Сонник кальсони наснилися. До чого сниться нижню білизну у сні бачити.

Якщо наснилася білизна нижня, кальсони по соннику Цвєткова

Купівля нижньої білизни жінці сниться до нового адюльтера.

Якщо вона купувала біла білизна, нові стосунки закінчаться сумно, обманом.

Червону нижню білизну, покупку якї бачить уві сні незаміжня жінка, говорить про те, що вона буде робити все можливе, щоб не втратити партнера, однак, незважаючи на пристрасну любов, вони розлучаться.

Якщо червону нижню білизну купує у сні чоловік, незабаром він віддастся таким задоволеням наяву, про які йому самому буде незручно згадувати.

Якщо дівчині сняться чоловічі кальсони, то у чоловіки їй дістанеться людина традиційних підвалин, педант, любов до порядку у якого може переходити в манію.

Вибирати нижню білизну в подарунок і при цьому приміряти цю нижню білизну на себе – таке сновидіння видає розважливість сплячого, його ощадливість і відсутність такту у відносинах з оточуючими.

Якщо дівчині сниться, що молодий чоловік дарує їй білизну, то наяву вона хотіла б більш близьких відносин з цією людиною. І сновидіння вказує на те, що скоро так і буде.

Ходити в нижній білизні по дому – до вимушеного неробства. Якщо сплячий знаходиться в пошуку місця працевлаштування, поки він не буде результативним.

Якщо чоловікові приснилося, що він був у жіночій нижній білизні, то такий сон видає в ньому латентну бісексуальну схильність, яка, втім, різною мірою присутня у кожному з нас.

Дівчина в нижній білизні, приснилася представнику чоловічої статі, не повинна тлумачитися інакше, ніж відображення звичайного чоловічого потягу.

Побачений у сні знайомий чоловік в нижній білизні говорить про те, що ви дізнаєтеся про нього неприємну таємницю.

Прати білизну – до сумних подій, пліток, хвороби.

Значення сну нижня білизна – сонник Хассе

Рвана або брудна спідня на власному тілі сниться до приниження. У приватному разі, сон може означати зниження в посаді.

Снилося, що ви вранці встаєте з ліжка в красивій нижній білизні – чекайте цікавих новин.

Якщо ви бачите уві сні платтяну шафу, в якій лежить багато нової нижньої білизни – ваше життя буде благополучним.

Якщо нижня білизна була брудна, і ви ніяк не могли знайти щось чисте, щоб надіти – настає період нескінченних домашніх сварок.

Сюжет, в якому ви не встигли прибрати з видного місця нижню жіночу білизну, комбінацію, а до вас прийшли гості, говорить про те, що ви станете центром пліток, про вас дізнаються щось не дуже упереджене.

Нижня білизна, сонник Менегетті

Крім усього того значення, що несе в собі одяг, нижня жіноча білизна звертає увагу і на ті частини тіла, для яких вона призначена. Для вас це може бути відображенням латентного фетишизму натомість природного еротизму. В деякій стадії розвитку за цим може ховатися і шизофренічна агресія.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар