Чому не можна дивитися в дзеркало вночі? Важлива порада

чи можна дивитись в дзеркало вночі

Не можна дивитися в дзеркало вночі! Міф чи реальність?

Містичні легенди ходять рука об руку в нашому матеріальному світі. З чим це пов’язано? З безліччю чуток. Одне повір’я говорить, що не можна дивитися в дзеркало вночі. У чому причина? Давайте розбиратися!

Не можна дивитися в дзеркало вночі — це портал для злих духів

Дзеркальна поверхня таїть багато непізнаного. Чому магічні обряди проводяться з використанням цього предмета? Тому що в ньому може відбитися майбутнє. Дівчата зі свічками ворожать на святки, і в дзеркалі виходить своєрідний коридор, по якому до них приходить дух чоловіка.

Нічний час доби, а саме період з півночі до трьох, вважається «темним», коли грань між світами стає тонкою. Подивившись на відображення, можна побачити сутність, потім, занедужати або поселити негативну енергію у себе в будинку. Тому завішують дзеркала після смерті. Так душа не «застрягне» в предметі. Особливо актуально це для любителів антикваріату. Купуючи дороге дзеркало, ви можете принести в будинок щось страшне.

Довідка: ви знали, що проміжок часу з 00.00 до 03.00 вважається «диявольською годиною». Люди можуть прокидатися в цей час без пояснень.

Так чому не можна дивитися в дзеркало вночі?чому не можна дивитися в дзеркало вночі

Дзеркальна поверхня в нічний час стає порталом для виходу негативної енергетики. Необережний погляд, кинутий на дзеркало і своє відображення, може відкрити доступ. Що гірше, ви можете навести порчу на самого себе! Знаючи це, не вішайте предмет в спальні. Спросоння ви можете мимоволі подивитися в дзеркало! Думка екстрасенсів сходиться: не можна дивитися в дзеркало вночі! Робити це краще для ворожіння. Але необхідно бути готовим до несподіванок.

Дивлячись у дзеркало, ви встановлюєте контакт з душами. Ведіть себе максимально чемно і ввічливо, а після закінчення сеансу, занавісьте «помічника» білим рушником.

Не можна дивитися в дзеркало вночі при свічках!

Якщо не збираєтеся гадати, то не влаштовуйте «посиденьки» при свічках, та ще й перед дзеркалом. Ваше обличчя, яке відображається в ньому, може зібрати негатив, біди і проблеми зі здоров’ям. Це все належить людям, чиї душі спочивають на порталі.

Цікаві факти:

  1. Так само не можна дивитися в дзеркало вночі і під час грози! Ви можете побачити неприємні образи, і це не обман зору!
  2. Коли дивитеся в темний час доби в дзеркало, ви підживлюєте сутності енергетикою.
  3. Прибрати енергію дзеркала можна водою і сіллю. Протирайте поверхню, спіть спокійно.
  4. Не розташовуйте предмет інтер’єру перед вхідними дверима, ну і в спальні, як писали вище.

Ось чому не можна дивитися в дзеркало вночі!

Езотерика
Додати коментар