Сонник фундамент приснився. До чого сниться фундамент у сні бачити.

До чого сниться фундамент – сонник Хассе

Будувати фундамент будинку у сні – до впевненого просування справ наяву на основі добре продуманого плану. Головна умова – вдало обране для цього місце, рівна і стійка грунт.

Якщо в сновидінні ви закладаєте фундамент будинку на нестійкому ґрунті, наприклад, на болоті або на сипучих пісках, то ваші починання не тільки з тріском проваляться, але ще і можуть істотно підірвати фінансове благополуччя.

Якщо уві сні вам допомагали інші люди, то в реальному житті ви знайдете багато однодумців, і він допоможуть вам зробити перші важливі кроки, встати на ноги.

Спостерігали, як фундамент будови закладали інші – в житті складеться ситуація, коли у вас буде можливість комусь допомогти на добровільних засадах. Якщо ви не порахуєтесь з часом і не полінуйтеся, то знайдете тих, хто в майбутньому може і вам надати неоціненну допомогу.

Бачити уві сні покинутий фундамент, незавершене будівництво – пряма вказівка на те, що ви не доводите розпочату справу до кінця, багато ваші труди і вкладені кошти просто пропадають даром.

Потрісканий фундамент розваленого будинку сниться в знак похитнувся сімейного благополуччя. Вам потрібно терміново вжити заходів.

До чого фундаменти сняться – сучасний сонник

Закладати фундамент у сні – знак надійної справи.

Побачити у сні, що по фундаменту вашого будинку пішли тріщини – до сварок, чвар у родині, необхідність зміцнювати сімейні відносини.

Самому своїми руками руйнувати фундамент, розбирати його – до повного розладу відносин з вашої вини. Але пам’ятайте, що сни даються не як знання про невідворотно насувається подію, а як вказівка напрямки додатка зусиль для запобігання насувається. Крім того, тільки дуже чіткі і ясні сни несуть у собі потрібну інформацію.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар