Аркан Паж пентаклів: Значення та опис

Паж пентаклів: що означає аркан
Назва аркана:Паж пентаклів
Категорія:Молодші аркани: Пентаклі
Прямий стан:Шанс, старанність, вивчення, доброта, рішучість
Перевернуте положення:Недбалість, самокритика, хвороба, помилки

Паж пентаклів: Загальне значення

Прямий стан

З картою паж пентаклів, людина реалізує себе в житті. До справи він підходить з творчим підходом, поводиться чуттєво та природно. Завдяки цьому людина розвивається та росте у професійному плані. Карта може свідчити про майбутнє, яке незабаром чекає на людину, яка ворожить. Наприклад, це може бути пов’язане добрим урожаєм або з народженням дитини в майбутньому, якимось конкретним результатом (завершений звіт).

Як правило, карта описує молоду людину (хлопця або дівчину), яка має талант до прикладного мистецтва, здатна створювати неймовірні витвори мистецтва. І, незважаючи на молодість, у людині відчувається, що він майстер своєї справи. Він відрізняється добрим здоров’ям, має чудову систему цінностей. У нього дуже правильна етика та почуття моралі.

Отримана інформація буде пов’язана з освітою, роботою та доходами. Карта має позитивне значення і сприятливо впливає вирішення повсякденних питань.

Перевернуте становище

Перевернутий аркан має негативний бік, оскільки людина під його впливом нехтує духовним розвитком, виявляє свою жадібність і егоїзм, стає метушливим і марнотратним.

Коли проглядається характер людини, то мається на увазі його лінь, дріб’язковість. Іноді він навіть робить нелогічні вчинки, буває занадто марнотратним, і не відрізняється добрим здоров’ям. Залежно від різних ситуацій, у нього часто змінюється настрій. Така людина може несерйозно ставитись до життя, навіть не намагаючись аналізувати проблеми.

Одна з головних проблем такої людини – недовіра, адже вона просто не вірить людям, їхнім вчинкам та словам. Він не вчиться на своїх помилках, тому втрачає шанс, пов’язаний із навчанням, ризикує втратити матеріальні блага. У ньому помітно проявляється потяг до шикарного життя за чужий рахунок. Усі його можливості для заробляння грошей виявляються невдалими.

Паж пентаклів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У відносинах закоханих спостерігається чуттєвість. Люди будують свої стосунки на взаєморозумінні. Людина завдяки своєму партнеру отримає корисний досвід, який підкаже йому перейти на новий етап відносин. Наприклад, від закоханості до стабільності, від дружби до кохання. Навіть якщо будуть проблемні ситуації у відносинах, вони швидко стануть розв’язними.

Як правило, карта випадає романтику, мрійнику. І якщо людина, дійсно, мріє досягти хороших результатів у коханні, то їй необхідно працювати над цим.

Необхідно ставити цілі, створювати плани та здійснювати їх. Але перш ніж наблизити себе до бажаного, потрібно добре впізнати та вивчити ту людину, про яку мрієш.

Перевернуте становище

Людина, яка ворожить, відчуває брак поваги від коханої людини, а можливо ця неповага походить від обох партнерів. Крім того, вони не можуть планувати спільний бюджет. Хтось із партнерів явно скупиться і намагається контролювати витрати партнера. У відносинах присутня нудьга та рутина.

Вагітність з перевернутою картою, не можна назвати здоровою, оскільки жінка ризикує втратити дитину (викидень). Людину, що ворожить, очікують грошові проблеми, які також негативно позначаться на її сімейних відносинах.

Паж пентаклів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

У людини виявлятиметься практична діяльність. Це буде пов’язане з якимсь виробництвом, садівництвом. Тим не менш, він ставитиме перед собою реалістичні цілі, яких справді можна досягти, завдяки своїм зусиллям.

