Аркан VI Закохані: Значення та опис

Закохані: що означає аркан
Назва аркана:Закохані, Коханий
Категорія:Старші аркани
Прямий стан:Вибір, спілка, довіра, здоров’я, почуття
Перевернуте положення:Зради, хвороба, кінець кохання, нетерпіння

Закохані: Загальне значення

Прямий стан

Карта свідчить про випробування, які людина має пройти. Йому постійно буде необхідно робити вибір між двома альтернативами. Карта Закохані – це минуле та майбутнє, старе та нове, забаганки та обов’язок.

Людина у житті відбудеться внутрішньоособистісний конфлікт між розумом і серцем. Йому буде складно робити вибір, він перебуватиме на роздоріжжі. Ну, навіть на роздоріжжі він виявить всю свою силу духу. Від його вибору залежатимуть наслідки подальшого життя. Рішення, яке він прийме, може стосуватися професійної діяльності, подорожей, освіти, домашніх справ та ідей.

Загалом карта закоханих має позитивне значення. Незважаючи на те, що людині непросто робитиме вибір, вона все-таки прийматиме правильні рішення. Його вчинки будуть щирими та душевними. Сюди можна віднести і пристрасну закоханість. Карту Закохані асоціюють із іспитом чи перевіркою на міцність. А це не що інше, як вирішальне випробування.

Перевернуте становище

Неоднозначне значення має карта Закохані у перевернутому вигляді. Або це буде пов’язане з нерозділеною любов’ю, або з сексуальною несумісністю. Людина під впливом цієї карти робить необдумані дії, приймає необачні рішення.

У його голові більше ілюзій, ніж здорового глузду. Він легко може збитися з правильного шляху. Постійно перебуває у сум’ятті та збентеженні, конфліктує сам із собою і не здатний витримати випробування. Деякі проблеми можуть ховатися у його комунікації, коли він просто не зможе встановити контакт із людиною. А можливо, він навіть і сам не знає, чого хоче.

Під впливом цієї карти, людина поводиться безвідповідально, вона не здатна приймати щирі та чесні рішення. Тим самим провокує своїми діями себе на нещастя і провал. Його планам та цілям – ніколи не здійснитися, вони нереалістичні.

Закохані: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Карта скаже про те, що треба цінувати почуття тут і зараз. Вона відповідає за глибокі почуття та відповідальність вибору, де правильний шлях людині підказує голос серця. А джерела щастя і радості криються саме в сім’ї, де людина і живе.

Але якщо він одинокий, то обов’язково зустріне свою другу половину. І це будуть надзвичайно прекрасні стосунки, які можна назвати ідеальними. Чоловік зустріне дівчину, яка виявиться мрією його життя, вона підходитиме йому за всіма параметрами. У їхніх стосунках буде кохання, щирість почуттів.

Карта зміцнює відносини, що склалися в сім’ї, створюючи гармонію і взаємність. А ті люди, які здобули одне одного нещодавно, відчувають один до одного сильні почуття. У відносинах з іншими людьми також складається дуже сприятливо.

Перевернуте становище

У відносинах складна ситуація. Людині буде непросто зробити вибір між двома супутниками життя. Здаватиметься, що обидва партнери заслуговують на вашу увагу і любов, вони рівноцінні і еквівалентні у відносинах.

Але все ж таки остаточне рішення, так чи інакше, доведеться приймати, щоб виключити, що склався любовний трикутник. Може статися так, що два брати закохалися в одну дівчину або навпаки – двом сестрам подобається один і той самий хлопець.

Перевернута карта говорить про необдумані дії, коли людина помиляється в іншій людині. Вона сліпа у своїй любові, і навіть не помічає справжніх рис його характеру. А насправді він може виявитися не такою гарною людиною, якою представлявся збоку.

Закохані: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Карта допоможе прийняти правильне рішення, яке буде мудрим. Завдяки цій карті можна розраховувати на ділове партнерство та роботу в команді. Тільки взаємодопомогу видно по карті, жодних проектів та лідерства не передбачається.

Заради загального блага об’єднаними зусиллями людина багато чого досягне. Він йтиме на компроміси, партнерство. У будь-яких ситуаціях йому будуть властиві такі якості, як одностайність та довіра. Він буде готовий до співпраці та вирішення проблем. Буде в гармонії з оточуючими людьми. Робота йому принесе неймовірне задоволення, до якого він ставитиметься з справжньою пристрастю.

Перевернуте становище

Погана карта. Людина чинить неправильно. У багатьох ситуаціях на нього чекає невдача. Це стосується і професії, і сім’ї. Можуть виникнути суперечки та розбіжності із родичами дружини (чоловіка), а також і з дітьми.

Через швидкі та необдумані рішення людина зазнає розчарування. З цією картою вона відчуватиме брак мужності, сили та волі. Вона не зможе повністю довіряти людям, чи колегам по роботі, чи другу, коханій людині. Співпраця на роботі не складеться.

