Що не можна робити в неділю — народні прикмети

Що не можна робити в неділю

Прикмети: що не можна робити в неділю

Недільний день здавна вважається особливим і навіть священною. У неділю наші предки намагалися уникати буденної праці і суєти, піклувалися про душі і зміцнювали сімейні зв’язки. Вони вели будь-яку діяльність з понеділка по суботу, а в самому кінці тижня присвячували час молитов, читання книг. Такий розпорядок вважався правильним і богоугодною.

Безумовно, в XXI столітті загальноприйняті уявлення про життєвий ритм зазнали помітних змін.

Що не можна робити в неділю? Поради: В залежності від робочого графіка, неділю може бути для вас, як вихідних, так і трудовим днем. Ваш роботодавець або бізнес-партнер не стане чекати, поки ви добре відпочинете і морально відновиться. Та й домашні справи самі себе не зроблять.

Але кожен з нас в силах знайти можливість привнести хоча б краплинку свята і релаксу у фінал тижня. Ми проаналізували найбільш популярні прикмети і підготували для вас цю коротку статтю. Сьогодні ви дізнаєтеся, що можна робити в неділю і чому.

Що заборонено робити в неділю?

Недільне наведення чистоти здається гарною ідеєю до тих пір, поки ви не дізнаєтеся, що говорить на цей рахунок народна мудрість. Виявляється, у червоний день тижня ваш будинок відвідують доброзичливі сили, які сприяють становленню сімейного затишку та благополуччя. А роблячи генеральне прибирання, ви буквально вимітаєте, вимиваєте і витрушуєте добрих духів.

Їжу для найважливішого вихідного краще замовити в ресторані або ж приготувати заздалегідь. В іншому випадку ви обов’язково пересолити суп, обпалите, розіб’єте пару тарілок. Це ж правило поширюється на прасування, прання і шиття.

Чого не можна робити в неділю — Ніякого манікюру і педикюру – підрізаючи нігтьові пластини в неділю, ви добровільно позбавляєте себе енергії, погіршуєте імунітет.

Що ж, з побутовими заняттями ми розібралися. Можливо, у вас склалося враження, що в неділю можна лежати на дивані і плювати в стелю. Звичайно, це не так. В цей день потрібно особливо уважно поставитися до своєї душі і захистити її від будь-якого згубного впливу.

4 правила недільного дня:

  1. Не рекомендується грати в ігри, які встановлені на вашому комп’ютері або гаджеті.
  2. Можна дивитися кіно лише духовного змісту – ніяких «мильних» серіалів.
  3. Небажано займатися сексом, особливо якщо ви з партнером невінчані.
  4. Суворо заборонено лайка, плітки, нецензурна лексика і осудження ближніх.

Що можна робити в неділю?

Спілкуйтеся з близькими, гуляйте, думайте про високе, проведіть ревізію у власних цілях і поглядах на життя. Постарайтеся стати трішки краще в цей світлий день. Дозволений спорт, але тільки аматорський: зарядка, біг, плавання. Все це піде на користь вашій душі і зарядить тіло енергією до понеділка.

Як бачите, всі поради цілком логічні та обґрунтовані, адже наші предки були далеко не дурними людьми! Проте народна мудрість не категорична – тому і зветься мудрістю. Представлені правила є керівництвом до дії, але ніяк не істиною в останній інстанції. Якщо обставини вперто штовхають вас на роботу в неділю – значить, так тому і бути. Але обов’язково знайдіть у цей день час подумати про душу і скажіть близьким, як сильно ви їх любите.

Езотерика
Додати коментар