Сонник кульки повітряні наснилися. До чого сниться повітряні кульки у сні бачити.

Кульки повітряні до чого сняться по соннику Цвєткова

Повітряні надувні кульки сняться до фантазій, ігор.

Якщо в сновидінні надувну кульку ви надуваєте самі, то в реальності вам не буває нудно, ви вмієте розвеселити і себе, і інших.

Тим не менш, біла кулька без малюнка сниться до нездоров’я, зверніть на це увагу.

Якщо в сні вам було потрібно надувати кульки, але ви не могли цього зробити, вам було важко, значить, в реальному житті складеться ситуація, коли вам буде дуже ніяково, незручно. Ви будете відчувати себе в чиємусь товаристві, як не в своїй тарілці.

Надувати м’яч у сні й лопнути його, перестаравшись – свідчення того, що ви не знаєте міри, коли справа доходить до веселощів, задоволень.

До чого кулька повітряна сниться – езотеричний сонник

Бачити, як один за іншим лопаються повітряні кульки – гряде низка невдач, ви нічого не втратите, але всі спроби щось придбати будуть терпіти фіаско.

Червоний повітряна кулька у сні вказує на нездійсненність мрій про кохання.

Ловити повітряні кулі, запущені кимось іншим, – такий сон говорить про те, що хтось заразить вас своїми витівками, мріями. На жаль, всі вони будуть утопічною.

До чого кульки повітряні сняться, сонник Лонго

Якщо уві сні ви надуваєте велику повітряну кулю, це говорить про ваше невдоволення сьогоднішнім станом речей, ваша справжня життя вас не влаштовує, і ви живете мріями про майбутнє. Проте зовсім скоро все повернеться так, що минуле буде здаватися вам щасливим і безхмарним, ви будете шкодувати про те, що не насолодилися їм повною мірою.

Повітряні кулі, якими ви прикрашаєте будь-яке приміщення або автомобіль, вказують на ваш конструктивний оптимізм, який допомагає вам творити і думати, що ви живете краще, ніж є насправді.

Якщо уві сні вам подарували багато повітряних кульок, ваше життя буде наповнене маленькими радощами.

Кульки повітряні – сучасний сонник

Різнокольорові повітряні кулі з’являються в сновидінні в знак того, що ви любите мріяти, але ніякої користі ваші мрії не приносять, оскільки ви не перетворюєте їх у мету свого життя.

Приснилася червона кулька – будете любити без взаємності.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар