Сонник негр приснився. До чого сниться негритянку у сні бачити.

До чого сниться негр, негритянка по соннику Цвєткова

Чорношкірий чоловік, негр символізує уві сні нахабство, порочність і чорну заздрість, особливо, якщо він мав неприємний вигляд, а також занадто товсті губи і ніс.

Сниться багато нервів – попереду повна невідомість.

Побачена дитина негр говорить про те, що слід чекати кілька незвичайних сюрпризів від близьких, а то й від самої долі. Хорошими або поганими вони будуть – покаже тільки час.

Якщо негреня сниться вагітної, у неї може народитися незвичайна дитина. Не виключено, що вона буде в чомусь надзвичайно талановита.

Якщо молодій людині сниться негритянка, то його чекає зустріч з абсолютно неординарною дівчиною, яка буквально зачарує його і дуже зацікавить своєю оригінальністю.

До чого негри сняться – езотеричний сонник

Негритянка сниться до неординарної події в житті сновидця.

Якщо приснився негр чоловік, то найбільше важливо, який він мав вигляд. Якщо він був незадоволений, а то і злісний, то сплячий буде мати великі неприємності з начальством або скандал у сім’ї.

Білозубий, усміхнений негр, як би приємно він виглядав у вашому сні, передвіщає невдачу, обман. Єдиним позитивним фактором з усього цього можна назвати лише цінний життєвий досвід.

Мертвий негр сниться до неприємностей із законом.

Самому бути негром у сні – до хвороби.

Якщо в приснившогося вам чорношкірого чоловіка або чорношкірої жінки ви впізнали когось із знайомих – бійтеся мати з цією людиною фінансові справи.

Езотерика
Додати коментар