Аркан Трійка пентаклів: Значення та опис

Трійка пентаклів: що означає аркан
Назва аркана:Трійка пентаклів, Гарна робота
Категорія:Молодші аркани: Пентаклі
Прямий стан:Вирішальний крок, допомога, впевненість, задоволення
Перевернуте положення:Дрібність, обурення, відсутність поваги

Трійка пентаклів: Загальне значення

Прямий стан

Трійка пентаклів символізує еволюцію, поступовий прогрес. Її поява не обіцяє приголомшливих результатів, гучних перемог і таких самих поразок – вона свідчить про те, що мету буде досягнуто в результаті регулярних зусиль, поступово.

Карта заперечує як миттєвий успіх, і застій, топтання дома. Вона закликає користуватися працьовитістю, старанністю, наполегливістю та дисциплінованістю як найкращими засобами для досягнення мети.

Також ця карта може символізувати загальний результат великої кількості зусиль. Мається на увазі спільна робота та взаємодопомога.

Поява карти в ворожіння, можна трактувати як рекомендацію не покладатися тільки на себе, не відштовхувати можливих помічників та покровителів, оскільки мета буде досягнута зусиллями не однієї людини. Аркан застерігає від зайвої самовпевненості, що може зашкодити взаємодії.

Перевернуте становище

У перевернутому положенні карта може символізувати погані (або посередні) результати діяльності, причина яких – ліньки та некомпетентність. З іншого боку, карта може говорити про те, що людині в його справі не вистачає справжньої майстерності, що вона діє як халтурник (є така історична назва – «партач»), не розуміє справи, працює грубо.

Також трійка пентаклів може позначати фінансові труднощі. Це буде не справжня проблема, але «дрібні суєта і тріпотіння», невеликі, але прикрі негаразди.

Іноді карта говорить про те, що людина не може привернути до себе увагу, проявити себе, і що причина цього – власна лінь і нестача вмінь. Зате він здатний на «дрібні капості», зло побутового рівня.

Трійка пентаклів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Найчастіше у питаннях кохання та стосунків, карта говорить про те, що справа повністю залежить від самої людини. Йому нема чого сподіватися чи нарікати на долю – власна ініціатива, продумані дії можуть дати йому бажане.

Ця карта може також говорити про стабільність та серйозність відносин, у яких партнери ставляться один до одного з непідробним інтересом та повагою. У такому союзі обидві сторони стежать за собою, прагнуть зберегти в очах партнера привабливість, не втратити його інтересу. Результати повністю виправдовують витрачені зусилля.

Трійка пентаклів може випасти і в тому випадку, коли гадають на шлюб та подальший розвиток відносин. Карта говорить і про певну справу, яка стане сходинкою або до зав’язування зв’язку (якщо ворожить одинокий), або до з’ясування стосунків та їх переходу на більш глибоку стадію.

Перевернуте становище

Перевернута карта говорить про людину, яка в силу своїх особистісних якостей (а точніше, їх відсутності) не здатна привернути увагу і особливо утримати увагу партнера. Нерідко це характеризується людиною, позбавленої власної волі та погляду, що повністю приймає думку та бажання своєї половинки.

Трійка пентаклів може вказувати на людину, яких у побуті зазвичай називають шахраями – хитрого, але не дуже розумного, позбавленого витонченості. Така людина примітивний матеріаліст і егоїст, який вважає, що в житті все купується і продається, і вважає красу відносин марною тратою часу та коштів.

Іноді перевернута карта вказує на невизначеність, ненадійність відносин, у яких партнери ще вирішили, чого хочуть.

Трійка пентаклів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Якщо ситуація, що розглядається, стосується кар’єри або справ, то карта натякає на не надто швидкий, але вірний успіх. На людину очікують підвищення строго за графіком, без прискорення, зате і без провалів.

У фінансових питаннях трійка пентаклів – добрий знак. Вона не обіцяє надприбутків, але впевнено обіцяє відсутність збитків, втрат та непередбачених витрат.

При гаданні на здоров’я карта говорить про хорошу фізичну форму. Жінки можуть сприйняти її як рекомендацію зробити давно заплановану пластичну операцію.

Перевернуте становище

У перевернутому положенні карта може попереджати людину, що проблеми у неї через те, що кар’єрний шлях він вибрав неправильний.

Карта говорить про те, що в становищі, людини що гадає, не варто брати на себе роль лідера – він не зможе з нею впоратися. Краще буде, якщо він візьме він роль виконавця чужих розпоряджень – це дасть кращий результат.

Така ситуація говорить про те, що людині не вистачить умінь і підготовки, щоб самостійно вибратися зі становища.

Трійка пентаклів: Значення картки дня

Як картка дня, трійка пентаклів рекомендує відмовитися від пережитків минулого, що гальмують розвиток, і перейти на якісно новий рівень. Форма цієї відмови може бути різною – можна з’ясувати, нарешті, відносини з партнером, змінити роботу чи закінчити давно розпочату роботу.

У будь-якому випадку, це має бути закінчення якогось рутинного етапу минулого життя, що дозволить розпочати нову справу.

Трійка пентаклів: Порада картки

Карта рекомендує не зациклюватися тільки на високих матеріях, нехтуючи не надто масштабними, але важливими справами. Потрібно робити добре будь-яку справу і не затягувати вирішення навіть невеликих проблем. Це не дасть яскравого результату, але обов’язково наблизить до успіху.

Трійка пентаклів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
праці нанівець або коту під хвіст
Туз жезлів
хвилюючі перспективи співпраці
Чарівник
почати закладати фундамент
Король жезлів
відповідальне та солідне ведення справи
Жриця
пасивне слідування керівництву; професійна таємниця
Королева жезлів
професійне ведення справи
Імператриця
пасивне слідування керівництву; професійна таємниця
Лицар жезлів
розірвати ділову угоду через свою гарячість
Імператор
матеріальна основа для сім’ї чи бізнесу
Паж жезлів
пропозиція про співпрацю
Жрець
розуміння духовних аспектів роботи
Двійка жезлів
подальша співпраця під питанням
Закохані
налагодження відносин
Трійка жезлів
стабільна та процвітаюча співпраця; практичний посібник
Колісниця
хисткий фундамент для чогось
Четвірка жезлів
укладення контракту
Сила
зміцнення сили волі
П’ятірка жезлів
неузгодженість та непорозуміння у питаннях бізнесу
Путівник
ігнорувати фахівців
Шістка жезлів
успішне ведення справ
Фортуна
нестабільні результати
Сімка жезлів
боротьба за клієнта
Правосуддя
нагорода за справедливістю; необхідність звернутися до суду, до юриста чи адвоката
Вісімка жезлів
зробити замовлення
Повішений
марні зусилля; спотворена думка
Дев’ятка жезлів
сумніви у компетентності фахівця
Смерть
результат неминучих перетворень
Десятка жезлів
обтяжливий проект; вигоряння фахівця
Помірність
зростання професіоналізму; правильний підхід у роботі; заходи щодо безпеки
Диявол
небезпечний посередник, сумнівний спеціаліст; темні відносини; Угода з дияволом
Вежа
зусилля “коту під хвіст”; збитки; підривна робота
Зірка
надія, що «іскри загориться полум’я»
Місяць
сумнівні результати; незнання справжнього стану справ
Сонце
блискучі та обнадійливі результати
Суд
допомога у справі
Світ
розширення справи, бізнесу, сфери впливу
Езотерика
Додати коментар