Аркан Туз мечів: Значення та опис

Туз мечів: що означає аркан
Назва аркана:Туз мечів, Тріумф
Категорія:Молодші аркани: Мечі
Прямий стан:Вирішення проблеми, завоювання, свобода, рішучість
Перевернуте положення:Удар долі, проблеми, розставання, невдача у справах

Туз мечів: Загальне значення

Прямий стан

Туз мечів – аркан тріумфу та перемоги. Усі сумніви залишайте позаду. Внесіть у всі сфери свого життя ясність, так жити стане набагато легше і веселіше, не доведеться щодня ламати голову над дрібницями. Можна присвятити цей час чомусь більшому.

Можливо, у вас народяться нові плани та задуми, яким судилося здійснитися, якщо докласти достатньо зусиль. Якщо зараз у житті кризовий момент, карту можна трактувати як зникнення неприємностей.

Якщо зважилися на нову справу, не робіть необдуманих вчинків, дійте тверезо, чітко оцінюючи кожен свій крок. Можна скористатися власною владою, але не переборщуйте. Є можливість, що незабаром з’явиться новий стимул. Розклад, що робить, позбавиться залежностей, на нього чекає серйозна розмова, з’ясування відносин з партнером. Якщо відмовитись від ілюзій, союз розпадеться.

Аркан трактується як свобода, рішучість, логіка, дисципліна та організованість. Не виключені проблеми зі здоров’ям, які можна вирішити лише хірургічним втручанням. Обов’язково завітайте до лікаря, пройдіть медичне обстеження. Якщо зараз відбувається некомфортна та неприємна ситуація, не впадайте у відчай, з неї утворюється багатообіцяючий проект.

Перевернуте становище

Туз Мечів у перевернутому положенні говорить про те, що проблема, над якою ви зараз працюєте, не вирішується. Найближчим часом очікує розставання з сім’єю, розлучення з чоловіком, і це стане справжнім ударом долі.

Застерігає аркан про проблеми не лише з начальством, а й із законом. Це вийде внаслідок несправедливості, зловживання влади чи насильства.

Той, хто робить розклад, серйозно хворий. Можливо, у нього травма через поранення. Потрібно операцію, яка може пройти з ускладненнями.

Довгоочікувана вагітність обернеться повним розчаруванням, адже станеться несподіваний розрив із партнером, з ким були серйозні та тривалі стосунки.

Туз мечів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Незабаром з’явиться можливість порозумітися з чоловіком. Цього не було вже довгий час, союз зазнавав кризових часів, але в найближчому майбутньому все зміниться. Уникайте у відносинах двозначність, у коханні немає місця для недомовленості.

Якщо нещодавно закінчилися стосунки, карта передбачає появу нових, міцних і плідних.

У повсякденності карта символізує раптовий розпал пристрасті, яка розфарбує життя в яскраві кольори, перекривши собою всю рутину. З’явиться шалена енергія, захочеться завоювати свого партнера, стати для нього найкращим.

Найчастіше трактування туза мечів – необхідність боротьби за відносини, є ймовірність появи суперника чи суперниці. Крім того, випадання такої карти у прямій позиції – швидка вагітність.

Перевернуте становище

Карта вказує при розкладі характеру коханого з його безкомпромісність, конфліктність, нетактовну прямолінійність. Не виключена можливість насильства, коли партнер може грубістю завоювати об’єкт мрій. Коли людина надто емоційна, це заважає їй тверезо і ясно мислити, оцінювати ситуацію.

Якщо Туз Меч випав жінці, то дуже ймовірно вона вагітна, ця ситуація закінчиться абортом, так як дитина несподівана і небажана. У разі, коли представниця жіночої статі вирішить залишити дитину, пологи будуть важкі.

Через нестриманість у відносинах виникає повна плутанина, яка тягне за собою великі проблеми.

Туз мечів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Незабаром почнеться новий цікавий проект, який захопить всю вашу свідомість. Він з’явиться не просто так, як дар долі. Це винагорода за витрачені в серйозному конфлікті нерви, час та енергію. Коли на життєвому шляху з’являються грозові хмари як величезних проблем, головне зберігати дисципліну, бути рішучим, не зволікати.

Не бійтеся помилитися, тільки якщо вона не фатальна, це буде прекрасним уроком. У будь-якому випадку все негативне призведе до чогось нового і дуже цікавого. Сконцентруйте на поставленій меті всю свою увагу, і позитивний результат не забариться.

Перевернуте становище

Є ймовірність, що хтось із близьких людей користується вами. Можлива поява відчуття, що на таке просте завдання потрібно так багато енергії та часу. Будьте обережні у всьому! Не перестарайтеся, коли почнете наводити лад у своєму житті, викидаючи з нього все, що приносить негативні емоції.

Якщо раніше була ситуація, коли ви когось поранили чи образили, настає час розплати за це.

Туз мечів: Значення картки дня

Розв’язання задачі, над якою тривалий час доводилося ламати голову, буде прямо перед носом. Будьте сьогодні особливо уважні, щоб не прогаяти цю можливість, щодня такі шанси на дорозі не валяються.

Однак не варто зайве чіплятися до різних дрібниць. Просто вникніть у суть справи і ухваліть правильне рішення.

Туз мечів: Порада карти

Бути рішучим навіть у складних моментах не так складно, як здається на перший погляд. Рішення може прийти як спалах, раптове осяяння. Не робіть необдуманих вчинків, дотримуйтесь поклику логіки та розуму.

Не варто хвилюватися і сумніватися у всьому, адже так ви тільки витратите енергію, яка могла б стати в нагоді на те, щоб зібратися, бути уважним і чуйним до всього. Крім того, підвищений стрес веде до невротичних захворювань.

Туз мечів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
найбільша мудрість або найбільша дурість; зачаття; неупередженість; безглузда витівка.
Туз жезлів
блискуча і надихаюча ідея
Чарівник
витончена ідея; взятися за меч перемоги
Король жезлів
майстерність
Жриця
мудрість
Королева жезлів
творче втілення
Імператриця
зачаття
Лицар жезлів
задум, що веде нас у вир невідомості
Імператор
чудова ідея для бізнесу
Паж жезлів
успішне вивчення
Жрець
відкрити справжні цінності
Двійка жезлів
проект, що вимагає осмислення та оцінки перспектив; запланована вагітність
Закоханів
нести ясність у відносини; боротися за відносини
Трійка жезлів
із задуму в реальність
Колісниця
розібратися в плутаниці
Четвірка жезлів
народження
Сила
відстоювати істину
П’ятірка жезлів
спірний проект
Путівник
розібратися в собі
Шістка жезлів
успішне просування задуманого
Фортуна
бути напоготові
Сімка жезлів
перепони та перепони
Правосуддя
взяти когось під свій захист
Вісімка жезлів
інтернет-повідомлення; підхопити ідею на льоту.
Повішений
протиріччя
Дев’ятка жезлів
ідея, що викликає сумнів
Смерть
застаріла ідея
Десятка жезлів
нежиттєвий проект; ідея, що не пройшла випробування
Помірність
ідея, яка потребує всебічного розгляду
Диявол
диявольський задум; ідея фікс
Вежа
зруйнувати хибні уявлення; звільнити розум
Зірка
блискуча ідея
Місяць
помилки
Сонце
добитися ясності
Суд
допомогти іншим
Світ
грандіозна витівка
Езотерика
Додати коментар