Аркан XIII Смерть: Значення та опис

Смерть: що означає аркан
Назва аркана:Смерть,
Категорія:Старші аркани
Прямий стан:Звільнення, розставання, пробудження, новий період
Перевернуте положення:Втрата, застій, упертість, відсутність мотивації

Смерть: Загальне значення

Прямий стан

Карта свідчить у тому, що у житті щось дійшло логічного завершення (померло, віджило). Але не варто впадати у відчай, адже після завершення однієї справи, обов’язково піде початок нових справ, народження нових ідей і проектів. Це може бути пов’язано як з особистими стосунками, так і з роботою. Також карта може свідчити про те, що людині доведеться розлучитися або назавжди розпрощатися зі своїми справами, можливо, вона сама від чогось відмовиться.

Аркан вносить у життя людини зміни, початок якихось нових справ та подій, які будуть найперспективнішими та оптимістичнішими. Просто людині хочеться змінити своє життя. Можуть відбутися несподівані та кардинальні зміни у житті. Можливо, доведеться переосмислити життєві пріоритети та цілі.

Перевернуте становище

Карта вказує на страх перед життям або служить попередженням. Людині непросто відпускати те, що вже в принципі не має значення та сенсу. Людина сама не дає закінчитись тим справам, які вже мають закінчитися. Також карта говорить про те, що людина даремно на щось сподівається та вірить. У нього настав час апатії та застою. Під впливом карти людина сама того не помічає, як притягує до себе ще більше проблем. І ці проблеми йому дуже важко вирішити, а особливо завершити їх.

Карта не дає полегшення, вона характеризується муками. Життєві зміни відбуваються надто повільно чи частково. Людина боїться змін та застою у справах. Людина під впливом карти Смерті може відчувати слабкість та нездужання, хворобливий та пасивний стан. Також карта може вказати на ситуацію небезпеки, коли людина дивом її уникне.

Смерть: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Аркан символізує початок значних змін, які можуть бути пов’язані зі стосунками або розставанням з коханою людиною та виникненням нових відносин з іншою людиною. Не варто боятися нових відносин, але й квапити їх теж не варто. Головне, щоб стосунки з колишньою обраницею залишилися спокійними та врівноваженими, це дуже важливо.

Карта означає природне розлучення. Як правило, люди розлучаються друзями. Якщо людина вже давно замислювалася про розлучення і мукала себе різними думками на цю тему, то коли випадає карта смерті, можна розраховувати на розлучення. Карта допомагає людині невдалий шлюб залишити за спиною і почати будувати нове життя.

Перевернуте становище

У відносинах спостерігається марний розрахунок. Людина може сподіватися і вірити в щось краще, тільки ось насправді отримає розчарування, що згасли почуття. Навіть не варто сподіватися на їхнє відродження – немає кохання, немає почуттів. Відносини зайшли в глухий кут, і вимагають оновлення.

Людина боїться розставання, вона до нього просто не готова, тому болісно переживає цю ситуацію. Він також не готовий робити дій для того, щоб вибратися з цієї кризи. Не виключено, що людина буде змушена залишитися зовсім сама, коли партнер залишить її на самоті.

Смерть: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Карта в ситуації може вказувати на зміну кар’єрних цілей, припинення будь-якої діяльності та навіть вихід на пенсію. Карта говорить про закінчення діяльності, радить попрощатися з посадою чи роботою, до яких людина вже звикла. Але перш ніж розлучитися, необхідно внутрішньо підготувати себе до цього: звільніться від минулого, щоб можна було очікувати долі нових змін. Поспішати події теж не варто, потрібен для цього час.

Аркан свідчить про нестабільний стан, може прогресувати захворювання. Якщо людина серйозно захворіла, то з появою цієї карти в гаданні означає наступ швидкої кризи. Самою смертюнічого не сказано, оскільки смерть карта може віщувати лише у поєднанні з іншими картами.

Перевернуте становище

Негативне значення несе перевернутий аркан, оскільки свідчить про руйнування планів, вимушене бездіяльність, уповільнений розвиток проекту. Не виключений і той факт, що людина чинитиме опір змінам, що відбуваються.

Можуть виникнути невдалі ситуації чи раптово перервуться переговори. Можливо, у когось на роботі зміниться керівництво, яким явно всі залишаться незадоволеними, або виникнуть проблеми, пов’язані з обманом. Навіть якщо в людини прекрасне здоров’я, вона чудово почувається, не виключено стан депресії, який здатний довести людину до занепаду сил.

Смерть: Значення картки дня

Цього дня для людини те, що відбувається, стане пройденим етапом (минулого). Для когось це буде приємною звісткою, що нарешті це сталося і все завершилося, а комусь не захочеться розлучатися, адже цей час так багато важило для нього. Але нічого тут не вдієш, треба змиритися з обставинами, і підготуватися до того, щоб розлучитися з минулим.

Нема рації намагатися зберегти те, що було, спробуйте відпустити його. Тільки так по-справжньому можна буде відчути себе щасливим і вільним, правда поняття прийде трохи пізніше. Людина зазнає полегшення та звільнення.

Смерть: Порада картки

Необхідно підготувати себе до змін, які відбудуться у вашому житті. З їхньою появою в людини повністю змінюються погляди на життя, вона і сама в принципі стає зовсім іншою людиною. Аркан вказує на те, що людині просто необхідно пройти цей етап у своєму житті: пережити його та очиститися від усього минулого.

Життя таке влаштоване: щось минає і закінчується, втрачає колишній сенс, але з’являється щось нове, що ми впускаємо у свою долю. Адже якщо людина не розлучатиметься з непотрібною і старою, то в її житті не знайдеться місце чогось нового. Навіть відмовившись від шкідливих і поганих звичок, людина зробить більше користі, ніж шкоди. І цей вчинок також можна буде назвати кроком до нових випробувань.

Смерть: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
Розбіжності
Туз жезлів
Метаморфози
Туз кубків
Погані новини
Туз мечів
Смерть
Туз пентаклів
Втрата грошей
Маг
Повільний вихід із кризи
Король жезлів
Підвищення статусу
Король кубків
Збитки
Король мечів
Садист
Король пентаклів
Успіхи на роботі
Жриця
Ясновидіння
Королева жезлів
Слід знайти компроміс
Королева кубків
Нестача благополуччя
Королева мечів
Жага влади
Королева пентаклів
Втрата грошей
Імператриця
Біла та чорна смуга у житті, зміна настрою
Лицар жезлів
Потрібно знизити темп
Лицар кубків
Укладання вигідної угоди
Лицар мечів
Ворог
Лицар пентаклів
Ігроманія
Імператор
Зміни у робочій сфері
Паж жезлів
Втрата інтересу
Паж кубків
Поліпшення здоров’я
Паж мечів
Муки
Паж пентаклів
Спокуса
Жрець
Зміна керівництва
Двійка жезлів
Спроба вхопитися за щось
Двійка кубків
Пристрасть
Двійка мечів
Розрив
Двійка пентаклів
Безладдя
Закохані
Відносини почнуть змінюватися
Трійка жезлів
Новини
Трійка кубків
Нетрадиційна медицина
Трійка мечів
Безумство
Трійка пентаклів
Холодний розрахунок
Колісниця
Перегляньте свою систему цінностей
Четвірка жезлів
Зміни у сім’ї
Четвірка кубків
Алкоголізм
Четвірка мечів
Метушня
Четвірка пентаклів
Погане самопочуття
Сила
Візьміть себе до рук
П’ятірка жезлів
Завершення сварки
П’ятірка кубків
Вам нічого не дістанеться у спадок
П’ятірка мечів
Втрати
П’ятірка пентаклів
Втрата грошей
Путівник
Самотність
Шістка жезлів
Слід розформувати команду
Шістка кубків
Травництво
Шістка мечів
Добровільна жертва
Шістка пентаклів
Будьте обережні, вам готують пастку
Фортуна
Зміни неминучі
Сімка жезлів
Змінити щось у вас не вдасться
Сімка кубків
Безвихідь
Сімка мечів
Зміни
Сімка пентаклів
Помста жінки
Правосуддя
Пошук наставника
Вісімка жезлів
Зміни
Вісімка кубків
Розрив відносин
Вісімка мечів
Крах
Вісімка пентаклів
Зміна місця роботи
Повішений
Кожен отримає по заслугах
Дев’ятка жезлів
Зміни, страх
Дев’ятка кубків
Вірне рішення
Дев’ятка мечів
Безшлюбність
Дев’ятка пентаклів
Брехливий друг
СмертьДесятка жезлів
Завершення справи
Десятка кубків
Радість
Десятка мечів
Нещастя
Десятка пентаклів
Проблеми з грошима
Помірність
Адаптація
Диявол
Махінації
Вежа
Крах
Зірка
сподівання на краще
Місяць
Погіршення здоров’я
Сонце
Відродження
Суд
Плата за гріхи
Світ
Підсумок
Езотерика
Додати коментар