Аркан Шістка пентаклів: Значення та опис

Шістка пентаклів: що означає аркан
Назва аркана:Шістка пентаклів, Щедрість
Категорія:Молодші аркани: Пентаклі
Прямий стан:Благодійність, допомога, гордість, наставництво
Перевернуте положення:Крадіжка, жадібність, ілюзії, жадібність

Шістка пентаклів: Загальне значення

Прямий стан

У розкладі на характер ворожого карта вказує на горду і самозакохану людину, яка бере на себе занадто багато. Він вважає себе владикою, хоча в його руках влада не така вже й велика. Часто це просто шахрай, шахрай, який користується чужою славою.

Трактується шістка пентаклів і заклик до благодійності. Це символ подарунка, преміальної виплати, повернення боргів. Хтось великодушний із вашого оточення обов’язково прийде на допомогу у скрутну хвилину. Аркан говорить про вдалий проект, який ви нещодавно розпочали чи тільки почнете.

Будьте уважні при виборі наставника, іноді цей фактор є найважливішим. Турбуйтеся не лише за власне майбутнє, а й за день справжній. Як тільки отримаєте велику суму, відкладіть її на важливі події.

Перевернуте становище

Ви можете потрапити у незручне фінансове становище, це буде пов’язане із робочим процесом, бізнесом. Можливо, для якогось важливого проекту, який є дуже перспективним, знадобиться інвестування, але ви його не отримаєте. Тим самим, справа не отримає розвитку. Утримайтеся від укладання угод, вас можуть обдурити навіть ті, від кого ви не очікуєте на шахрайство.

Карта підказує, що ревнощі і заздрість, які відчуває людина, що ворожить, можуть погано вплинути на здоров’я, оскільки є шкідливими і марними думками.

Шістка пентаклів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

При гаданні на кохання та стосунки, карта символізує щастя та міцне кохання. Партнери раді, що їхні стосунки розвиваються, насолоджуються суспільством один одного, будують плани на майбутнє, спільно досягають цілей. Кожен із партнерів отримує порівну те, що заслуговує.

Аркан говорить про багатий внутрішній світ, велику кількість емоцій, які пов’язані з романтичними відносинами.

Інтимна сфера життя поступово налагоджується. Партнери знають, як зробити один одному задоволення, розкріпачуються.

Перевернуте становище

Карта говорить про те, що почуття у цьому союзі є лише в одного партнера. Іншому просто так комфортно, все його влаштовує, йому не обов’язково любити. Він користується ласкою, турботою та увагою, не віддаючи нічого натомість.

Якщо ви хворі, то швидше за все, ваш партнер відмовиться доглядати вас, зіпхнувши всі турботи на доглядальницю або інших родичів. Це може бути пов’язано не тільки з нерозділеною любов’ю, але і зі старими образами.

Шістка пентаклів: Значення в ситуації та питанні

Прямий стан

Можливо, на вас чекає приємний сюрприз, подарунок від близької людини. На побутовому рівні вам можуть схвалити кредит, іпотеку, з’являться нові перспективи кар’єри, бізнесу. Боржники, як за помахом чарівної палички, почнуть віддавати борги.

У тому випадку, коли планується угода, вона завершиться вдало, не переноситься на інший термін, з партнером буде легко знайти компроміс. Якщо в даний момент потрібна матеріальна допомога, ви її незабаром отримаєте.

Є ймовірність, що до вас звернуться по підтримку у фінансовому плані. Не відмовляйте, допомагайте оточуючим у міру можливості.

Перевернуте становище

Карта говорить про фінансові проблеми. Це може бути програш у казино, крадіжка за дурістю та неуважністю власника. Коли людина робить розклад на матеріальну ситуацію, карта застерігає, щоб нікому не давати грошей у борг, інакше цю суму можна буде більше не побачити.

Якщо той, хто ворожить, надає іншій людині послугу, щоб отримати щось натомість, карта підказує, що робити це не варто, тому що ви будете обдурені, або сама послуга або допомога буде поганою якістю.

Шістка пентаклів: Значення картки дня

Сьогодні буде день допомоги іншим. Не скупіться на добре, будьте щедрі і пізніше це повернеться вам у більшому розмірі, коли труднощі в житті виникнуть і у вас. Якщо немає можливості дати в борг, допоможіть фізично, як мінімум, вислухайте людину з усією увагою, дайте цінну і мудру пораду.

Якщо винагорода призначається для вас, не відмовляйтеся від неї, це оцінка ваших зусиль. Працюйте над власним егоїзмом, тоді день нічого не зможе затьмарити.

Шістка пентаклів: Порада картки

Дійте сміливо, адже все, що ви задумали, обов’язково здійсниться. Якщо у вас зіпсовані стосунки з будь-ким, постарайтеся відновити спілкування, налагодити довірчі стосунки. Якщо цього зробити, є ймовірність, що у якомусь справі буде потрібна допомога саме цієї людини, з якою у вас розбіжності.

Шістка пентаклів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
допомога дитячому будинку
Туз жезлів
фінансова підтримка для починання
Чарівник
магічна, лікарська чи професійна допомога
Король жезлів
фінансова щедрість
Жриця
наукова підтримка
Королева жезлів
отримання бажаного
Імператриця
господарська допомога
Лицар жезлів
невміле поводження з грошима
Імператор
іпотека
Паж жезлів
сприятлива новина щодо виділення коштів
Жрець
акт милосердя
Двійка жезлів
планування про виділення коштів
Закохані
вирішення проблем у відносинах; взаємні поступки
Трійка жезлів
прибуток; вдале співробітництво
Колісниця
позичка на покупку авто чи подорож
Четвірка жезлів
цінний подарунок; нагорода
Сила
поповнити сили, енергію
П’ятірка жезлів
тендер
Путівник
отримання мудрості та досвіду; відгороджуватися від чиєїсь допомоги
Шістка жезлів
сприятливий фінансовий розвиток
Фортуна
нестабільне матеріальне становище
Сімка жезлів
фінансові претензії
Правосуддя
віддача боргу; винагорода за заслугами
Вісімка жезлів
відплата
Повішений
відсутність допомоги
Дев’ятка жезлів
прийменник
Смерть
сприяти змінам
Десятка жезлів
непомірні фінансові зобов’язання
Помірність
відновлення та зцілення
Диявол
чорна невдячність; подарунок з каверзою; уявний благодійник; хабарництво
Вежа
підлити олії у вогонь
Зірка
дарувати надію
Місяць
обманювати; створювати видимість
Сонце
Отримати нагороду
Суд
допомога за минулі дії
Світ
встати на ноги
Езотерика
Додати коментар