Аркан Шістка мечів: Значення та опис

Шістка мечів: що означає аркан
Назва аркана:Шістка мечів, Неприємності позаду
Категорія:Молодші аркани: Мечі
Прямий стан:Зміни, цікавість, шанс на удачу, подорож
Перевернуте положення:Визнання, заява, відкриття, мало шансів

Шістка мечів: Загальне значення

Прямий стан

Шістка мечів говорить про те, що настав час змін. Людина, що ворожить, хоче змінити своє життя, але боїться всього нового, тому що є консерватором за натурою. Прийде займатися якимось клопотом.

Не виключено, що людина, що ворожить, захопиться однією з релігійних течій. Тоді його життєві цінності стануть абсолютно іншими і зміниться його оточення. Період адаптації пройде успішно. У новій обстановці йому розпочнеться період щасливих подій. Йому допомагатимуть навіть незнайомі люди.

Перевернуте становище

Шістка мечів характерна для тих людей, які звикли робити не поспішаючи. Їх не можна назвати легкими на підйом. Як тільки намічається тривожна подія, такі особи починають губитися. Їм дуже складно, тому що їм важко залишити в минулому проблеми та йти далі по життю.

Сумніви і переживання, страх знову повторити помилку заважають їм плисти протягом життя. Навколишні повинні постійно надавати їм допомогу, підживлювати позитивною енергетикою.

Шістка мечів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Головний сенс аркана – великі зміни. Це може бути розставання з поточним партнером, але не виключено і нове знайомство, яке докорінно змінить життя ворожого.

Також можливо, що відносини сімейної пари вийдуть на новий рівень. Це може бути спільний романтичний відпочинок в одній із теплих країн, а можливо, у пари з’явиться бажання стати батьками.

Перевернуте становище

Перевернутий аркан говорить про те, що сварок та конфліктних ситуацій не уникнути. Ніхто з партнерів не хоче чути іншого, тим більше звертати увагу до його проблем. Карта говорить про те, що ворожий відчуває глибоку емоційну спустошеність у такому тандемі. Йому хочеться змінити своє життя, але не знає, як це зробити.

Можливо, стосунки перейшли у стадію звички, коли люди стають нецікавими один одному. Цей час – дуже небезпечний, бо комусь із партнерів захочеться підшукати собі нового обранця. Пожвавити рутинні будні допоможуть романтичні вечори, спільна подорож, приємні сюрпризи.

Шістка мечів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Карта говорить про те, що настає спокійний час. У цей час можна приймати важливі доленосні рішення. Спілкування з друзями та знайомими принесе користь, серед яких можуть з’явитися потенційні партнери для бізнесу чи справ. Сприятливий час навчання нової роботі.

Карта каже, що активними діями можна досягти всього. Нове бачення ситуації сприятиме тому, що захочеться змінити спосіб життя і боятися змін не варто. Можливо, у новій професії людина максимально реалізує закладені природою творчі здібності.

Перевернуте становище

Людина, що ворожить, буквально загрузла в проблемах, і не знає, як з них вибратися. Усьому цьому вина – нерозумні дії, які збивають зі шляху. Йому важко приймати рішення, і він вважає за краще уникати відповідальності за кожен свій непристойний вчинок.

Шістка мечів: Значення картки дня

Сьогодні – цікавий день, який не віщує нічого поганого. Карта говорить про те, що необхідно готуватися до змін, і чим швидше це станеться, тим легше буде потім для того, хто ворожить. Головне – керувати своєю долею самому і не залежати від будь-яких обставин.

Шістка мечів: Порада картки

Не варто зупинятися на досягнутому, треба виявляти інтерес до нових ідей та творчих знахідок. Необхідно прислухатися до свого внутрішнього голосу, щоб зрозуміти своє справжнє призначення у житті, адже в людині закладено багато нереалізованих талантів.

Шістка мечів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
переїзд, дорога; подорож у невідомість; випадковий курс
Туз жезлів
рух до світла
Чарівник
налагоджувати зв’язки
Король жезлів
зближення з чоловіком
Жриця
сімейна таємниця; здобуття нового погляду на життя
Королева жезлів
зближення з жінкою
Імператриця
важке перебіг вагітності
Лицар жезлів
збитися з курсу
Імператор
спроба виправити ситуацію у сім’ї чи роботі; перехід на іншу посаду чи роботу
Паж жезлів
переїхати до сина
Жрець
шлях милосердя; пошук мудрості
Двійка жезлів
переїзд
Закохані
визначитися з вибором
Трійка жезлів
дороги назад немає
Колісниця
шукати напрям
Четвірка жезлів
знайти тиху гавань
Сила
збиратися з силами
П’ятірка жезлів
з вогню та в полум’я
Путівник
звернути увагу на себе
Шістка жезлів
рух на кращу частку; покращення
Фортуна
йти назустріч долі; повернутися до Фортуни обличчям
Сімка жезлів
марна надія знайти спокій
Правосуддя
відстрочка вироку
Вісімка жезлів
втеча; розрив
Повішений
йти на жертви
Дев’ятка жезлів
нелюбовний прийом
Смерть
йти назустріч змінам.
Десятка жезлів
потонути в проблемах
Помірність
йти шляхом відновлення, зцілення
Диявол
потрапити в лапи Диявола; потурати своїм порокам
Вежа
стати на шлях втрат і невдачі
Зірка
наслідувати пораду астролога
Місяць
потрапити до розставлених мереж; дорога у невідомість; «підводна течія»
Сонце
пошук щастя; правильний шлях
Суд
понести кару
Світ
у пошуках світу; порятунок
Езотерика
Додати коментар