Аркан Туз пентаклів: Значення та опис

Туз пентаклів: що означає аркан
Назва аркана:Туз пентаклів, Фінансова незалежність
Категорія:Молодші аркани: Пентаклі
Прямий стан:Процвітання, незалежність, успіх, похвала, особисті досягнення
Перевернуте положення:Тривога, поспішні рішення, жадібність

Туз пентаклів: Загальне значення

Прямий стан

Незабаром очікується етап процвітання у житті. Можливо, розпочнуться нові проекти, які увінчаються успіхом. Внаслідок цього ворожить відчує моральне задоволення. Туз пентаклів – це особисте зростання. Існує ймовірність, що ви почнете займатися чимось духовним або отримаєте підвищення на роботі.

Людина, яка робить розклад, багато вкладала в якусь справу, тому аркан знаменує успішне вирішення завдання, настав час збирати плоди своєї діяльності. Якщо є в оточенні багатий родич, чекайте на частину спадщини незабаром.

Начальство обов’язково вас похвалить і подякує за відмінну роботу, можливо, навіть дадуть премію, адже карта передбачає і матеріальні блага.

Навколо вас сконцентровано багато можливостей, не проґавте свій шанс, знайдіть його, і буде щастя. Туз пентаклів часто сприймається як поява потрібної та важливої ​​інформації, виникнення блискучої ідеї. Незабаром очікуються високі доходи, не виключена можливість прославитись.

Перевернуте становище

У перевернутому положенні карта підказує ті самі моменти, як і у прямому положенні, але вони будуть у негативному ключі. Наприклад, багатство не зробить вас щасливою людиною. Планам не судилося здійснитися.

Спокійний внутрішній стан і відсутність передчуття програшу досить оманливі. На побутовому рівні можлива затримка зарплати або будь-якої оплати послуг, через це багато завдань не здійсняться. Є ймовірність прийняття поспішних рішень, які виявляться невірними.

Крім матеріальних втрат, ворожить переосмислить матеріальні цінності. У тому випадку, коли розклад робиться на характер людини, туз пентаклів означає жадібність, егоцентризм. Карта передбачає тривожні стани, хронічну втому, проблеми зі здоров’ям.

Туз пентаклів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Туз пентаклів у гаданні на кохання та стосунки, тлумачиться як міцні та довгострокові сімейні узи. Відносини між партнерами будуються більше на підставі фізичної близькості, ніж душевної. Часто аркан вказує на раптовий поворот у добрий бік щодо романтичних відносин.

Радить карта любити себе, своє тіло, з належною повагою ставитись до себе, тільки після цього намагатиметься шукати другу половинку. Якщо розклад робиться на характер партнера, випаданням туза пентаклів наголошується на його слабкій волі.

Можливо, вас просто хочуть швидше укласти в ліжко, тому прикладають мінімум сил на залицяння, поспішають розвивати стосунки.

Перевернуте становище

У нових відносинах буде багато суперечок через несумісність інтересів та через відсутність взаєморозуміння. Період догляду перед інтимною близькістю може сильно затягтися.

У розкладі на відносини, перегорнута карта показує, що союз побудований за розрахунком, а не з кохання.

У випадку, коли карта випала жінці, вона почувається заручницею шлюбу, немовби в золотій клітці. Зовні все виглядає чудово: багатий чоловік, гарний будинок, діти, але вона не відчуває достатньо турботи, кохання та поваги, їй не вистачає особистого простору.

Туз пентаклів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Почніть нові справи, вони будуть вдалі, і обіцяють гарний дохід. Момент сприятливий і для здійснення планів, які вже давно були задумані. Є ймовірність, що того, хто ворожить, чекає дуже дорогий і цінний подарунок.

Якщо для підтримки важливого проекту потрібно фінансування, то не варто переживати, вашу справу профінансують. За виконану якісну роботу ви обов’язково отримаєте винагороду, можливо навіть більше, ніж ви домовлялися із замовником до цього.

Якщо людина, яка робить розклад на ситуацію, ще студент, то аркан передбачає вдалу здачу дипломної роботи, практики, іспиту.

Перевернуте становище

У новій справі виразно виникнуть проблеми, які спричинять наслідки, швидше за все, втрати в матеріальному плані. Бажанням та цілям не судилося реалізуватися, і на це будуть свої причини. Чекайте на затримку заробітної плати, скасування преміальних виплат, відмову роботодавця виплачувати гроші за виконану справу.

Виникнуть проблеми зі здоров’ям, якщо захворювання почалося вже давно, терапія не дасть очікуваних результатів. Не скупіться на консультацію хорошого фахівця. Така поведінка може призвести до неприємних ситуацій. Не робіть поспішних і необдуманих вчинків, це може зіграти злий жарт.

Туз пентаклів: Значення картки дня

Сьогодні успіх переслідуватиме по п’ятах. Будьте дуже уважні, не проґавте свої шанси, вони застерігають вас у різних місцях і в найнесподіваніший час. Вкладіться в ті плани, які є довгостроковими та реальними, особливо якщо це стосується кар’єри та заробітку.

Якщо всі плани лише короткострокові, то сьогоднішній день стане відмінним стартом для завдань, що далеко йдуть.

Туз пентаклів: Порада картки

Успіх та добробут залежить лише від вас. Будьте активнішими, не втрачайте численних можливостей, частіше спілкуйтеся з оточуючими людьми, не бійтеся нових знайомств, адже вони принесуть корисні зв’язки. Зараз удача повернулася до вас обличчям, не проґавте такий момент.

Однак не варто шукати у всьому лише матеріальну винагороду, не забувайте про духовний розвиток, сім’ю.

Туз пентаклів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
БлазеньТуз жезлів
вкласти фінанси в якийсь проект, що надихає
Чарівник
гроші починають працювати
Король жезлів
перспективний фінансовий проект; обачність у фінансах
Жриця
пасивний капітал; заначка
Королева жезлів
фінансова влада
Імператриця
фінансовий прибуток
Лицар жезлів
витрати або вкладення під впливом імпульсу
Імператор
капітал сім’ї, справи
Паж жезлів
фінансове планування
Жрець
фінансову пожертву; оберіг
Двійка жезлів
затримка із фінансами
Закохані
спільний бюджет
Трійка жезлів
фінансовий план; гроші від комерції
Колісниця
шанси отримати прибуток дуже неоднозначні
Четвірка жезлів
фінансовий успіх
Сила
реальний шанс взяти себе в руки
П’ятірка жезлів
втратити гроші
Путівник
обміркувати щось варте; бідність
Шістка жезлів
просування фінансового проекту; вміле використання грошей
Фортуна
фінансова нестабільність; джек-пот
Сімка жезлів
фінансові вкладення; депозит; вексель; цінні папери
Правосуддя
отримати щось за заслугами
Вісімка жезлів
швидкий прибуток; фінансові надходження
Повішений
фінансовий зашморг; жертвувати грошима
Дев’ятка жезлів
фінансовий аналіз; аудит
Смерть
проект, що не отримав розвитку
Десятка жезлів
фінансовий тиск; надмірне фінансове навантаження
Помірність
економія грошей, ресурсів
Диявол
“брудні” гроші
Вежа
звалився проект; фінансові збитки
Зірка
надія отримати прибуток або знайти щось цінне
Місяць
обман у фінансовому питанні; сумнівний проект
Сонце
золото; фінансове благополуччя; чудове здоров’я; зачаття
Суд
отримання прибутку за зусилля у минулому
Світ
фінансову винагороду; медаль за заслуги
Езотерика
Додати коментар