Сонник парашут приснився. До чого сниться парашут у сні бачити.

Якщо приснився парашут по соннику Цвєткова

Побачений у сні стрибок з парашутом сонник тлумачить, як необхідність вжиття заходів для забезпечення збереження своїх фінансових заощаджень.

Власний стрибок з парашутом сниться до того, що ви знайдете щастя з коханою людиною, незважаючи на всі заборони. Тлумачення дійсно лише в тому випадку, коли мало місце благополучне приземлення.

Стрибати з парашутом у сні і бачити, що парашут не розкрився – до небезпеки нещасного випадку з жахливими наслідками. Уникнути цього можна, але вам доведеться скасувати всі візити, в тому числі і офіційні.

Якщо політ з парашутом у вашому сні закінчився на дереві, де ви повисли, зачепившись кроквами, то вам краще не займатися комерційною діяльністю і підприємництвом, бо все закінчиться плачевно.

Стрибати з парашутом в океан у сні – до безвихідного положення, в якому вам не залишиться нічого іншого, як прийняти продиктовані умови.

До чого парашут сниться – езотеричний сонник

Сниться стрибок з парашутом – пізнаєте наяву такий секс, про існування якого і не підозрювали. При цьому, якщо політ на парашуті доставив вам у сні задоволення, отримаєте насолоду і в ліжку. Якщо ж літати на парашуті в сні вам не сподобалося категорично, то нововведення в інтимному житті будуть відкинуті раз і назавжди.

Стрибок без парашута символізує в сновидінні інтимні стосунки без контрацепції.

До чого парашути сняться – сучасний сонник

З’явилися у вашому сні парашутисти попереджають: в житті немає нічого неможливого, навіть якщо якусь справу здається вам абсолютно нездійсненним.

Але якщо у вашому сні парашутист падає, то знайте: ваша схильність постійно вплутуватися в ризиковані задуми доставляє чимало переживань вашим близьким.

Падати з парашутом самому в сні і відчути, як він, нарешті, відчинився – свідчення того, що ви на зло всім досягнете успіху.

Літати з парашутом в небі, практично не наближаючись до землі – таке сновидіння суперечливо і говорить, з одного боку, що ви будете користуватися успіхом і у протилежної статі, і у самої Фортуни, а з іншого – що ви занадто довго літаєте в хмарах, не приділяючи уваги нагальних проблем, які, як відомо, не люблять, коли про них забувають.

Езотерика
Додати коментар