Сонник папуга приснився. До чого сниться папугу у сні бачити.

Папуга уві сні означає обман, руйнування надій, провал планів, марну балаканину і плітки на Вашу адресу. Обставини складуться так, що ваші мрії не здійсняться, а в близькому оточенні з’являться зрадники.

Відкривайте душу тільки тому, в кому абсолютно впевнені. Так ви зможете не переживати, що сказане обернеться проти вас.

Кому приснився сон

Якщо папуга приснився жінці, вона щось не домовляє супутнику життя. Він давно помітив підступ, проте намагається не надавати цьому значення. Відверта розмова усуне всі прогалини і секрети.

Чоловікові після такого сну чекає зустріч з нав’язливою людиною. Його порожні розмови виводять вас зі стану рівноваги і псують настрій. Включивши кмітливість, ви знайдете приводи для припинення спілкування.

До чого сняться хвилясті папуги

Сновидіння, де були хвилясті папуги, пророкує ризик постраждати через власну балакучості. Ви розповісте про себе важливу інформацію, яку використовують проти вас недоброзичливці або зловмисники. Розповівши їм свої секрети і коди від банківських карт, ви уникнете пліток і грошових втрат.

Іноді подібний сюжет звертає увагу на добре знайомого вам людини. Серед інших він виділяється тим, що багато обіцяє і мало робить. Якщо ви дізналися в ньому кращого друга або другу половинку, пора задуматися про долю ваших подальших взаємин.

Жінці хвилястий папуга вказує на надійність її подружнього союзу. Обидва його учасники зберігають вірність партнеру, піклуються про затишок сімейного гнізда і не бояться відповідальності. Ваше сімейне щастя зміцнить дитина, яка має всі шанси незабаром з’явитися на світ.

Багато хвилястих папуг — неоднозначний сюжет. Найчастіше він попереджає про активізацію пліткарів, які згадають про ваші минулі невдачі або спробують знецінити недавні перемоги. Чутка, яка піде про вас, ранить вас до глибини душі.

Позитивне значення сну пророкує веселе проведення часу з друзями. Вас збере в одному місці радісний привід, який торкнеться одного з учасників зустрічі. Заручини або переїзд в нову квартиру однієї з подруг запам’ятається сміливими тостами і душевними розмовами до світанку.

Різнокольорові хвилясті папуги – до незабутніх зустрічей і гучних урочистостей.

Сновидіння про блакитного хвилястого папугу віщує допомогу з несподіваного боку. У ситуації, що склалася вас виручить людина, яку будете ледь знати. Відносини з ним можуть мати довгострокову основу.

Хвилясті папуги в клітці, побачені уві сні, закликають до серйозності, мудрості і послідовності. Ці якості здатні запобігти каверзні ситуації, які завдадуть шкоди вашому самолюбству, репутації та фінансам. Нехтування порадами сонника призведе до скандалів, професійних помилок і появи пліток.

Хвилястий папуга на голові – до необхідності стати ініціативніше.

Про що розкажуть сни про білого папугу

Білий папуга вважається сприятливим символом у снах. Він віщує радісні звістки, нові професійні досягнення, фінансовий успіх і взаємну любов. Придушення своїх емоцій і нездатність до відстоювання своєї точки зору може затьмарити момент тріумфу.

Великий папуга білий обіцяє удачу. Вона допоможе завершити старі справи і взятися за починання, які принесуть суспільне визнання і матеріальну вигоду. Усунення фінансових проблем благотворно відіб’ється на особистому житті.

Білий папуга в руках радить не забувати про силу знань. В даний момент їх недостатньо, щоб претендувати на високооплачуване місце роботи, підвищення або перемогу над конкурентами. Підвищіть кваліфікацію, щоб довести свої цілі до логічного фіналу.

Про що розповідають сни про зеленого папугу

Зелений папуга віщує розплату за минулі помилки. Вірогідний перекіс в поточних справах, провал запланованих подій і згасання надій, які ви покладали на найближче майбутнє. Відпрацювавши ряд життєвих уроків, ви отримаєте право стати щасливими.

Іноді подібний сюжет сигналізує про можливі проблеми зі здоров’ям. Ви занадто довго відкладали візит до лікаря, через що перенесені на ногах інфекції залишили безліч ускладнень. Повна діагностика вкаже, на які системи органів звернути увагу.

Зелений папуга в клітц — до змін в діловій сфері.

Який колір був у папуги, що приснився

Жовтий папуга є неоднозначним символом у снах. Найчастіше він обіцяє збагачення, яке не завжди буде пов’язане з основним місцем роботи. Крім премії від керівництва, підвищення зарплати або погашення заборгованостей по ній, вас може порадувати повернення великого боргу, заповіт близького родича або цінний подарунок від близької людини.

Іноді жовтий папуга означає обман. Він буде виходити від члена сім’ї, який спробує приховати свої неприємності або усунути їх за ваш рахунок. Коли ви дізнаєтеся про наркотичну залежність брата або причетності дочки до крадіжки ваших грошей, ліміт довіри до близьких людей буде вичерпаний.

Блакитний папуга найчастіше сниться напередодні нових починань. Завдяки Вашій старанності, обережності і працьовитості досягнення поставленої мети відбудеться з незначними втратами і максимальною віддачею. Поради сторонніх можуть завести в глухий кут.

Синій папуга – до далекої дороги.

Червоний папуга – до романтичної пригоди.

Чорний папуга віщує проблеми. Вони проявляться під виглядом конфліктів з колегами, затримок зарплати, невдалих відряджень, хвороб членів сім’ї, зриву торгової угоди або розчарування в обранцеві. Якщо ви проявите байдужість до подій, ризикуєте втратити місце роботи або дорогого вам людини.

Рожевий папуга – до любовного знайомства або усамітнення з другою половинкою.

Сірий папуга – до настання нудних буднів.

Що означають сни про різнокольорових папуг

Різнокольорові папуги часто сняться наївним, мрійливим і добродушним людям. Ви схильні жити в світі ілюзій, де у оточуючих з’являються неіснуючі риси, а у ваших планів – фантастичні перспективи. Будьте реалістичніше, щоб було менше приводів для розчарування.

Багато кольорових папуг уособлює вірних і відданих друзів. Вони знаходяться поруч з вами не перший рік Вашого життя і неодноразово довели свою щирість і порядність. Якщо навчитеся дорожити цими людьми, зможете пронести дружбу крізь десятиліття.

Іноді багато кольорових папуг віщує випадок, який змінить ваше ставлення до близької людини. Він відкриє вам важливу таємницю, яку від вас ретельно приховували довгий час. Дізнавшись правду про своїх батьків або причину розлучення кровної сестри, ви перестанете з ними спілкуватися.

Великий кольоровий папуга — відображення амбітності, зарозумілості і легковажності сплячого. Ви бажаєте знайти все і відразу, але без серйозного підходу до життя це вам не вдасться. Тільки після того як ви переживете ганьбу, крах кар’єри або розставання з дорогими вам людьми, прийде усвідомлення своїх помилок.

Яким був папуга

Мовець папуга обіцяє плітки. Приводом для них послужить ваш недавня розмова з начальником, підвищення за посадою, покупка дорогого одягу, зміна зовнішнього образу або новий роман. Незалежно від правильності ваших дій, заздрісники знайдуть, до чого причепитися.

Іноді говорить папуга уособлює балакучого знайомого. Зустріч з ним відбудеться в найближчі дні, віднявши масу цінного часу. Делікатність і ввічливість допоможуть закінчити розмову раніше, ніж він вам набридне.

Великий папуга — добрий знак уві сні. Він обіцяє благополучне завершення розпочатих справ, перспективні знайомства, приємні сюрпризи від близьких і зміцнення сімейних уз. Заради настання щасливих подій вам не буде потрібно силових і тимчасових вкладень.

Маленький папуга — несамостійному знайомому знадобиться ваша допомога.

Поранений папуга – до легкого нездужання.

Мертвий папуга розглядається у снах як символ прийдешніх проблем. Можливі помилки в робочій документації, труднощі під час переоформлення спадщини, грошові втрати, виклик до суду, конфлікт з впливовою людиною або нерозуміння з другою половинкою. Правильна розстановка пріоритетів допоможе впоратися з ними в стислі терміни.

Іноді даний сон попереджає про захворювання члена сім’ї. Хтось із близьких простудиться, попрямує в лікарню із загостренням хронічного захворювання або отримає важку травму. У зв’язку з його непрацездатністю на вас ляже велика частина обов’язків по дому.

Багато папуг обіцяють відпочинок в приємній компанії. Поруч з друзями або другою половинкою вам захочеться розваг, які можуть не вписатися в ваш бюджет. Будьте стриманішими у витратах, щоб не довелося позичати на оплату таксі додому.

Значення сну про ручного папугу залежить від деталей. Ручний папуга, що розмовляє уві сні, уособлює балакучу подругу або колегу по роботі. Якщо ви відмовите цій людині в спілкуванні, ризикнете нарватися на грубість.

Мовчазний ручний папуга пророкує мир і спокій у вашому домі. Незабаром стихнуть конфлікти, забудуться образи і з’явиться довіра між членами сім’ї. На цьому грунті з’явиться шанс торкнутися теми, про які ви більше не маєте наміру закривати очі.

Красивий папуга — будете шоковані несподіваною звісткою.

Засмажений папуга – до туги за минулим.

Вагітний папуга – до турбот, пов’язаних з близькими людьми.

Яскравий папуга — обіцяє період, вдалий для початку нових планів.

Папуга ара сигналізує про обман. Його призвідником виступить родич, який спробує приховати від вас важливий факт. Інтуїція допоможе викрити людину, яка хоче перекреслити ваші мрії.

Іноді дане бачення відображає самовпевненість, цілеспрямованість і наполегливість сплячого. Навколишні захоплюються вашим вольовим характером і нерідко ставлять в приклад своїм знайомим. Зайва популярність навколо вашої персони може зробити вас марнославною і зарозумілою людиною.

Какаду пророчить привабливу пропозицію. Його зробить ненадійна людина, яка буде намагатися втягнути вас в авантюру. Якщо поведетеся на його красиві слова, будете довгий час працювати в збиток собі.

Папуги–нерозлучники обіцяють гармонію в любові. Ви почнете нові романтичні відносини, переконайтеся в щирості коханої людини або насолодитеся подружньою ідилією. Обранець буде без слів вгадувати ваші бажання, приносячи море радості і задоволень.

Де знаходилися папуги зі сну

Сюжет про папугу в клітці можна тлумачити двояко. Найчастіше побачена картина служить відображенням деяких заборон, обмежень або поневірянь, які відчуває на собі сплячий. Поки ви не знайдете баланс між бажаннями і можливостями, життя не почне приносити радість.

Іноді папуга в клітці символізує настирливого і невихованого знайомого, який зникне з вашого поля зору. З його переїздом або звільненням зона Вашого комфорту знайде нові межі.

Людей, які жадають змін, сюжет про папугу в руках може розчарувати. Всупереч вашому бажанню що-небудь змінити в своєму житті, цього не трапиться. Ваше життя буде протікати в стабільному руслі, залишаючи приємні несподіванки на потім.

Папуги в будинку – будете говорити без угаву.

Папуга на плечі – повірите в те, що не пов’язано з реальним станом речей.

Що робили з папугою

Спіймати папугу уві сні — підтвердження того, що на вас можна покластися. Ви дбайливо ставитеся до чужих секретів, цікавитеся життям оточуючих і не відмовляєте, якщо комусь із них потрібна ваша допомога. Завдяки цьому у вас багато друзів, для яких ви стали частиною їх сім’ї.

Інше трактування радить спуститися на землю. Ви живете в світі мрій, які ніколи не втіляться в дійсність. Кручена в хмарах, ви упустите реальні можливості, щоб змінити життя на краще.

Ловити папугу — до успіхів на професійному або романтичному терені. Ви влаштуєтеся на престижну роботу, витримаєте конкурентну боротьбу за підвищення по службі або зустрінете симпатичну людину, з якою захочете пов’язати своє подальше життя. Через емоційні або фізичні перевантаження може розвинутися втома,

Купити папугу уві сні — наяву виставите себе в дурному становищі. Вірогідний публічна ганьба, участь в гучному скандалі або вчинення поганого вчинку, про який дізнається багато людей. Побічним ефектом вашої слави стануть плітки, які будуть переслідувати вас на кожному кроці.

Вбити папугу — розірвете зв’язок з фальшивим другом.

Годувати папугу – будете доглядати за людиною, яка вас не гідний.

Гладити папугу – до надлишку цікавої інформації.

Які дії здійснював папуга

Сон, де папуга полетів, віщує негативні емоції. Ви відчуєте образу, розчарування або безнадійність, коли поговорите з родичем, дізнаєтеся таємницю другої половинки або зіткнетеся з несправедливістю на роботі. Надія на сприятливий результат ситуації буде дорівнює нулю.

Наснилося, що папуга кусає, – подальше знаходження в нинішньому робочому колективі загрожує депресією. Те, про що колеги пліткують за Вашою спиною, незабаром дійде і до вас, принісши з собою хвилю переживань. Зайва драматизація почутого може вилитися в нервовий розлад.

Папуга залетів у вікно — новинам. Їх принесуть люди, зустріч з якими ви довго чекали. Дізнавшись про долю шкільної подруги або назріваючому сімейному торжестві, ви знайдете внутрішній спокій.

Папуга полетів у вікно — Ваші надії виявляться порожніми. Ви даремно будете чекати підвищення, взаємності від людини, що подобається, одужання родича або торимання спадщини. Фортуна буде на вашому боці набагато пізніше, ніж ви очікуєте.

Папуга літав по кімнаті – до дзвінка від далеких родичів.

У Вашому сні папуга клює зернятка — до процвітання і благополуччя. Ймовірно підвищення за посадою, зміцнення позицій в бізнесі, відкриття нових джерел доходу і скріплення почуттів шлюбними узами. Ваші мрії стануть реальністю на заздрість численним ворогам.

Папуга вкусив за палець – до ускладнень в роботі.

Інші значення снів про папуг

Пташенята папуги означають радість, здивування і щастя. Вірогідний похід на торжество, отримання приємної новини, зав’язування цікавих знайомств і отримання подарунків від другої половинки. Доля надасть шанс випробувати емоції, яких вам не вистачало.

Яйця папуги – до знайомства з цнотливою особливої.

Кішка зловила папугу – до необачного вчинку, через якого самі і постраждаєте. Не виключено, що ви поспішите зі звільненням, продешевите під час торгової угоди, відкинете перспективного шанувальника або розірвете відносини з надійною людиною. Мудрість і далекоглядність не дозволять зробити помилки.

Кішка з’їла папугу — обман розкриється без вашої участі.

Езотерика
Додати коментар