Закохані: Значення картки дня

Сьогодні необхідно ухвалити остаточне рішення, незалежно від того, чи це пов’язано з професійною діяльністю чи з якимись особистими справами. Якщо людина довго в чомусь сумнівалася або просто не квапила події, то тепер доля дає їй шанс поставити остаточну точку.

Нехай внутрішній голос, серце та розум – підкажуть вам правильне рішення. Карта дня обіцяє благополучне значення, а отже, спрямовує людину в потрібне русло. Він має склеїти – розбите, відновити – зруйноване, помиритися з тими, з ким у сварці. Якщо чоловік хотів зробити пропозицію дівчині – саме час.

Закохані: Порада карти

Необхідно зробити вибір, який стане життєвим випробуванням. Не завжди людина зможе правильно вчинити в тому чи іншому випадку. Важливо не метушитися. Нерішучість може згубно позначитися на долі людини. Ця якість навіть гірша за невірний вибір. Не бійтеся робити вибір, і на помилках люди навчаються.

Звичайно ж, приймати рішення навмання не слід, потрібно уважно розглянути всі необхідні версії. Більше спілкуйтеся з людьми, колективом. Вони вже відзначили ваш новий гардероб, а отже, не виключені романтичні стосунки та успіхи у кар’єрі.

Закохані: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
Невірний вибір
Туз жезлів
Віддайтеся почуттям
Туз кубків
Боягузливий коханець
Туз мечів
Відповідальне рішення
Туз пентаклів
Досягнення бажаного будь-якими засобами
Маг
Обдурювання
Король жезлів
Намагайтеся не упустити свою гідність
Король кубків
Ненадійний друг
Король мечів
Мечей зрада
Король пентаклів
Платонічна любов без надії на щось більше
Жриця
Підступність
Королева жезлів
Дивіться на речі з оптимізмом
Королева кубків
Спокусниця
Королева мечів
Фатальна жінка, яка змушена бути одна
Королева пентаклів
Насолода життям
Імператриця
Вами володіють почуття
Лицар жезлів
Надмірна імпульсивність може вам зашкодити
Лицар кубків
Раптове надходження грошей
Лицар мечів
Дурність, невдалий роман
Лицар пентаклів
Недбалість до грошей
Імператор
Створення родини
Паж жезлів
Не зупиняйтесь на досягнутому
Паж кубків
Зміна роботи
Паж мечів
Нещирість
Паж пентаклів
Розрив відносин
Жрець
Швидкий шлюб
Двійка жезлів
Уважно обирайте маршрут
Двійка кубків
Можна було зробити найкращий вибір
Двійка мечів
Пристрасть, тілесні втіхи
Двійка пентаклів
Занепокоєння
ЗакоханіТрійка жезлів
Переконайтеся, що робите все правильно
Трійка кубків
Душевні метання
Трійка мечів
Весілля, що не відбулося
Трійка пентаклів
Коханець, багатий, з гарним становищем у суспільстві
Колісниця
Весільна подорож
Четвірка жезлів
Швидкий шлюб
Четвірка кубків
Хибні надії
Четвірка мечів
Самотність
Четвірка пентаклів
Відсутність чоловіка у сім’ї
Сила
Життя випробовує вас
П’ятірка жезлів
Скористайтеся порадою інших
П’ятірка кубків
Несправедливість
П’ятірка мечів
Будь-який вибір буде поганим
П’ятірка пентаклів
Розрив відносин
Путівник
Обітниця безшлюбності
Шістка жезлів
Везення
Шістка кубків
Нездатність змінити ситуацію
Шістка мечів
Необхідно вибрати собі мету
Шістка пентаклів
Правильний вибір
Фортуна
Раптові зміни
Сімка жезлів
Хтось змушує вас ухвалити невигідне рішення
Сімка кубків
Подивіться на те, що відбувається з іншого боку
Сімка мечів
Не ігноруйте мудрі поради
Сімка пентаклів
Фінансовий добробут
Правосуддя
Краще перш ніж ухвалити рішення добре все обміркувати
Вісімка жезлів
Приймайте рішення швидко
Вісімка кубків
Поява коханки
Вісімка мечів
Поразка
Вісімка пентаклів
Багата коханка
Повішений
Різка зміна поглядів життя
Дев’ятка жезлів
Сумніви
Дев’ятка кубків
Радість
Дев’ятка мечів
Розпач
Дев’ятка пентаклів
Брехня
Смерть
Від вас нічого не залежить
Десятка жезлів
Ваше рішення нічого не означає
Десятка кубків
Переїзд на нове місце
Десятка мечів
Непростий період життя, потрібно зібрати всі сили, щоб вистояти
Десятка пентаклів
Припинення зв’язку на стороні на користь збереження сім’ї
Помірність
Укладання вигідного контракту
Диявол
Одержимість кимось, помилка
Вежа
Розрив відносин
Зірка
У вас є надія на краще
Місяць
Поспішний вибір
Сонце
Сильне кохання
Суд
Почуття, що спалахнули
Світ
Шлюб
Езотерика
Додати коментар