Чому не можна святкувати 40 років. Важливі рекомендації та поради

чи можна празнувати 40 років

Не можна святкувати 40 років. Стаття присвячена тим, хто жодного разу не стикався з твердженням, а так само людям, які відносять себе до пристрасним «суєвірам».

Раз не можна святкувати 40 років, то, як бути? Ми зібрали думку різних містичних фахівців і релігійних діячів. Так само готові дати відповідь: не можна святкувати 40 років або ризикнути?

Не можна святкувати 40 років: як не зіпсувати торжество?

Навіть якщо не любите галасливі веселощі і дні народження намагаєтеся не відзначати, ювілеї «беруть» своє. Це кругла дата. Вас спішать привітати друзі та рідні. Тут, навпаки, не відкрутитися. Наука не ризикує ствердно заявити — не можна святкувати 40 років. А думка представників езотерики носить поверхневі судження. Прикмети, є прикмети. Ми перерахуємо версії, які говорять, що не можна святкувати 40 років. Найпопулярніші «причини».

  1. Якщо взяти колоду карт, і витягти карту 4, то побачите, що зображена смерть. А цифра 40 має пряму схожість, і несе ту ж смислове навантаження. Критикуй не критикуй — не можна святкувати 40 років. Звучить, як аргумент.
  2. Відкриємо Біблію, побачимо, що багато релігійні факти пов’язані з цим числом, але жодне не має негативний колір.
  3. В історичному сенсі, «злощасна» цифра сигналізує про наближення старості і смерті, так як в ту епоху вік вважався похилим, і доживали до нього одиниці.
  4. Саме миле твердження — не можна святкувати 40 років, відноситься до історії про Ангели — хранителі. Він покидає опікуваного в цей віковий рубіж, тому що він скуштував сенс буття.

Дивно, «не можна святкувати 40 років сидить» у мозку у людей, але немає підтверджувальних факторів. Марновірство творить страшні ігри з розумом. Люди гинуть в катастрофах, аваріях і без прив’язки до дня народження. Сказати, що не можна святкувати 40 років, бо вмреш — нерозумно і нетактовно.

Жіночий погляд: не можна святкувати 40 років

Це небажано, так як, підходячи до вікового рубежу у жінок відзначаються ознаки клімаксу». Це відчувається по біоритмам. Дами стають більш дратівливі. Вони бачать, що з’являються зморшки, сиве волосся. Звідси, депресивні і стресові стани. Ми знаємо, що не можна святкувати 40 років, але ми не в силах протистояти законам природи. Так що, відзначивши ювілей, жінка відчуває, як її енергія і сили вичерпуються. У цьому випадку, думка жіночої аудиторії поділяється. Одні воліють уникнути дати, і не влаштовують свято, щоб зайвий раз не накликати біду. А інша маса представниць прекрасної статі не звертають уваги на забобони і влаштовують гучне веселощі.

Чоловічий погляд: не можна святкувати 40 роківчи можна справляти 40 років

Якщо жіноча стать буде переслідувати смуга невдач і проблем зі здоров’ям, то для сильної статі все прозаїчніше. Для них «не можна святкувати 40 років » може обернутися смертю. Може бути, чутки взялися внаслідок історії про астронавта, який загинув після ювілею. На кораблі намітилися проблеми, і він зазнав аварії. Достатньо історій про «загадкових» смертях. Але це, швидше за все, вигадки, так що не можна святкувати 40 років марновірство. Так само на слуху гримить легенда про раптове захворювання, яке, як сніг на голову впаде на чоловіка, який відзначив сорокарічний вік. Може бути, справа в Ангелі, що покидають представника сильної статі?

Церковний вердикт: не можна святкувати 40 років

Цікаво, що скаже церква при згадуванні — не можна святкувати 40 років. Якщо ви ставитеся до категорії православних громадян, вам цікаво буде дізнатися, що скажуть священнослужителі з цього питання? А вони кажуть, що це людський фактор, пов’язаний з людськими страхами і забобонами. Ще цікаво, що сама цифра 40 нагадує про загробне життя. Ви ж в курсі, що на цей день після смерті замовляється панахида. Православна церква вважає забобони — лжевченням. Хто говорить не можна святкувати 40 років? Тільки суєвірні люди. Візьмемо, наприклад, вік смерті Христа — 33 роки. Тоді ця дата навіть більше символічна, ніж 40 — річчя. Але для Всевишнього немає нічого поганого, якщо ви відзначите свій ювілей. А, ось і Біблійні уривки, де зустрічається це число:

  • Коли Ісус воскрес, він перебував на землі ще 40 днів, даруючи людям тепло і надію.
  • Цар Давид займав своє місце на троні, як ви думаєте скільки? Правильно, 40 років.
  • А ширину храму Соломона можна визначити в 40 ліктів!

Кожен рік, відміряний нам, дарований Господом Богом, справляти потрібно. А те, що не можна святкувати 40 років — це гріх, залишимо старовірів.

Як вважає астрологія?

40 — років — період, пов’язаний із двома планетами — Ураном і Плутоном. Перша — несе кардинальні зміни, хаос і інші несподівані події. Друга планета — трансформатор. Вона може означати смерть, руйнування і негативні аспекти. Тобто, вік стає «небезпечним» для індивідуума і навіть кризовим. Ось, до речі, криза середнього віку. Людина замислюється про подальше, починає активно оцінювати події, переглядає взагалі ставлення до життєвого укладу. Так само варто згадати квадратуру Нептуна з Нептуном, добавляючу сум’яття, ілюзій. Тобто, людина починає кидатися, не розуміючи, що робити, і в яку взагалі бік йти. Астрологи не говорять, мовляв, не можна святкувати 40 років. Вони, навпаки, радять зробити це у своїй обстановці, швидше за все, це повинен бути самий близьке коло спілкування, рідні люди мирна і спокійна атмосфера.

Екстрасенсорика

Така каста фахівців вірить «прикметами від бабусь», але до забобонів вони толерантні. Ці люди володіють магічними здібностями, і можуть передбачати небезпечні моменти. Може бути, ще згадаємо нумерологію? В цій науці цифра 4 не несе злого умислу. Це число творчих енергій. Світогляд і розумова діяльність вступають в тандем. Тобто, нічого страшного в тому, що ви погуляєте на своєму ювілеї. Але ж не можна святкувати 40 років? Езотеричний клан так само вважає, що ці чутки пішли від карти Таро, де вказана смерть. Але все — таки люди магічної роботи не радять жартувати з тим світом і загробними речами. Так як цей зв’язок дуже тонка і сильна одночасно.

Що говорять древні культури?

  • У слов’янських народів взагалі міра обчислення була 40 — річною. А саме слово позначало мірку.
  • Перенесемося в часи Греції та Риму. Цю дату відзначали тільки в тісному колі. Означала вона світанок розуму і наближення старості.
  • 40 років займав шлях Єврея по пустинному «поля».
  • Потоп, названий Великим, тривав так само сорок діб.
  • А ви знали, що саме стільки днів після пологів жінка не може переступати поріг храму, а ви тут про не можна святкувати 40 років!
  • Спочатку ця традиція поширювалася на чоловіків, а пізніше і жінкам сказали — не можна святкувати 40 років.
  • Можна виділити Японців, у них число 4 напряму асоціюється зі смертю. Жителі Сходу теж не відзначають дні народження, де присутній число 4.

Рекомендації відважним

Якщо ви зараховуєте себе до категорії обережних людей, які безумовно вірять у прикмети, але прислухаються до таких застережень. Для вас ми склали список порад, які допомагають зазначити дату правильно, щоб символізм 40 — річчя не торкнулася вас містичним чином.

  • Можна зібрати застілля, але привід позначити іншого. Наприклад, відзначайте завершення цієї дати.
  • Підійдіть до вибору запрошених гостей з особливою ретельністю. Нехай вас оточують люди, які дійсно бажають вам добра, і не допускають думки про негатив. Навіть якщо це будуть 3 людини, але зате це ваші справжні друзі.
  • А чому б просто не перенести святкування на пізніший термін? Наприклад, нічого страшного, якщо ви пересунеться свій день народження на кілька днів вперед, або навпаки, назад.
  • Зарядіться тематикою вечора. Скажіть усім прийти у карнавальних костюмах. Це весело!

Народні повір’я, так як і мудрості Східних жінок несуть особливий колорит. Про те, що не можна святкувати 40 років чують багато. Але приймати затвердження за чисту монету не має сенсу. Шукайте істину всередині себе! Прощайтеся зі своїм 39 — річчям! Ця фраза звучить набагато привабливіше.

Езотерика
Додати коментар