Рінат (Ренат): значення імені Рінат (Ренат). Доля і характеристика імені

До Ріната можна звертатися — Рена, Ріна, Нат, Ренатик, Ренек, Ренда, Ренатек.

Аналоги за кордоном — Ренат, Ренатус, Рене, Ренато, Рінату.

Ім’я Рінат популярно у татар, німців, представників різних релігій — мусульман, католиків, християн.

Від слова «відродження»

Написане через «і» — Рінат — не вважається новим ім’ям, тільки одним з видозмін від Рената. Останнє ім’я, по своїй появі неоднозначно. В першу чергу, відомі його коріння від слова «renatus». Перекладається як «народився знову», «відроджений».

Можливе утворення імені Рінат священиками від Рінату. Європейські версії — Ренато, Ренатус, Рене. До Ренату є жіноча пара — Рената.

Іншим видом освіти імені Ренат є складноскорочені слова з трьох перших складів «Революція-НАрод-Праця», «Революція-НАука-Техніка». Може, в роки радянської влади так оновили сенс поширеного в народі імені.

Форма написання через «і» в широкому розповсюдженні у башкирського народу і татар, які проживають на Волзі. Написане через «е» ім’я відоме на території Росії, найбільше серед кавказьких народів, особливо дагестанських лезгин і в Карачаєво-Черкесії. Варіант Ренат згадується в церковних книгах католиків і християн. Серед зазначених іменин католицькими є — 12 листопада, православні святкують всі інші перераховані дні.

Сором’язливий і спокійний

Носій імені в дитинстві не відрізняється рішучістю. За типом характеру флегматик, соромиться і не йде на контакт з незнайомими особами. Рінат намагається уникнути зустрічей з новими людьми. Але боягузом хлопчика з цим ім’ям не назвеш. Ріната не злякає величезна чужа собака, до якої він підходить сміливо. Рінат любить трудитися, оволодівати знаннями. Рінат хоче лідирувати, для цього у нього є необхідні риси характеру і здібності, і він зможе досягти мети.

З дитинства Рінат любить займатися грою в шахи і фотографувати. Часто захоплення Ріната стають його професією. Володар імені наділений гострим розумом, здатним до аналізу. Такий склад розуму допоможе Рінату висуватися в якості фінансиста, менеджера-логіста, програміста.

Підростає представник імені з хорошими якостями — цілеспрямованістю, щедрістю, щирістю. Ці риси виділяють Ріната серед інших, люди шукають його дружби. Будучи педантом, Рінат займається багатьма дрібницями, навіть дрібницями. У всіх Ринатов є звичка до акуратності і частого розглядування себе в дзеркало, на що сердяться їх дружини.

Носії імені не поспішають вступати в шлюб. Рінат створює щасливу сім’ю. З представників імені виходять відмінні супутники життя і батьки сімейства. В основному первісток у родині — хлопчик. Всім Ренатам властива любов до яскравим жінкам, перед якими вони вклоняються. Їх подружжю не можна забувати про це. З плином часу володарі імені заспокоюються.

Носії цього імені, що з’явилися на світло в осінній або зимовий час, відчувають проблеми зі спілкуванням, не відразу звикають до нових особ і вступають з ними в розмову. Рінату властиво упиратися, затівати сварку по дрібниці. Власники імені можуть забути про дану обіцянку, тому Рінату не варто довіряти в усьому. Дружба змушує забути про нестачу Ріната. Адже господар імені і сам переживає порушення обіцянки. «Осінні» представники імені залишаються жити під батьківським дахом. «Літні» Рінати наділені лагідністю і добротою.

Іменини для Рината (Рената) вказані восени — 7 і 29 вересня, 12 листопада.

Езотерика
Додати коментар