Аркан Туз кубків: Значення та опис

Туз кубків: що означає аркан
Назва аркана:Туз кубків, Родючість
Категорія:Молодші аркани: Кубки
Прямий стан:Відкриття, подарунок, дар долі, закоханість
Перевернуте положення:Самотність, горе, втрата, згасання кохання

Туз кубків: Загальне значення

Прямий стан

Туз Кубків – це знак внутрішньої енергії, відкритості душі до всього нового, душевної гармонії та комфорту. Одним словом можна сказати, що це мапа блаженства. Аркан, що випадає в розкладі, вказує на те, що щастя стоїть біля дверей ворожого. Це світлий промінь, що з’являється в темній душі, він видворює звідти всю смуток, зневіру, злість, страхи.

На побутовому рівні Туз Кубків випадає, коли очікуються якісь зміни у рутинному житті. Ті, на яких дуже чекають. Це вечірка, застілля, весілля найкращого друга, де вдасться добре погуляти. Це добрий, але старий друг, який вирішив налагодити зв’язок.

Перевернуте становище

Туз Кубків у перевернутому вигляді випадає у тому випадку, коли доленосні зустрічі, можливості та будь-які блага будуть відстрочені, у кращому разі. А при гіршому розкладі і зовсім пройдуть повз ворожого. Все, на що ви сподіваєтеся – марно і безглуздо. Очікування чогось світлого та доброго принесе в результаті розчарування та моральну спустошеність.

Аркан вказує на те, що всі можливості, які найближчим часом зустрінуться на життєвому шляху, ні до чого не приведуть, або не зможе ними скористатися повною мірою. У повсякденному житті карта символізує перепади настрою, дратівливість чи апатію.

Можливо, настане пора самотності, яка спричинить бурю емоцій і почуттів у душі, самоаналіз. Найгірший варіант – депресія, схильність до наркотиків та алкоголю, коли людина штучним шляхом намагається підняти собі настрій.

Туз кубків: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Карта вказує на емоційний стан ворожого. Це блаженство, відчуття того, що крім цього глибокого та яскравого почуття більше нічого не існує, немає сенсу. Туз Кубків часто є знаком відданості та вірності партнера.

Якщо у ворожого стосунків немає, випадання такого Аркана говорить про якнайшвидшу появу в житті нових плідних зв’язків, які закінчаться у результаті міцним шлюбом у коханні та достатку. При цьому шукати свою долю не потрібно, це станеться раптово, вона ніби сама постукає у двері.

Коли гадають на певну людину, яка викликає симпатію, такий Аркан передбачає те, що з цим предметом зітхання у того, хто ворожить, почнеться бурхливий роман. Якщо карта характеризує коханого, це знак дару долі, який у жодному разі не можна відкинути. Не сумнівайтесь у ньому, не відчувайте його.

Перевернуте становище

З негативного боку Туз Кубків проявляється, коли відбувається погіршення відносин між подружжям, у житті є сексуальна незадоволеність партнером. Це знак недовіри та невірності, розчарування.

Аркан, що випав, вказує на той факт, що людині, яка ворожить, простіше бути коханою, а ось любити когось і дарувати ласку і турботу, увага близькій людині зовсім не обов’язково.

Туз Кубків у перевернутому вигляді – порожні емоції, які найчастіше награні, демонстрація неіснуючих ідеальних відносин. Тобто «на людях» у пари все добре, але за зачиненими дверима на них чекають постійні скандали.

Ще цей Аркан показує, що людина, що ворожить, воліє маніпулювати коханим заради досягнення власних вигод, тобто ставлення до чоловіка більше споживче.

Туз кубків: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

У позитивному аспекті карта вказує на якісь нові досліди у житті, що стосуються емоційної сфери. Швидше за все, незабаром буде заручини, вагітність, обов’язково важлива подія, що тягне за собою гаму почуттів.

Якщо вже є стосунки із людиною, вони обов’язково перейдуть на новий етап. Якщо є бажання народити дитину, успіх чекає і в цій справі. Часто Аркан вказує на приємний та бажаний подарунок від близької людини.

Туз Кубків у розкладі ситуації є символом починання в любовних справах.

Перевернуте становище

Трактувати таке становище карти можна як емоційно нестабільний період у житті, який ось-ось настане. Це може бути через втрату, розставання, смерть близького, кар’єрного спаду. Людині, яка ворожить, доведеться з новими силами налагоджувати душевну гармонію, знаходити спокій.

Якийсь чоловік в оточенні маніпулює вами, намагається скористатися. Швидше за все, розклад, що робить, вже відчуває по відношенню до нього хоч дещицю симпатії, це дуже небезпечно, адже може перерости в односторонню емоційну прихильність.

Туз кубків: Значення картки дня

Туз Кубків у такій ситуації – ознака виконання заповітного бажання. Все, що загадується протягом цього дня, обов’язково здійсниться, скористайтеся таким шансом. Карта вказує на зміни в любовних справах.

Інтуїція підказує, що станеться щось перспективне, це пов’язано з людиною з оточення.

Вдалим день буде і для того, хто нарешті захоче з кимось примиритися, вирішити стару, але не менш вагому проблему. Також аркан застерігає від порожніх мрій, які не обіцяють нічого сприятливого. Ставте сьогодні перед собою реальні цілі, щоб досягти їх.

Туз кубків: Порада карти

Не скупіться на емоції по відношенню до рідних та близьких, особливо батьків та чоловіка. Подаруйте їм теплі обійми, посмішку, знак уваги у вигляді телефонного дзвінка або несподіваного візиту. Це змусить відчувати щасливим не лише їх, а й вас.

Найближчим часом можна повністю і покластися на інтуїцію, вона підкаже правильний шлях. Намагаючись аналізувати все, людина, яка ворожить, може тільки заплутатися і зробити невірний крок. Прислухайтеся до внутрішнього голосу, він виведе у правильному напрямку.

Туз кубків: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
відкинуту пропозицію; несерйозна пропозиція
Туз жезлів
закоханість
Маг
пропозиції щодо роботи
Король жезлів
творче натхнення; прохання
Жриця
запропонувати інформацію
Королева жезлів
пропозиція руки; освідчення в коханні
Імператриця
запропонувати щось варте
Лицар жезлів
імпульсивний, але недовговічний порив
Імператор
пропозиція щодо створення сім’ї або проекту
Паж жезлів
любовне послання
Жрець
пропозиція про злиття
Двійка жезлів
переїзд
Закохані
пропозиція руки і серця
Трійка жезлів
плідну співпрацю
Колісниця
пропозиція про переїзд
Четвірка жезлів
пропозиція руки і серця
Сила
бажання помиритися
П’ятірка жезлів
критика; невдоволення
Путівник
відкинута пропозиція
Шістка жезлів
успішне просування пропозиції; прийняття умов
Фортуна
нести зміни
Сімка жезлів
перепони; перепони
Правосуддя
викинути білий прапор
Вісімка жезлів
гарні новини; приїзд коханого
Повішений
наміри так і залишаться лише намірами
Дев’ятка жезлів
сумнівна пропозиція; досвідчений ловелас
Смерть
нести втіху
Десятка жезлів
спроби примирення приречені на провал
Помірність
розуміння
Диявол
пропозиція з подвійним дном
Вежа
пропозиція про розірвання шлюбу; звільнення
Зірка
надія на примирення
Місяць
темна пропозиція; таємний покровитель
Сонце
згода на пропозицію
Суд
просити допомоги у Ангела
Світ
запропонувати світ
Езотерика
Додати коментар