Цвєткова

Парасольки уві сні символізують захист від чогось корисного, але одержуваного в надмірних кількостях (як сонце і вода, від яких ми закриваємося з його допомогою в реальному житті).

Для сімейної людини втратити парасольку у сні означає, що є небезпека дозволити собі розслабитися в плані отримання недозволених задоволень.

Побачити в сні чоловіка з відкритим парасолькою – до флірту, який почнеться зовсім невинно, а закінчиться гучним скандалом і гіркими сльозами.

Купувати парасольку у сні – до досади та горя.

Йти під парасолькою під час дощу – до допомоги, яка буде великодушною і своєчасною.

Якщо уві сні вам подарували парасольку – ваші ім’я буде схилятися в самих непристойних ракурсах.

Йти з парасолькою в сні в ясну нежарку погоду – до отримання слушної поради, яким є сенс піти.

До чого парасолька сниться – езотеричний сонник

Зламати парасольку у сні – до прикрого непорозуміння, яке відбудеться як не можна більш до речі.

Приснилася закрита парасолька – наяву вам слід заздалегідь подбати про виправдувальні докази, оскільки дуже скоро на вас обрушиться якесь серйозне звинувачення.

Чоловік з парасолькою над головою сниться дівчині до того, що в майбутньому шлюбі роль “кам’яної стіни”, швидше за все, буде відведена їй.

Купувати парасольку уві сні – це рада перестрахуватися щодо своєї нової палкої любові, подумати про своє майбутнє і про те, як воно складеться, якщо ваші нинішні надії не виправдаються.

Якщо уві сні вам подарували парасольку, то в реальному житті чекають складнощі у спілкуванні з кимось, пошуки взаєморозуміння будуть складними і тривалими.

Вручити комусь у подарунок парасольку самому – у вас будуть просити щось в борг, і не обов’язково це будуть гроші.

До чого парасольки сняться – сучасний сонник

Парасолька в сновидінні уособлює захист. Вона ненадійна, але й небезпека невелика.

Чорна парасолька уві сні – це заступництво сильних світу цього, людей, які мають якусь владу або хоча б якусь її частину.

Якщо чорна парасолька у вашому сновидінні була закрита, складена, то в даний момент у вас є шанс отримати чиєсь заступництво. Не нехтуйте ним.

Біла парасолька уві сні – це захист вищих сил.

Якщо побачена біла парасолька використовувалася у вашому сновидінні, як заслін від сонця – це говорить про те, що ви вкрай нерозумно і навіть блюзнірство зневажаєте знаками, що посилаються вам згори.

Побачениа у сні червона парасолька говорить про те, що вам належить поборотися за свою любов, стати на її захист.

Шукати парасольку уві сні і не знайти – знак того, що поки ви технічно не готові до здійснення певного задуманого справи.

Якщо вам вдалося її знайти – у вас вистачить розуміння і здорового глузду, щоб попередньо підготувати належну базу, в тому числі і фінансову.

Літати з парасолькою в сні – до утопічних планів.

Якщо в сні ви побачили дві парасольки однаковою забарвлення – наяву ви не вірите в очевидне. І неважливо, скільки людина буде намагатися переконати вас у зворотному – ви вперті в своїй помилці.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар