Сонник манікюр приснився. До чого сниться педикюр уві сні робити, бачити.

Якщо приснився манікюр, педикюр по соннику Цвєткова

Сниться манікюр на чужих руках – попередження про те, що ви дасте себе обдурити. Пам’ятайте, що зовнішність оманлива, будьте вкрай уважні до співрозмовників в будь-якому місці.

Робити манікюр собі самій, без сторонньої допомоги – такий сон говорить про ваше бажання показати себе з іншої сторони, сподобатися потрібній людині. На жаль, ви недооцінюєте його, він не поведеться на ваші хитрощі, оскільки вони будуть досить незграбними.

Якщо ви робите це в професійному салоні – попереду успіх у чоловіків.

Сон для чоловіка, в якому він робить собі манікюр, вказує на досягнення гаданого результату або успіху, а також на схильність сновидця вводити інших в оману неіснуючими заслугами.

Робити педикюр в сні – до далекої, але абсолютно марної дороги. Натрете собі мозолі, і без всякої користі.

До чого манікюр, педикюр сниться – езотеричний сонник

Робити манікюр комусь іншому – до спроби обдурити цієї людини. Результат цієї спроби ви можете оцінити по тому, наскільки професійно у вас це виходило у сні.

Зіпсований манікюр на власних руках сниться до важкої роботи або великим домашнім клопотам.

Бачити чужі руки з манікюром – сон небезпечний для молодої дівчини, вона буде готова вступити наяву в сексуальний контакт з першим зустрічним.

До чого манікюр або педикюр сняться – сучасний сонник

Якщо уві сні ви робите собі манікюр, то наяву станете об’єктом пильної сексуальної уваги. Якщо ви не боїтеся пригод такого плану, то вам пощастило.

Робити манікюр комусь іншому – до пошуків партнера.

Для чоловіків манікюр сниться до того, що він буде намагатися видати себе за іншого.

Езотерика
Додати коментар