Чим допомагає кішка в домі, прикмети — все про кішок

що означає кішка в домі

Кішка в домі – це прикмета, яка може означати абсолютно різні речі. Особливості розшифровки поняття залежать як від кольору вовни, яким володіє кішка, так і від її енергетичної сумісності з проживаючими людьми. У давніх часів коти в будинку вважалася тваринам, здатним бачити сторонні речі.

Згідно з переказами, кішка в домі вперше з’явилася, коли жінка запросила тварина. Після цього саме з жіночим початком пов’язують енергетику улюбленців. Кішка в домі здатна очистити житло від негативної енергії, допоможе налагодити долю. Тварині приписують здатність лікувати хвороби і розслабляти. Кішка в домі береже господарів від бід.

Кішка в домі: у що вірили стародавні люди

Ранні згадки про кішок зустрічаються в єгипетських рукописах. Кілька тисяч років єгиптяни зображували богиню Баст з головою тварини. Люди давнину вважали, що кішка живе відразу в двох світах – фізичному і астральному. Численні згадки про них у книгах також пов’язують з надприродними здібностями. Якщо кішка в домі згорнулася клубком, вона приносить щастя і захищає житло від пристріту.

Однак люди не завжди поклонялися вихованцям. У середньовіччі через надприродних здібностей кішок почали прирівнювати до нечистої сили. На вогнищах інквізиції спалювали жінок, запідозрених у чаклунстві, і їх улюбленців. Тоді поширилося повір’я, що кішка в будинку призводить до безпліддя або відлякує женихів.

Твердження про негативний вплив тварин в корені невірно. Навпаки, кішка в будинку допомагає позбавити господиню від негативу і пристріту. Вона зможе принадити людей, здатних поліпшити становище жінки. Якщо у вас є кішка в домі, буде менш болісно переживати розрив з близькою людиною.

Але не можна погано звертатися з твариною, щоб не спровокувати проблеми, які ви не зможете вирішити.

Як веде себе кішка в домі

Сучасні люди не забувають традицію, згідно з якою першої в нове житло прийнято запускати кішку. На новому місці тварина спочатку обнюхає всі кути і предмети. Таким чином на енергетичному рівні вона зможе встановити контакт з обстановкою.

Найчастіше кішка в домі вибирає лише одного господаря, до якого прив’язується більше. Їх відносини скоріше є партнерськими, оскільки між твариною і людиною встановлюється особливий зв’язок. Кішка віддасть перевагу жінці в якості партнера, якщо сім’ї живуть кілька людей.

Краще всього, якщо саме господиня буде годувати тварину і доглядати за ним. Це просте дію здатне посилити зв’язок. Якщо встановиться взаєморозуміння, кішка буде допомагати жінці в усіх її справах. Вона вкаже на поганого людини, зашипев на нього. Хороших людей кішка в домі відзначить, ластясь біля їхніх ніг.

Також за поведінкою пухнастого улюбленця можна передбачити події. Якщо кішка в домі влаштовує переполох, це служить провісником недобрих новин. Згорнулася калачиком на колінах у людини кішка буде хорошим знаком. Муркотання тваринни дозволяє очистити квартиру від накопленої злої енергетики. Візьміть муркотливого вихованця, щоб нормалізувати тиск і впоратися зі стресом.

Поведінка тварини – ключ до пошуку негативної енергіїчим допомагає кішка в домі

Всі власники пухнастих вихованців іноді помічають, що вони можуть довго дивитися в одну точку. Існує припущення, що вони можуть бачити сутності, які знаходяться в астральному світі. І все ж кішка в домі не завжди буде вказувати людині на їх присутність. Активність тварини залежить від його кольору шерсті та дати народження.

Якщо кішка має темну шерсть, вона зможе захищати господаря і знизити прояв негативної енергії. Вихованець, який треться про вас або обнюхує руки, намагається почистити ауру господині. Якщо ви помітили, що кішка в будинку почала проявляти увагу до кого-небудь, насторожіться. В більшості випадків це свідчить про те, що людині потрібно допомогти, його атакують недоброзичливці. Першою прийняти негативну енергію на себе зможе кішка.

В нове житло першим прийнято впускати вихованця ще й тому, що він здатний очистити його злої енергії. Найкраще виявляти здатність до позбавлення від негативної матерії можуть тварини жіночої статі. Ефект вищий, якщо кішка в домі має темний (але не чорний) колір шерсті.

Якщо забарвлення однотонне, пухнастий улюбленець здатний витягувати енергію негативного характеру господаря. Кішка допоможе очистити ауру від невидимих паразитів, які підточують людину зсередини. Це дозволить позбавити власника від багатьох хронічних захворювань, мучивших його роками.

Щоб побачити результат, слід приділяти вихованцеві час для ігор. Навіть однієї хвилини в день буде достатньо, щоб кішка в домі змогла усунути негатив. Тварини зазвичай люблять виявляти ініціативу, прагнучи позбавити хазяїна від багатьох проблем.

Вибрати вихованця нескладно. Ви відчуєте, що це саме ваша кішка, коли візьмете її на руки. Однак перед ухваленням остаточного рішення слід звернути увагу на забарвлення й знак зодіаку.

Як зробити вибір по забарвленню тварини

Залежно від кольору вовни вихованець буде володіти здібностями, які потрібно знати.

Біле забарвлення кішки

Ще в давнину люди почали застосовувати вміння тваринного лікувати численні захворювання. Біла кішка в домі допоможе своєму господареві подолати недуги. Вона буде робити це, просто перебуваючи поруч. Позитивна енергетика вихованця буде впливати на доброякісні новоутворення, гінекологічні захворювання. Крім того, біла кішка має здатність покращувати обстановку. Якщо у вас в родині проблеми, варто завести тварину зі світлим забарвленням.

Сіре забарвлення кішки

Улюбленець з вовною сірого кольору буде допомагати господареві в грошових справах. Розгляньте цей варіант, якщо хочете налагодити справи та покращити добробут. Димчастий і блакитний окрас потрапляють під дію Меркурія. Він вважається захисником комерційних починань. Сіра кішка в домі буде притягувати гроші і удачу. Завдяки їй ви будете заробляти гроші, а також розширите бізнес.

Тварина справляється з заздрістю конкурентів і допомагає розібратися у складних фінансових питаннях. Сприяння вихованця позначиться на працездатності. З допомогою позитивної енергетики людина буде швидше вирішувати завдання. З’явиться більше можливостей заробити гроші.

Смугаста шерсть кішки

Якщо ваша кішка в домі має різнокольорову вовну, готуйтеся до швидких змін. Смугаста кішка приверне у ваше життя нові емоції та враження і прискорить довгоочікувані зміни. Заводити вихованця з чергуючими смужками слід тим, хто втомився від одноманітності. Зверніть увагу на те, якого кольору ніс у вашого улюбленця. Якщо він світлий, готуйтеся зустріти зміни, які поліпшать ваше життя.

Триколірна кішка завжди буде символізувати щастя. В залежності від того, який тон вовни переважає, виявляться здатності тварини.

Руда шерсть кішки

Тварини рудого кольору завжди будуть символізувати відразу кілька понять. По-перше, кішка з вогненним забарвленням говорить про сексуальність господаря і передає йому страсну енергетику. По-друге, що не завжди може радувати власника, руда кішка в будинку символізує обман.

Жінкам, які хочуть посилити сексуальність і мати більше прихильників, варто вибрати в якості компаньйона саме рудих вихованців. Тварини з вогненною шерстю порозуміються з господинею, якщо вона є пристрасною натурою.

А от жінкам з темним кольором волосся краще вибрати улюбленця іншого забарвлення. Рудий і чорний відтінки набудуть протидія, що не дозволить кішці допомагати господині. Існує навіть особливий магічний обряд. Для нього потрібно взяти шерсть рудого кота і чорного пса. Зв’язавши їх разом, маг накладає закляття, після якого люди почнуть сваритися.

Чорний колір кішки

Чорна кішка в домі одночасно може принести удачу або посилити провали. Вихованців з чорною шерстю не варто заводити людям, від яких відвернулася удача. Вони володіють сильною енергетикою, яка впливає на все, що відбувається в житті. Якщо вас переслідують життєві негаразди, не слід купувати тварину чорного кольору. Це залучить додаткові невдачі.

Якщо ж людину відрізняє сильний характер, чорна кішка в домі – правильний вибір. Вона буде стимулювати господаря до нових звершень. Також рекомендують заводити тварину чорного забарвлення людям, що захоплюється езотерикою. Кішки допоможуть вберегтись від ворогів і зможе збільшити силу власника.

Як вибрати кота за знаком Зодіаку

Вплив на енергетичну обстановку надає тварина, правильно обраний не тільки за кольором, але і за знаком Зодіаку. Перед тим, як взяти кошеня, зверніть увагу, в який день і місяць він народився.

Знаки вогню

Якщо вам потрібен захисник від негативної енергії, слід взяти вихованця, який народився під знаком Овна. Чорний окрас допоможе збільшити здатності до захисту, а білий сприятиме зцілення від хвороб.

Під знаком Лева з’являються на світ тварини, які будуть охороняти господаря від непередбачених бід. Вони зможуть зберегти гармонію в родині і в душі своїх власників навіть у важких ситуаціях. Руда кішка в будинку, що народилася під знаком Лева, допоможе розкрити потенціал представникам творчих професій.

Тварина зі знаком Стрільця підходить людям, які часто бувають у відрядженнях. Вони можуть вловити енергетику власника, перебуваючи далеко від нього.

Знаки води

Найбільш сильно зможе проявити здібності до магії вихованець, народжений під знаком Скорпіона. Цей знак Зодіаку відкриє потенціал, незалежно від забарвлення.

Представниці сімейства котячих, що з’явилися на світ під знаком Раку, можуть виліковувати хвороби. Якщо потрібно впоратися з серйозними захворюваннями, варто придбати вихованця з білою шерстю. Він зможе позбавити від гормональних збоїв і мастопатії. Тварина, народжена під цим знаком, більше підходить жінці, у якої є проблеми з відносинами з протилежною статтю. Заводити кішку потрібно, якщо ви постійно хворієте або у вас не складається особисте життя. Щоб направити матерію в потрібне русло, потрібно змінити гардероб і дозволити вихованцеві досліджувати старі речі.

Домашні улюбленці, що з’явилися під знаком Риб, здатні вловлювати потоки тонкої матерії. Також вони посилюють інтуїцію своїх власників. Тварини збільшують жіночу сексуальність і будуть залучати гроші. Якщо у кішки при цьому чорний колір, вона зможе збільшити силу магічних ритуалів і допоможе бачити майбутнє. Вихованець з білою шерстю надає розслабляючу дію, допомагає вилікувати мігрень, сприяє заспокоєнню нервової системи.

Знаки повітря

Тварини, що з’явилися на світ під знаком Близнюки, допомагають налагодити контакт з іншими людьми. Вони збільшать число знайомств свого господаря і позбавлять від «зайвих» людей. Ті, хто бажатиме зла власнику, перестануть відвідувати будинок. А ось люди доброзичливі і здатні допомогти чим-небудь, будуть відвідувати господаря частіше. Якщо ви хочете зробити розум гострішим і натренувати пам’ять, заведіть тварина сірого кольору. Воно буде допомагати школярам у навчанні.

Налагодити стосунки з близькими людьми допоможе пухнастий улюбленець, народжений під знаком Терези. Він буде боротися з підступами недоброзичливців і врятує сімейне вогнище.

Знак Водолія гарантує швидкі зміни в житті власника тварини. Якщо при цьому у нього різнокольорове забарвлення, чекайте серйозної зміни обстановки, місця роботи або змін в особистих відносинах.

Знаки землі

Тим, хто страждає від серйозних захворювань, потрібно заводити тварину, народжений під знаком Діви. Здібності до лікування посилює білосніжне забарвлення.

А ось кішка-Козеріг може спровокувати самотність господині. Улюбленець знаходиться під впливом Сатурна і сприяє відчуженню від інших людей. Тому не варто брати тварину, якщо ви перебуваєте в пошуку другої половинки.

Кішки, народжені під знаком Тельця, приносять грошову удачу. Цю здатність посилює сірий колір шерсті. Варто вибрати тварину димчастого кольору, якщо ви хочете залучити фінансову удачу.

Езотерика
Додати коментар