Розбилося дзеркало: що робити і до чого це? Народні прикмети

розбите дзеркало

Розбилося дзеркало — що робити? Предмет побуту наділений містичним ореолом. З його допомогою гадають, заглядають у потойбічні світи.

Існує багато страхів і побоювань, пов’язаних з дзеркалами. Але всьому є раціональне пояснення. Наприклад, у середні століття, дзеркала представляли неймовірну цінність, і щоб слуги були з ними акуратними, придумувалися легенди. Це одна з версій, «розбилося дзеркало» — чекай горі.

Що робити, якщо розбилося дзеркало?

Мініатюрний предмет — невелика біда. Якщо ви упустили косметичне дзеркальце — можна не переживати. Дрібні сварки ви подолаєте. Інша справа, якщо розбилося дзеркало, що висіло в передпокої або вітальні не один рік. Містики вважають, що це прикмета, що говорить про важкий період: хвороби і навіть смерть. Дзеркало — як портал, накопичує негативну енергетику. Коли негативу стає багато, відбувається «пригода». Тут варто розібратися, що ви самі відчуваєте полегшення або страх? Наприклад, чому після смерті близької, в приміщенні завішують дзеркала? Це робиться для того, що душа спокійно пішла вище і не турбувала постояльців.

Прикмети: розбилося дзеркало

 1. Ви по необережності розбили предмет. Стандартна прикмета свідчить: не бачити спокою в родині сім років.
 2. Якщо ви ненавмисно подивилися в осколки, що розлетілися — вас здолає важка недуга.
 3. Якщо розбилося дзеркало на безліч дрібних частинок — найстрашніший вирок, пов’язаний зі смертю.
 4. Сміливо викидайте дзеркало, яке потемніло або на ньому з’явилися відколи. Це справжні ворота для негативу.
 5. Якщо розбилося дзеркало у молодої дівчини — вона 7 років не вийде заміж.
 6. Якщо предмет надломився в руках — вас спіткає любовне розчарування.
 7. Ви упустили і розбили чуже дзеркало. Чекайте сварки з цією людиною.

Історична довідка: першим, хто висунув теорію про те, що дзеркало — портал між світами, був алхімік — Парацельс. За його теорією, в нашу реальність через дзеркала пробирається тонка енергетика, здатна викликати навіть психічні розлади.

Прикмета також пов’язана з місцем розташування дзеркала:

 • Якщо розбилося дзеркало у вітальні кімнаті — ви переживете зрада близької особи.
 • Якщо аксесуар весел в передпокої — на вас, швидше за все, наведено порчу.
 • Дзеркало висіло в спальні і розлетілася на скалки — до важкої хвороби.
 • Якщо розбилося дзеркало, що прикрашає ванну — зрада і душевні терзання.
 • Дитяче дзеркальце тріснуло — захворіє дитина.
 • Робоче дзеркало розлетілося на шматки — конфлікти на роботі, неприємні сутички з начальством.

Але не можна говорити тільки про погане. Існують і позитивні, щасливі «дзеркальні» забобони:що означає якщо розбилося дзеркало

 • Оптимісти вважають, що дзеркало б’ється до радості. Значить, негатив іде і сім’ю чекає новий виток.
 • Можна порахувати осколки. Якщо їх виявиться непарна кількість, комусь гуляти на веселому весіллі.
 • Щоб хворий одужав, можна самостійно розбити предмет, тим самим прискорити одужання. Купуйте нове дзеркало і нехай особа, охоплена недугою, дивиться на нього з надією.
 • Розлетілося дзеркало в робочому кабінеті — до успіху в справах і усунення заборгованості!

