Аркан П’ятірка мечів: Значення та опис

П'ятірка мечів: що означає аркан
Назва аркана:П’ятірка мечів, Руйнування
Категорія:Молодші аркани: Мечі
Прямий стан:Ганьба, невдача, втрата, боягузливість
Перевернуте положення:Егоїзм, слабкість, хибна гордість

П’ятірка мечів: Загальне значення

Прямий стан

П’ятірка мечів має вкрай негативне значення. Основні значення: тривога, підлість, страх, приниження, втрата, крах планів. Людина в житті – чорна смуга, їй не щастить ні в чому.

Стреси, сльози, конфлікти сприяють тому, що йому здається, що просвіту у покращенні ситуації ніколи не буде. Він у розпачі, йому здається, що весь світ вступив із ним у протиборство.

Перевернуте становище

У перевернутому положенні, карта, як і раніше, не несе нічого хорошого. Тільки тут почуття людини можуть бути пов’язані з жалобою. Або сам ворожий може загинути, або йому доведеться побувати на похороні близької людини. Глибоке горе, розпач, докори совісті від своїх вчинків у минулому – ось що чекає того, хто ворожить.

Одним словом, карта дуже трагічна. Людина страждає дуже сильно, і близькі люди та друзі не в змозі допомогти у вирішенні її проблем. Здається нереальним, що проблем відразу так багато трапляється з однією людиною одночасно.

П’ятірка мечів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У коханні та стосунках карта нічого доброго не обіцяє. Можливі докори з боку як ворожого, і його партнера. Карта обіцяє сварки, бажання помститися партнеру. Доведеться вислухати на свою адресу багато неприємних фраз. Скандали та сварки в союзі не роблять такий союз міцним.

Карта може трактуватися так: людина, яка ворожить, почувається в тандемі, наче загнана в кут. У цих відносинах його пригнічує партнер, він ніби забирає всю його енергію, намагаючись підкорити його почуття та волю у всьому. Сльози, біль, розпач не дають нормально жити, а розірвати таку спілку немає можливості (або бажання).

Може виявитись і навпаки. Людина, яка ворожить, сама надто владна і жорстока особистість, з якою важко перебувати поруч. Він грубий, зухвалий, звик, щоб йому підкорялися всі навколо, у тому числі й кохана людина. Те, що в такому тандемі партнеру з ним погано, особливо його не хвилює, адже, крім себе, він нікого не бачить.

Можливі зради з обох боків. Кожен шукатиме в іншій людині ті якості, яких їй не вистачає в цьому союзі.

Перевернуте становище

Карта в перевернутому положенні ще більше посилює своє негативне тлумачення. Неприємності можуть бути, куди серйознішими, ніж проста «побутова». Партнер може просто розірвати стосунки, і для того, хто ворожить, це буде потужним ударом у спину.

Останнім часом все було погано: сварки, уїдливі глузування, взаємні образи тощо. Все це призвело до того, що партнери почали ненавидіти один одного. Якщо стосунки перебувають у стадії закоханості, то пережити розставання буде легше.

У тому випадку, якщо пара перебуває у шлюбі, то все відбуватиметься набагато складніше. Розлучитися по-доброму навряд чи вийде, і може вийти так, що хтось із партнерів захоче застосувати фізичну силу щодо іншого партнера.

П’ятірка мечів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

П’ятірка мечів не має хорошого значення, це може позначитися будь-якій сфері життя, зокрема. та у роботі. Від колег виходитимуть плітки, інтриги, обговорення за спиною. Якщо людина, яка ворожить, займає керівну посаду, карта попереджає про швидке банкрутство і повне безладдя серед колективу. Потрібно змінити свою поведінку до підлеглих, і тоді ситуація може нормалізуватися.

На даний момент, у людини, що ворожить, відбувається повна плутанина в житті, виною якої – він сам. Потрібно привести свої думки до ладу, відпочити, і почати змінювати своє життя та ставлення до людей.

Перевернуте становище

Карта говорить про раптову втрату у ворожого: звільнення з роботи, необґрунтовані грошові витрати, втрата гаманця тощо.

Якщо людина – бізнесмен, карта вказує на те, що вона може втратити все, що має. Ті люди, які перебувають поруч із ним, його обманюють без зазріння совісті. Необхідно взяти себе в руки, і зробити вірні кроки, щоб не розоритися.

З колегами по роботі не варто розмовляти на особисті теми. Серед них багато заздрісників і недоброзичливців. Карта говорить про те, що людина, яка ворожить, руйнує все навколо себе своєю негативною енергетикою. Він грубий з оточуючими, дратівливий, йому важко догодити. У промові часто вживає нецензурну лайку. Не дивно, що лише негативні події трапляються у його житті. Йому варто звернути увагу на духовний бік життя.

Неприємності можуть спровокувати серцеві захворювання чи нервовий стрес. Потрібно буде постаратися не так близько приймати все до серця.

П’ятірка мечів: Значення картки дня

Сьогодні ворожка чекають на серйозні неприємності. Треба бути обережним, щоб не стати жертвою шахраїв та злодіїв. На роботі та в особистому житті потрібно підготуватися до можливих конфліктів. Цього дня жодних серйозних справ краще не робити.

П’ятірка мечів: Порада картки

Не варто чекати від долі подарунків найближчим часом. Взявши волю до кулака, треба мужньо винести життєві удари.

П’ятірка мечів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
безглузді спроби ламати списи
Туз жезлів
депресія
Чарівник
почати безглузду битву
Король жезлів
сварки з чоловіком
Жриця
наполягати на своєму невігластві
Королева жезлів
сварки з жінкою
Імператриця
боротися за майно
Лицар жезлів
глибока криза; рубати з плеча
Імператор
війна в домі чи на роботі
Паж жезлів
конфлікт із підлітком
Жрець
ігнорувати закони моралі
Двійка жезлів
втеча
Закохані
суперечки, сварки у відносинах
Трійка жезлів
нескінченні чвари
Колісниця
зам’яти скандал
Четвірка жезлів
невигідна угода
Сила
піддатися гніву
П’ятірка жезлів
міжусобні війни
Путівник
саморуйнування
Шістка жезлів
капітуляція
Фортуна
виграний бій, програний бій; вбити час
Сімка жезлів
боротьба зі змінним успіхом
Правосуддя
вчинити підло
Вісімка жезлів
помста; репресії; ретируватися
Повішений
тяжка втрата
Дев’ятка жезлів
виправдана недовіра; гіркий досвід
Смерть
горе; смертельна образа; вбивство
Десятка жезлів
програш
Помірність
звикання після втрати
Диявол
деградація; поступитися Дияволу
Вежа
втрата здоров’я; розлучення; серйозна невдача; повна капітуляція
Зірка
надія, що рани затягнуться
Місяць
інтриги, зрада
Сонце
битися за своє місце під сонцем
Суд
отримати за «заслугами»; вітер, що посіяв, пожне бурю
Світ
звільнитися від дріб’язковості та обурення; закопати сокиру війни
Езотерика
Додати коментар