Мартін: значення імені Мартін. Доля і характеристика імені

Ім’ям Мартін батьки називають хлопчиків у православних і католицьких родинах у всіх європейських та американських країнах.

Ім’я Мартін має латинське походження і утворилося від прізвища Martinus, що перекладається на сучасну російську як «людина з Марса». У давньоримській міфології Марс був богом війни. Немає чітких правил щодо розстановки наголосів в ім’я Мартін

Ім’я Мартін має деяку кількість варіантів написання і аналогів. У цей список входять такі імена як Марсій, Марсель, Марк та інші. Їх об’єднує те, що всі вони відсилають до римського божества. В цей список не включене ім’я Марфа, так як лінгвісти простежують у нього зовсім інші корені.

Ім’я Мартін в релігії

Ім’ям Мартін звали кількох святих, шанованих в християнстві, які жили в епоху становлення цієї релігії. Так, до них відносяться Мартін Турський і понтифік на ім’я Мартін. Перший, як вірять християни, захищає деякі німецькі міста. Крім того, Мартін Турський — покровитель бідняків, коней, вершників і військових, так як служив катафрактом в римській армії, а ще виноробів і птахів. У європейських країнах на день св. Мартіна (11.11) вбивали гусака.

Ім’я Мартимьян є аналогом Мартіна, і хоча воно присутнє в православному іменослові, іменини для нього наведені тут не будуть. Так само як і для імен Маркіян, Марін або Мартирій.

Характер чоловіка по імені Мартін

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Мартін, буде дуже відповідальною дитиною, хоча іноді може здатися боязким і відлюдькуватим. Якщо Мартін за щось береться, то не заспокоїться, поки не доб’ється успіху. Як правило, Мартин — домосід. В оселі Мартіна завжди буде ідеальний порядок і затишок. Серед хобі Мартина особливе місце посідають спорт і рибалка. Мартін справляє враження невибагливого і логічного чоловіка. Мартин завжди вибірковий у спілкуванні.

У «зимового» носія імені Мартін дуже складний характер. У суперечці Мартіну немає рівних. Мартін завжди знайде аргументи на користь своєї позиції. Мартин відноситься до тих чоловіків, які невдало одружуються в перший раз. Однак він виправляє всі помилки з другою дружиною. Мартин стає успішним бізнесменом. Нерідко Маря обирає професію поліцейського, лікаря, священика чи тесляра. Мартіну подобається керувати машиною і ремонтувати її в міру своїх вмінь та знань.

«Літній» чоловік з ім’ям Мартін страждає від невпевненості у власних силах. Такий Мартин нечасто стає успішною людиною. Зате у Мартіна немає проблем з комунікацією або гостинністю. Часто Мартін, народжений влітку, захоплюється малюванням або написанням віршів.

Також Мартін, народжений з червня по серпень, всіма силами намагається просунутися по кар’єрних сходах. Мартин намагається у всьому виходити з концепції вигоди. Мартін — природжений лідер. Проте, якщо справа доходить до ризику, Мартин вмиє руки. До того як Маря знайде свою любов, він буде прихильником невпорядкованих статевих зв’язків. Жодна жінка не здатна затягнути Мартіна в ЗАГС, якщо він цього не хоче. Якщо у неї це все-таки вийде, то сім’я швидко розпадеться.

У чоловіка, що носить ім’я Мартін, іменини припадають на наступні дати: 6.02, 26.02, 20.03, 6.04, 13.04, 27.04, 21.06, 1.07, 4.07, 10.07, 19.07, 24.08, 5.10, 24.10, 25.10, 3.11, 8.11, 11.11, 12.11, 7.12 і 31.12.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар