Сонник параліч приснився. До чого сниться параліч у сні бачити.

Параліч до чого сниться, сонник Лоффа

Параліч у сні є дуже тривожним і одним з найбільш небезпечних явищ. У той час, коли людина занурюється у сон, великі групи м’язів нашого організму часто знаходяться в так званому паралізованому стані, метою чого, ймовірно, є попередження фізичної травми сновидця в тому випадку, коли його підсвідомі рефлекси дадуть фізичну реакцію на ті образи, які людина побачить у сні.

Подібний стан може викликати неабияке занепокоєння, якщо сновидець раптом відчує, що його тіло перебуває в безпорадному, паралізованому стані, не розуміючи при цьому, що його розум все ще знаходиться в стані сну. Позбавлений в цей момент будь-якої можливості поворухнутися і чинити фізичний опір цього стану, сплячий як би паралізований чоловік може відчути в сні таку безпорадність, що ризикує піддатися паніці. Подібний сценарій може виявитися не самим безпечним варіантом усвідомленого сну.

Розум людини, замість того, щоб контролювати тіло або хоча б бути обізнаним про те, що з ним (тілом) відбувається, лише констатує відсутність цього контролю при відчутті власного тіла.

Цей феномен людина спостерігає протягом сотень років, в народі він отримав назву “відьма на спині”. Вважалося, що якась зла сила, дух відьми, домовик або хтось ще прикував сплячого до ліжка. Насправді ж максимум, що може означати цей сон – це почуття духовної пригніченості.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар