Сонник холодильник приснився. До чого сниться холодильник у сні бачити.

До чого сниться холодильник по соннику Цвєткова

Порожній холодильник є уві сні символом стриманості, спокійного або навіть байдужого ставлення до чого-небудь або до кого-небудь.

Приснився повний холодильник їжі – відповісте комусь невдячністю, черствим ставленням.

Приснилося, що у вас в холодильнику тепло, він не морозить – до зайвих хвилювань і переживань.

Розморожувати холодильник у сні – до пориву душевної щедрості.

Довелося в сновидінні мити холодильник зсередини, боротися з неприємним запахом в ньому – наяву будете пожинати плоди свого колишнього егоїзму.

Покупка холодильника сниться до неурожайного року, до можливої погонної аномалії.

Якщо жінці сниться повний холодильник риби – вона буде готова вести безладний та безвідповідальний спосіб життя, результатом чого можуть стати численні аборти, які підірвуть і її фізичне здоров’я, і морально спустошать її душу. Однак ще не пізно не допустити цього, сон – лише попередження про можливі наслідки.

До чого холодильники сняться – сучасний сонник

Відкривати холодильник з їжею у сні – до розчарування.

Дуже сильно заморожував продукти холодильник сниться до того, що вам дадуть відповідь на щось хороше наяву чорною невдячністю.

Купувати холодильник уві сні – передвістя періоду, коли вам захочеться усамітнення, захищеності. Ви будете приховувати свої емоції навіть від близьких.

Якщо жінці, яка не має дітей, приснилася лежить в холодильнику риба – у неї можуть виникнути проблеми з дітонародженням. Можливо, первістка доведеться чекати довго, але тим бажанішим буде його поява на світ.

Приснилося, що у вас на кухні стоїть два або три холодильника – знак відчуження членів родини один від одного. При цьому мова йде не про взаємовідносини подружжя, а в цілому про сімейну атмосферу. Причиною цього може стати якийсь ваш вчинок, які викличе абсолютно суперечливу реакцію у решти членів сім’ї.

Бачити в сні абсолютно порожній холодильник – до гостей, які застануть зненацька. Подбайте наяву про наявність хоча б мінімального запасу продуктів на такий “черговий” випадок.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар