Аркан Сімка пентаклів: Значення та опис

Сімка пентаклів: що означає аркан
Назва аркана:Сімка пентаклів, Наполегливість
Категорія:Молодші аркани: Пентаклі
Прямий стан:Терпіння, повільне зростання, вагітність, багатство
Перевернуте положення:Програш, жалість, нетерпіння, депресія

Сімка пентаклів: Загальне значення

Прямий стан

Важливий критерій успіху у справі – бути терплячим. Протягом року вашу працю обов’язково винагородять гідною оплатою. Не хвилюйтеся за те, що зусилля виявляться марними, навіть якщо виникає таке передчуття – воно хибне.

Якщо робота виконана, а результатів все немає, слід підкоригувати чи зробити щось додаткове. Аркан свідчить про особистісне зростання в найближчий час, але він буде дуже повільним.

Перед тим, як розпочати нову справу, потрібно зважити, чи варто цим займатися, що з цього можна отримати. Ніколи не поспішайте, це навпаки відсуне кінцевий результат.

Перевернуте становище

Уникайте авантюрних справ та азартних ігор, адже зараз удача не на вашому боці. Карта говорить про швидкий рух у порожнечу, яка не несе собі нічого корисного: ні можливостей, ні шансів, ні успіху.

Є ймовірність проблем із здоров’ям, захворювання пов’язане з інфекцією. Уникайте таких емоцій як нетерпіння, нервозність та занепокоєння, інакше настане період депресії.

Сімка пентаклів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У гаданні на любов і відносини, карта говорить про погіршення відносин між партнерами, порушення гармонії та втрати довіри.

Важливо, приймати близьку людину такою, якою вона є, не варто її перевиховати. Не треба критикувати всі його слова та вчинки, засуджувати. Буде набагато кращим, якщо ви спокійно поговорите на цю тему.

Якщо хтось ворожить просить у карти пораду, чи варто зберігати стосунки або розлучатися, сімка пентаклів підказує, що не можна приймати такі дуже швидко рішення. Слід добре про все подумати, а потім ухвалювати рішення.

Перевернуте становище

Карта говорить про відсутність гармонії у стосунках. Зважитися на компроміс, буде дуже складно обом партнерам. Ваша друга половинка буквально обтяжує вас і дратує. Можливо, хтось із партнерів зраджує без сорому совісті.

Сімка пентаклів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Карта сприймається як успішний вирішення справ, незважаючи на постійний сумнів у власних силах, велика кількість перешкод і складнощів на шляху до досягнення поставленої мети.

Якщо підсвідомість підказує, що зараз не найкращий час щось вирішувати чи починати, зупиніться та відпочиньте, зробіть паузу. Це приведе ваші думки до норми, можливо, з’явиться блискуча ідея, як вирішити те чи інше питання.

У тому випадку, коли ворожий працює над чимось досить довго, вкладає в цю справу багато часу, сил і нервів, то найближчим часом чекає фінальна благополучна розв’язка.

Перевернуте становище

Варто правильно все зважити, зосередитись на чомусь одному, що має шанси на успіх. Менш важливі справи варто відкласти потім, оскільки вони заважатимуть руху вперед.

Якщо інтуїція нагадує, що з’являться проблеми з грошима, це виправдано. Саме через фінансові труднощі доведеться відмовитися від багатьох принад у житті.

Не рекомендується брати гроші в борг, робити великі покупки, оскільки це може погіршити фінансову проблему.

Сімка пентаклів: Значення картки дня

Сьогодні явно не для поспіху, варто бути більш терплячими, повільними. Зважайте на кожну деталь, зважуйте в голові кожне рішення, перш ніж затвердити його. Будь-яка помилка сьогодні спровокує появу складних ситуацій, вирішення яких вимагатиме в майбутньому великих матеріальних та енергетичних витрат.

Немає сенсу порушувати плани, які довго і болісно втілюються в життя. Якщо настрою на терпіння немає, просто візьміть перепочинок, відпочиньте, проведіть час з користю, приділіть увагу найближчим, здивуйте приємним сюрпризом коханої людини. Добро обов’язково буде вам повернуто.

Сімка пентаклів: Порада картки

Карта говорить про те, що не слід швидко та імпульсивно приймати важливі рішення. Важливо все правильно зважити і обміркувати, і якщо вас хтось квапить у прийнятті рішення, візьміть відстрочку. В іншому випадку ви ризикуєте отримати небажані наслідки, на відновлення яких підуть матеріальні та енергетичні ресурси.

Сімка пентаклів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
бути нетерплячим; кинути справу на півдорозі
Туз жезлів
очікування добігає кінця
Чарівник
чекати свого часу
Король жезлів
обнадійливі вкладення
Жриця
нудитися невідомістю
Королева жезлів
збереження оптимізму, незважаючи на очевидні труднощі
Імператриця
вкладення почали давати прибуток
Лицар жезлів
затримка внаслідок втрати ентузіазму
Імператор
вкласти у справу
Паж жезлів
не виявлені здібності, таланти
Жрець
виявити терпіння та милосердя
Двійка жезлів
аудит
Закохані
чекати віддачі від стосунків
Трійка жезлів
«зелений» урожай
Колісниця
криза
Четвірка жезлів
нагорода за терпіння
Сила
виявити витримку та стійкість
П’ятірка жезлів
боржники
Путівник
поразка
Шістка жезлів
підприємливість
Фортуна
нестабільність; все може піти не так
Сімка жезлів
конфіскація майна
Правосуддя
добитися справедливості
Вісімка жезлів
прибуток
Повішений
зв’язані руки; втрати
Дев’ятка жезлів
перевірка на практичність
Смерть
життя вносить корективи до наших намірів
Десятка жезлів
поразка; запас терпіння закінчується
Помірність
плоди праці поступово дають результати
Диявол
виявити нетерпіння; марна праця; невдалі вкладення
Вежа
залишитися біля розбитого корита; втратити вкладене
Зірка
терпляче сподіватися
Місяць
невдалі вкладення; назрівають проблеми
Сонце
нагорода за очікування та терпіння
Суд
час пожинати плоди; в очікуванні дива
Світ
дочекатися врожаю; нагорода
Езотерика
Додати коментар