Аркан Трійка мечів: Значення та опис

Трійка мечів: що означає аркан
Назва аркана:Трійка мечів, Біль
Категорія:Молодші аркани: Мечі
Прямий стан:Розбите серце, конфлікт, розрив, неприємності
Перевернуте положення:Відчуження, втрата, безлад, одужання

Трійка мечів: Загальне значення

Прямий стан

Трійка мечів символізує біль, сльози, горе, втрату близької людини, тривоги, розчарування, що може спричинити сильну депресію. Можливо, що людину, що ворожить, кинули, і вона перебуває в стані апатії.

Постійні невдачі вибили його із нормального життєвого циклу. Він роздратований, постійно свариться з оточуючими. У нього можуть бути проблеми із серцем.

Перевернуте становище

Перевернутий аркан говорить про те, що людина, яка ворожить, могла сама відкинути кохання, через що зараз сильно переживає. Виникають думки про тлінність земного буття, безглуздість життя і т.п. Можливо, у планах того, хто ворожить, піти в монастир. Це, швидше за все, пов’язано з тим, що енергетичний потенціал зведений до нуля.

Нема віри в те, що доля подарує щасливі події. Життя йому втратило всякий сенс. Навколишні вважають озлобленим і грубим. Просто вони не знають причин її поведінки. Він робить все більше помилок, роблячи необдумані вчинки.

Трійка мечів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Карта розглядає почуття так: це – розбите серце. Якщо чоловік (або жінка) на даному життєвому етапі самотній, він поки що не зможе знайти свою другу половинку. Нові знайомства можуть ще більше посилити його депресивний стан.

Якщо вже є сім’я, варто підготуватись до непростого періоду у відносинах. Можливі сварки, непорозуміння, грубість із боку партнера (або навпаки). Часті конфлікти можуть призвести до розлучення. Цей процес буде непростим. Мирно розійтися не вдасться. Претензії, поділ майна та інші негативні події можуть сильно пошматувати нерви.

Якщо людина, яка ворожить, перебуває в нових відносинах, може статися розрив цього союзу. У разі, якщо відносини вже охолонули, були можливості (чи бажання) розірвати їх, така ситуація виявиться сприятливою.

Перевернуте становище

Трійка мечів у перевернутому положенні свідчить, що союз приречений на недовговічне існування. Відносини, які стали звичкою, не дають задоволення нікому. Людина, якій гадають, дізнається про свого обранця якусь таємницю, і ця інформація виявиться «ударом у серці».

Після цього навіть про дружні стосунки й мови не може бути. Цей любовний зв’язок спочатку був неміцним. Зради рано чи пізно розкриваються.

Можливо і так, що людина, яка ворожить, опиниться в любовному трикутнику. Прийде ухвалювати рішення, які підштовхнуть його на угоду з совістю. Непристойні вчинки принесуть спустошеність та страждання.

Трійка мечів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Якщо йдеться про те, як складатиметься ситуація на роботі, треба приготуватися до неприємностей. Можливо, загрожує звільнення чи скорочення. Конфлікти з колегами та начальством розжарять обстановку в колективі. На цьому ґрунті може з’явитися багато недоброзичливців.

Якщо це – власник фірми (або займає керівний пост), карта пророкує, що він може втратити посаду та вплив. Невдалі угоди, величезні фінансові збитки та інші нещастя доведеться якось пережити.

Перевернуте становище

У перевернутому вигляді, карта сприймається як неприємності у всіх сферах життя людини. Він даремно довіряє партнерам із бізнесу, які його обдурюють.

У колективі людину постійно обговорюють, будують їй підступи. З ним не хочуть працювати, а об’єднавши свої зусилля, намагатимуться його позбутися. Начальство цінує зовсім інших працівників. Він може втратити роботу найближчим часом. Крім того, доведеться серйозно турбуватися з приводу фінансових втрат.

Щодо здоров’я Трійка мечів сигналізує: треба звернути увагу на каміння у нирках. Має бути якась хірургічна операція. Не виключено, людина страждає на серйозні психічні розлади. Він терміново потребує допомоги психіатра.

Трійка мечів: Значення картки дня

Сьогодні – нещасливий день. На роботі людини, яка ворожить, чекає неприємна звістка. Як варіант, треба буде прийняти правильне рішення, яке вимагатиме серйозних емоційних зусиль.

Трійка мечів радить не засмучуватися, а постаратися витримати удари долі, які чекають цього дня. Спину згинати перед неприємностями не варто. Потрібно стійко перенести негативні події, щоб з’явилася надія на початок світлої смуги у житті.

Трійка мечів: Порада картки

Тупикових ситуацій немає. Треба дати собі певний час, щоб змиритися з болем. Нині, як ніколи, прийшло розуміння життєвих цінностей. Карта радить виявити стійкість перед обличчям бід. Як людина себе проявить, від цього надалі залежатиме все її життя. Страждання даються людям для їхнього духовного зростання.

Як тільки прийде мудре розуміння життєвих цінностей, у душі настане мир та спокій. Незабаром все зміниться, і ланцюг щасливих подій не обмине людину, якій ворожать. Всьому свій час.

Трійка мечів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
страждання, пов’язані з дитиною
Туз жезлів
зламаний дух
Чарівник
втрати, пов’язані з професією чи починаннями; майстер інтриг
Король жезлів
нещасливий шлюб
Жриця
болючий удар внаслідок отримання інформації
Королева жезлів
невдалі відносини
Імператриця
викидень; збитки у матеріальному плані
Лицар жезлів
бурхливий розрив
Імператор
розлучення
Паж жезлів
погані звістки
Жрець
мотив мудрості
Двійка жезлів
роз’їзд; розставання
Закохані
розпад альянсу
Трійка жезлів
розрив партнерських відносин; відсутність надійного тилу
Колісниця
втрати
Четвірка жезлів
розлучення
Сила
безвольність; втратити контроль над собою
П’ятірка жезлів
підступність; гірке з’ясування стосунків
Путівник
ізоляція
Шістка жезлів
зрада; сумний тріумф.
Фортуна
тяжкі часи
Сімка жезлів
жорстка конфронтація
Правосуддя
неприємні думки та факти
Вісімка жезлів
сумні новини; посилати прокляття
Повішений
удар, що вибив ґрунт з-під ніг
Дев’ятка жезлів
напружене очікування найгіршого
Смерть
розставання
Десятка жезлів
зрада, що підточила сили та впевненість у собі
Помірність
удар, який піде на користь
Диявол
псування; прокляття
Вежа
інфаркт; розлучення; нанесення каліцтва
Зірка
удар, який згодом буде вилікуваний
Місяць
удар внаслідок обману
Сонце
сумний досвід, який послужив просвітленню, творчому осмисленню
Суд
лікування від рани
Світ
здобуття досвіду та співчуття
Езотерика
Додати коментар