Розбилося дзеркало — Поради забобонним

 1. Ви стоїте перед шматочками і не знаєте з чого почати: чим прибирати? Куди викидати? На цей випадок є «чіткий алгоритм:
 2. Вимовте фразу, яка полегшить емоційний стан. Ви приберете погані думки, які неодмінно засядуть в голову. Скажіть: «куди осколки — туди нехай і біда йде. Хай буде так».
 3. Не збирайте гострі частини голими руками. Це небезпечно з фізичної точки зору, можна поранитися, та з містичною. Ви пропустіть негатив через себе. Одягніть гумові рукавички, озбройтеся віником і совком. Після такого прибирання обов’язково пропилососьте! Так ви ліквідуєте дрібні частинки. Віник теж потрібно «очистити». Для цього його потрібно тричі підкинути вгору, але зробити це так, щоб начиння торкнулася землі.
 4. Не перекладайте відповідальність на чужі плечі. Якщо предмет розбився з вашої вини — відповідати доведеться Вам. В будь-якому правилі є винятки, наприклад, якщо ви втратили дзеркал з вини дітей. Прибирати за маленькими проказниками доведеться все одно вам.
 5. Якщо випадково спіймали своє відображення в осколках — не панікуйте. Приготуйте церковну свічку запаліть її, прочитайте молитву, наприклад, «Отче Наш». Зробіть так, щоб в уламках відбивався натільний хрестик.
 6. Коли всі складові дзеркальної поверхні зібрані, візьміть темну непрозору тканину і загорніть в неї уламки. Їх потрібно або втопити в глибокому водоймищі. Вода — чудовий провідник енергії і весь негатив «потоне». Другий варіант — закопати непридатне дзеркало глибоко в землю. Вибирайте місце, яке знаходиться далеко від житлового сектору.

Для скептиків ритуал прибирання не представляється «чудернацькою». Також загорніть осколки і викинете в сміттєвий бак.

 • Щоб не втратити дзеркала — чистіть його від негативу

Найбільш «небезпечні» дзеркала, на думку езотериків, це старовинні. Ніхто не знає, скільки таємниць вони ховають, скільки бачили поганого або хорошого. Дивлячись у дзеркало, здається, ніби хтось залишив частинку душі в цьому предметі. Якщо ви вирішуєте облагородити спальню, ніколи не вішайте дзеркало навпроти ліжка. У ньому не повинно відбиватися спляча людина. Так відбувається «перекачування» енергії. Знову ж це думка езотеричного суспільства. Не користуються симпатією дзеркала, що «обрізають» частина тіла баченого, наприклад, якщо ви підійдете до дзеркала, ви не побачите ніг і т. д.

Якщо дзеркало впало, але не розбилося?

Це означає, що в будинок поривається негатив. Щоб обійти лихо — сплюньте через ліве плече, скажіть: «чур, чур мене».

Розбилося дзеркало — думка великої Ванги:

«Тріщина на дзеркалі — розкол у долі» — так говорила ясновидиця.

Розбилося або тріснуло дзеркало: як ставляться до прикмети в різних країнах:

 • Французи кажуть, що якщо рзабилось дзеркало це до розладу в сімейному житті.
 • Іспанці вірять, що дзеркало з тріщиною — до раннього старіння.
 • Діра в калитці — вердикт Українців.
 • Англійці нарікають, що через тріщину йде здоров’я.
 • У мексиканців тріснуте дзеркало означає швидку біду.

Як чистити?розбите дзеркало

 • Наберіть в ємність святу воду, опустіть дзеркальний атрибут. Можна помити його проточною водою, але поверхня засипати сіллю. Якщо в будинку присутній вінтажне дзеркало, його марно чистити, простіше позбутися, разом зі спогадами, яке воно зберігає. Проведіть ритуал
 • Очистіть поверхню способами, зазначеними вище — святою водою і сіллю.
 • Потрібно затемнити дзеркальну гладь. Для цього пофарбуйте її темною фарбою, чи на крайній випадок, накрийте темним полотном.
 • Спеціальне місце для прощання з дзеркалом вибирати не потрібен — підійде звичайний сміттєвий контейнер.
 • Після, освятіть квартиру/будинок, обійшовши кімнати з запаленою церковною свічкою. Кути збризніть святою водою.

Порада: Після того, як розбилося дзеркало, ви виконали всі приписи, позбавилися від пошкодженого предмета. Купуйте нове дзеркало. Його розміри повинні перевищувати габарити попереднього зразка. Повісити його потрібно на те ж місце. Таким чином, воно ліквідує потік негативної енергії.

Підсумок

Забобони — частина нашої спадщини і менталітету. Будь-яка людина візьметься за ґудзик, якщо дорогу перебіжить чорна кішка. Аналогічна ситуація з дзеркалом. Сподіваємося, наші поради допоможуть не втрачати холоднокровності й витримки.

Езотерика
Додати коментар