Якщо характеризувати ситуацію з випаданням цієї карти, вона пов’язана безпосередньо з пропозицією нової посади, роботи, плануванням намічених справ. Але людина не лише планує свої проекти та наміри, а й успішно їх реалізує.

Карта застерігає людину бути уважною до тих документів, де потрібен її підпис, а також до деталей та інших дрібниць. За бажання, він зможе докопатися до істини, і він має можливість отримати хорошу освіту.

Перевернуте становище

Карта характеризується додатковими витратами грошей у власну справу. Можливо, людина, якій гадають, не зовсім добре розуміється на тому, що робить, тому й має промахи у справах. У багатьох ситуаціях він неспроможний оцінити себе адекватно.

Ця людина зводитиме свою дріб’язковість, егоїзм, заздрісність, вважаючи їх своїми достоїнствами. Хоча саме завдяки почуттю заздрості він багато чого зможе досягти в житті, адже заздрість – це поштовх уперед, прагнення кращого майбутнього.

Аркан символізує сварки, неприємні звістки, фінансові проблеми. Людина, якій випадає паж пентаклів, це груба і банальна особистість, самозакохана та егоїстична. У деяких ситуаціях він здатний не лише принизити людину, а й застосувати фізичне насильство.

Паж пентаклів: Значення картки дня

Сьогодні буде шанс отримати те, про що навіть не мріяли. Не варто відмовлятися від вигідних угод, допомагайте людям, надавайте їм практичну допомогу та матеріальну підтримку.

В особистому житті очікуються зміни, які будуть пов’язані виключно з приємними подіями та відчуттями. Людина отримає корисну пораду від партнера, який спонукає її на створення міцного та довготривалого союзу.

Цього дня успішно вирішуватимуться проблеми та суперечки, які накопичувалися роками.

Паж пентаклів: Порада картки

Не варто вірити всьому, що кажуть, довіряйте лише перевіреним фактам. Не виключено, що людина отримає неправдиві звістки. Тільки завдяки достовірній інформації можна йти до наміченої мети. Не відмовляйтеся від ручної роботи, адже з цією картою вона вдаватиметься найкраще. Крім цього вона подарує людині позитивні емоції та задоволення.

Паж пентаклів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
порожні старання, пошуки
Туз жезлів
новий проект, завдяки якому можна заробити
Чарвіник
підвищення зарплати, професіоналізму
Король жезлів
зайняти позицію лідера
Жриця
отримання прибутку
Королева жезлів
прагнення успіху у бізнесі
Імператриця
зростання прибутку, результатів
Лицар жезлів
відсутність витримки
Імператор
кар’єрний ріст
Паж жезлів
творчий підхід до практичного питання
Жрець
вивчення релігії, філософії
Двійка жезлів
сумніви щодо своїх фінансових можливостей
Закохані
чуттєвий інтерес у відносинах
Трійка жезлів
обережна, але благотворна співпраця
Колісниця
втратити сенс; гра
Четвірка жезлів
досягнення; нагорода; закінчення навчального закладу
Сила
зміцнити здоров’я
П’ятірка жезлів
розпорошуватися
Путівник
збитки
Шістка жезлів
вигідне спрямування; набувати знання, навички
Фортуна
поставити на кін
Сімка жезлів
зіткнення з мінливістю долі
Правосуддя
знайти зерно істини
Вісімка жезлів
зробити пропозицію
Повішений
марні жертви; безрезультатний пошук
Дев’ятка жезлів
недовіра; ретельна перевірка
Смерть
марність
Десятка жезлів
зниклі надії
Помірність
досвід; терпіння
Диявол
отримати прибуток нечесним шляхом
Вежа
погіршення самопочуття, здоров’я
Зірка
шанс знайти своє покликання
Місяць
ілюзії; марна трата грошей; неправильні висновки
Сонце
дістатися до суті; відкриття
Суд
можливість розібратися, зміцнити знання
Світ
закінчити навчальний заклад; отримати ступінь, звання
Езотерика
Додати коментар