Аркан П’ятірка пентаклів: Значення та опис

П'ятірка пентаклів: що означає аркан
Назва аркана:П’ятірка пентаклів, Бідність
Категорія:Молодші аркани: Пентаклі
Прямий стан:Неприємності, втрати, невдача, немає ґрунту під ногами
Перевернуте положення:Старання, стійкість, нова робота, безробіття

П’ятірка пентаклів: Загальне значення

Прямий стан

Найчастіше п’ятірка пентаклів є символом занепокоєння. Це може бути мотивована тривога – ділові складності, занадто великі навантаження, велика відповідальність, ризик втратити щось цінне, а також безпричинні страхи – фобії, депресію.

При цьому зазвичай карта в такому положенні випадає людям, схильним жити відчуттями, одним днем, без чітких планів та розрахунків на майбутнє. У цьому випадку карта вказує на те, що причина занепокоєнь полягає саме в такій життєвій позиції.

У позитивному аспекті карта може означати період випробувань, призначення якого – підготувати людину до нового етапу її існування, розвинути та зміцнити її душевно. У цьому сенсі карта закликає зустрічати удари долі гідно, йти на свідомі самообмеження, виявити терпіння та витримку.

Перевернуте становище

У перевернутому положенні карта має досить оптимістичне значення. Найчастіше поява карти в такому положенні говорить про те, що в даний момент у людини, що ворожить, у житті «чорна смуга», але вона вже закінчується.

У цьому випадку, поява даного аркана слід прийняти, як рекомендацію поставитися до проблем філософськи, виявити терпіння, оскільки незабаром справи почнуть потроху налагоджуватися самі собою.

П’ятірка пентаклів каже, що вирішення проблеми у того, хто ворожить, вже знайдено, або воно прийде до нього найближчим часом. Це може бути його власна дія, і сторонній вплив.

П’ятірка пентаклів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У гаданні на любов і відносини, карта говорить про недовіру, підозри, кризовий етап у відносинах. Це може бути як проблема одного з партнерів (ревнощі, незадоволеність, якісь підозри), так і загальний занепад відносин, які «не задалися».

Дуже часто карта говорить про те, що в парі один із партнерів схильний створювати іншому проблеми – перевантажує його своїми скаргами або потребує якихось невмотивованих обмежень.

Перевернуте становище

У перевернутому положенні п’ятірка пентаклів вказує на складний етап у відносинах, викликаний цілком конкретними причинами. Найчастіше це буває неправильне розуміння основ, на яких мають будуватися відносини.

Однак, карта вказує на вирішувану проблему, таку, з якої можна з успіхом «виплутатися», якщо захотіти цього та правильно виявити джерело зла.

У деяких випадках карта може свідчити і про те, що пік кризи стосунків уже пройдено, або про те, що наявні проблеми їх не порушать.

П’ятірка пентаклів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Карта вказує на нестійке, ненадійне становище. Так, якщо розглядалася ділова ситуація, її можна трактувати як подія, що з рівним успіхом може призвести і до кар’єрного зростання, і до звільнення (наприклад, це може бути ревізія). Також вона вказує, що людина має пережити якусь подію, якої вона боїться (іспит, співбесіда, переїзд, перехід на нову посаду).

Трактувати карту як ознаку провалу не варто – вона лише говорить про те, що людина боїться майбутньої події, але вона зовсім не обов’язково дійсно страшна.

Крім того, нестійкість хороша тим, що не може тривати довго. П’ятірка пентаклів говорить про те, що всі проблеми скоро вирішуватимуться (а ось добре чи погано – питання).

Справді, погане значення має карта в розкладах на здоров’я – вона обіцяє його різке погіршення, серйозну (навіть небезпечну для життя) хворобу.

Перевернуте становище

Аркан може свідчити про те, що людина, яка ворожить, має бути безпідставна сварка на підставі недоведених і несправедливих звинувачень. Інший варіант – у важкій ситуації людині доведеться зробити моральний вибір, і результат буде не дуже моральним.

Нерідко перевернута карта може говорити, що людина перебільшує свої проблеми, і ситуація погіршується саме від цього. У такому разі, карту потрібно розуміти як пораду не панікувати і боятися не більше, ніж ситуація того справді заслуговує. Ще карта може означати період застою, коли жодними силами не можна змусити ситуацію розвиватися.

П’ятірка пентаклів: Значення картки дня

Не варто будувати на такий день далекосяжні плани – все одно справи підуть не так, як треба. Можливо, варто подумати, щоб змінити життєві пріоритети. Можливо, попереду очікується несприятлива смуга у житті.

Але життя, як відомо, схоже на зебру, тому слід прийняти випробування з гідністю, терпляче перенести їх, і справа швидко налагодиться.

П’ятірка пентаклів: Порада картки

Необґрунтовані претензії та непомірні бажання не доводять до добра. Краще пам’ятати, що будь-яке благо потрібно заслужити, ставитися до проблем і труднощів філософськи, і тоді може виявитися, що вони не такі страшні, як здалися на перший погляд.

П’ятірка пентаклів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
фінансові проблеми; бідність; житлові проблеми
Туз жезлів
побачити світло у мороці
Чарівник
втрата ініціативи
Король жезлів
нестача енергії; недалекоглядність та відсутність обачності
Жриця
втратити нюх
Королева жезлів
відсутність віри у себе; нерозумне ведення справ
Імператриця
позбутися прибутку
Лицар жезлів
випробування; розрив
Імператор
позбудеться роботи, сім’ї
Паж жезлів
нерадісні новини
Жрець
втратити віру; позбутися совісті
Двійка жезлів
не помічати можливостей
Закохані
втратити підтримку у відносинах
Трійка жезлів
прогрес, що ледь намітився в ситуації, що склалася
Колісниця
боротьба за виживання
Четвірка жезлів
не досягнута мета
Сила
безсилля
П’ятірка жезлів
боротьба за виживання
Путівник
загубитися; занедбаність
Шістка жезлів
погіршення матеріального становища; неправильно обраний напрямок
Фортуна
втратити успіх; криза
Сімка жезлів
нездатність постояти за себе
Правосуддя
визнання неспроможності
Вісімка жезлів
падіння
Повішений
лещата кризи
Дев’ятка жезлів
стомлений проблемами
Смерть
втратити здоров’я
Десятка жезлів
засмучення; стрес; підірване здоров’я
Помірність
змиритися з поневіряннями
Диявол
опуститися «на дно»
Вежа
втрата будинку, здоров’я: притулок
Зірка
надія, що тяготи і поневіряння колись закінчаться
Місяць
безпросвітне матеріальне майбутнє; відсутність підтримки
Сонце
полегшення
Суд
“побачити світло в кінці тунелю”
Світ
знайти свій світ, свій дім, громадянство
Езотерика
Додати коментар