Сонник хвоя наснилася. До чого сниться хвою у сні бачити.

До чого хвойні голки, хвоя сниться, сонник Фрейда

Якщо уві сні ви ходили по настилу з хвойних гілок – вам належить розчарування в людях на ґрунті того, що ви, як людина щира, довірлива, і не вважає потрібним прикрашати свої якості в очах оточуючих, чекаєте того ж і від них. На жаль, вам належить зіткнутися з абсолютно іншими рисами характеру людей з вашого оточення.

Значення сну хвойні голки – сонник Хассе

Побачити в сні хвойне дерево, відчути запах хвої – до прибуткового підприємства, вдалої ідеєї, яка принесе фінансову удачу.

Якщо ви при цьому збирали з землі хвойні голки – благополуччя чекає вас вже в недалекому майбутньому.

Якщо ж хвоя на дереві була молода, яскраво-зелена і м’які на вигляд або на дотик – вам доведеться ще чимало попрацювати, поки те, чим ви зайняті, почне приносити відчутний прибуток.

Приймати хвойну ванну уві сні – підказка про те, що сплячому потрібен відпочинок, релаксація в спокійній обстановці.

До чого хвойні голки сняться, сонник Лонго

Бачити або збирати опалу хвою, яка втратила свій яскравий колір – це порада на час відійти від справ, зробити перепочинок, щоб уникнути нервового зриву і перевтоми.

Відривати уві сні голки від гілочки хвойного дерева – до дивної і зовсім невластивої для сновидця справи, заняття, причиною чого стане матеріальне становище, що похитнулося.

Якщо вам сниться запах хвої, але жодного хвойного дерева навколо вас немає – сон говорить про те, що ви занадто рано склали руки і відмовилися від честолюбних бажань. Вам слід терміново переглянути свої життєві установки, щоб не стати соціально неблагополучною людиною.

Палити хвойні голки в сні – гарний знак, що говорить про те, що життєва криза, смуга невдач, якщо і прийдуть, то будуть швидко та успішно подолані. Однак слід уникати різкого переходу до активної діяльності після періоду апатії, якщо він мав місце – дійте розумно за обставинами.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар