Чому не можна дарувати дзеркало. Прикмети, які важливо знати

Чому не можна дарувати дзеркало

Не можна дарувати дзеркало, як атрибут чаклунства і магії! Але в наш час мало хто здогадується про магічні властивості скла з шаром фарби.

Сьогодні в суспільній і світському розумінні дзеркало — звичайний предмет, що допомагає в побуті. Активно застосовується у виробництві. З його допомогою люди швидко приводять себе в порядок. Милуються своєю красою. Працюють над іміджем. Вона нікого ні заворожує і не лякає.

Незабутні міфи і заборони

Обговорюючи тему, чому не можна дарувати дзеркало, повернемося у часи, коли активно асоціювали жіночу красу з гріхом. Церква змусила жінок покриватися кількома хустками, прикривають лоб, щоки і підборіддя. Назовні стирчав тільки ніс. Тих, хто частенько заглядала в дзеркало, жорстоко засуджували за втрату смирення.

Для того щоб дівчата виховувалися в строгості, в хатах дзеркала ховали. Вішали світлою стороною до стіни і подалі від червоного кута з іконами. За самовілля лаяли і карали. Ясна річ, що в межах спілкування простого люду було не можна дарувати дзеркало.

У той же час у панських садибах, у будинках священиків на видному місці завжди висіло ростове дзеркало. І не одне. В оточенні підсвічників, що висвітлюють навколо нього великий простір багатого дому.

Наївних і слухняних людей лякали небезпекою і спати, і є поруч «небезпечним склом». Ходили міфи і легенди про нічний особливою життя дзеркал і мешкають в них духів. Страшилки були серйозні. Вони розвіювали всі сумніви на рахунок заборон. Люди розуміли, що не можна дарувати дзеркало, щоб не отримати в дар нечисть і біди.

Думка експертів. Чому не можна дарувати дзеркало?

Чи захоче хтось отримати в подарунок предмет, про який говорять так багато поганих речей? Люди сперечаються, панікують. Погоджуються з такою постановкою питання. Але не враховують, що слова людини володіють силою заряджати об’єкти енергетикою. Коли кажуть – не можна дарувати дзеркало, то мають на увазі, що небезпечно брати дар від знехтуваної людини. Адже важливо з яким посиланням зроблений подарунок. І як Ви на це реагуєте.

До прикладу.

  1. Чому не можна дарувати дзеркало своїй сестрі, мамі, роблячи це з радістю і відкритим серцем?
  2. Який негатив воно може принести, якщо Ви прийняли дар із захопленням і вдячністю?

За таких обставин в ньому немає і не може бути ніякої негативної програми.

Не можна дарувати дзеркало – це вікно у потойбічний світ!

Заява спірне. Навіть, якщо Ви вірите в світ духів, це не означає, що не можна дарувати дзеркало. Або, що воно може затягнути Вас в інший світ. Новий в упаковці скляний предмет! Колись, поголос, надавав йому неймовірні властивості. Сьогодні це не працює.

Сумніви мають місце бути по відношенню до предметів, якими користувалися небіжчики. Які служили хворим і немічним людям. Ймовірно, не можна дарувати дзеркало тьмяне, прадавнє, що втратило свою свіжість. У ньому є відчуття містики. Але воно пов’язане, більше, з огидою до об’єкта з непривабливим виглядом, ніж з дійсною небезпекою.

Без віри в чистоту не можна дарувати дзеркало

По вірі Вашій буде Вам! Так сказано в Писанні. Ви вірите в злі духи і пристрасті потойбічного світу? Значить, Вам можна дарувати дзеркало – нікому. Ні ближніх, ні далеким. Разом з подарунком привнесе всякі неприємності (не факт, але – можливо).

Не вірите! Живете спокійним і чистим життям? Подарунок робите зі світлих мотивів?

– Даруйте на здоров’я! Ви нікому не зашкодь. Доставите радість. Забезпечите потрібної в побуті річчю. Нові власники будуть згадувати Вас добрим словом.

Якщо сумніваєтеся, можна чи не можна дарувати дзеркало? Раптом принесе біду? Тоді мені теж доведеться відповідати за зло.

— Приберіть сумніви молитвою. Окропіть подарунок святою водою. Просіть в магазині дзеркало в цілій упаковці. Щоб бути впевненими у відсутності негативу.

Все одно страшно? Але хочеться подарувати. Йдіть в магазин разом з винуватцем торжества. Не кажіть, що не можна дарувати дзеркало. Скажіть – не можу вибрати. Підбери собі сам, я заплачу!

Що робити якщо Вам подарували дзеркало

Припустимо, Ви обізнані, що не можна дарувати дзеркало, але хтось приніс Вам саме цей подарунок. Не панікуйте. Для початку сприймайте ситуацію з гумором. Дістаньте з кишені жменю монет і зробіть жартівливий викуп. З вдячністю прийміть тендітну річ.

Коли гості розійдуться, вимийте дзеркальну поверхню рідиною для очищення стекол, потім водою. Окропіть після висихання святою водою. З молитвою. Покладіть в коробку і посипте четверг (можна звичайної) сіллю. Вона очищає предмети від присутності духів. Закрийте короб, і залиште на чотири настоятися. Потім вийміть з коробки. Відмийте ще раз і починайте користуватися без побоювання.

Якщо люди, які подарували дзеркало зовсім ненадійні і злі. І при всіх описаних способах очищення, сумніви не залишили Вас. Зверніться до фахівця, який допоможе Вам зняти накладений на подарунок негативізм.

Езотерика
Додати коментар