Сонник канібал приснився. До чого сниться людожера у сні бачити.

Канібал, людожер, сонник Лоффа

Канібалізм у сні символізує чужу енергію, енергетичний вампіризм, який в тій чи іншій формі має місце в житті сплячої людини. Також людоїдство може свідчити про певний паразитарному способі існування. Мова може йти про гроші, творчих ідеях, зв’язки і т. п.

Якщо вам довелося уві сні їсти м’ясо людини, виходить, у реальному житті ви волієте користуватися чужими заслугами, засобами, положення і т. д. замість того, щоб добиватися всього цього власними зусиллями.

Якщо у вашому сні інші персонажі їдять людини або ж зазіхають на вашу власну плоть, то в реальному житті хтось паразитує на вас, використовує вашу енергію, краде ваші життєві сили.

Крім цього, сон, в якому вам доводиться їсти людське м’ясо, може вказувати на крайню пристрасність, сильне бажання володіти кимось. Відповідно, залежно від сюжету сновидіння мова може йти і про подібне бажання когось у відношенні вас.

До чого людожери сняться – сучасний сонник

Людожери сняться до виснажливого протистояння з противником, якому відомі всі ваші слабкі місця.

Самому їсти людину в сні – до важкої хвороби, яка може зажадати донорства.

Також сновидіння про канібалізм може говорити про майбутній службовій чи особистій залежності від іншої людини.

Якщо уві сні ви дізнаєтеся про те, що хтось з ваших знайомих є канібалом, то у вашій душі присутній прихований страх щодо цієї особи, ви підсвідомо боїтеся або його самого, або будь-яких дій з його боку.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар