Аркан Паж кубків: Значення та опис

Паж кубків: що означає аркан
Назва аркана:Паж кубків, Нові емоції
Категорія:Молодші аркани: Кубки
Прямий стан:Хороші новини, імпульс, шанс, поштовх
Перевернуте положення:Розпещеність, мрійливість, ізоляція, шкідливі звички

Паж кубків: Загальне значення

Прямий стан

Аркан наділений тихою радістю, романтикою, мрією та мріями. Карта несе емоційне навантаження і є символом кохання. При розкладі варто чекати на любовне послання, звістку про весілля, можливо, прийде інформація про вагітність або народження дитини.

З цією картою людина зважиться зробити крок першим для примирення або возз’єднання. В основному, ця карта випадає молодій людині (хлопцеві або дівчині), які мають багату душу, чуттєвість і здатні на сильні емоції.

Можливо, людина займеться якоюсь новою справою, яка виявиться досить перспективною. Якщо людина відчуватиме переживання, то вони будуть пов’язані виключно з новими знайомствами та свіжими почуттями.

Відбудеться зустріч із людиною, яка відіграє важливу роль у її житті. Він допоможе у справах, причому зробить це не службу, а дружбу. Карта символізує любов, радість, добросердечність, дружній жест, творчі задуми та задуми.

Перевернуте становище

Під впливом перевернутої карти людина стає розсіяною, її надії необґрунтовані. Якщо між людьми відбувається перемир’я, то зазвичай воно тимчасове. Людина, якій випадає цей Аркан, інфантильна особистість, її емоції домінують над розумом.

Часто цю карту асоціюють з маленькою мильною бульбашкою, яка з легкістю випаровується. Людина відчуває неглибокі почуття, тому туман скоро розсіється, і незабаром зміниться. Людина може бути невпевненою в собі, через це здатна навіть «заривати свій талант». Він може відмовлятися від примирення, не захоче виходити контакт, і навіть відкине визнання.

Карта говорить про розрив відносин, відкликане запрошення, перенесення побачення, втрату невинності, втрату довіри. Людина може легко піддатися чужому впливу і ризикує бути використаним. Його мрії нереалістичні, хоча він продовжує у них вірити.

Паж кубків: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Настає сприятливий період у житті людини, коли можна насолодитися спокійними та гармонійними стосунками. Особливо приємно, коли примирення двох людей відбувається після сімейних сварок та конфліктів.

Якщо відносини двох людей тільки починають розвиватися, то йдеться про сильні почуття, коли партнерів просто притягує один до одного як магнітом.

Хлопцю захочеться запропонувати своїй дівчині. Не дивно, якщо їхні стосунки перейдуть на новий доросліший рівень – створення сім’ї. Карта є благополучною. І навіть якщо не можна сказати, що на людину чекає повна ідилія на любовному фронті, тобто непоганий шанс, щоб відчути це прекрасне почуття.

Перевернуте становище

Аркан має на увазі непередбачувані стосунки. Партнер може виявитися страшним егоїстом і безладною людиною. Щоб врятувати минуле, людина здатна багато, але тільки не з перевернутою картою Паж кубків. Усі його спроби виявляться марними та безрезультатними.

Під впливом карти спостерігається вітряність, нерозбірливість у коханні. Людина піде похилою, піддасться чужому впливу. Можливо, вона тягтиметься до людини, яка буде здатна на обман, фальш, шахрайство, лестощі та зраду. І цей урок він зрозуміє, щоб надалі не зіткнутися з гірким досвідом.

Паж кубків: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

У того, хто ворожить, буде чудово розвинена інтуїція. Він добре відчуватиме вигідність справ та перспективність проектів. Нові пропозиції не тільки будуть хорошим майбутнім, а й запам’ятаються приємними моментами та враженнями.

Ворожбита будуть хвалити, дякувати, його праці та таланти будуть заслужено визнані. Карта свідчить про те, що людині запропонують підвищення на посаді, вона наблизиться до впливової особи.

Аркан подарує приємні моменти тому, хто ворожить, який докладе всіх своїх зусиль для досягнення мети. Він по праву вважатиметься гідним довіри співробітником і просто корисною людиною. У ділових ситуаціях партнери підуть йому назустріч, так що можна очікувати чергового успіху.

Перевернуте становище

Карта при розкладі на ситуацію свідчить про проблеми та невдачі. Причому винним у цих проблемах можна вважати себе. Людина буде нездатна організувати роботу колективу та власне робоче місце. Навіть якщо він буде в чомусь правий, то не зможе відстоювати свою точку зору, наводити ті чи інші аргументи.

Перевернута карта підштовхує людину на необхідність зробити правильний висновок у ситуації, що склалася. Можливо, в чомусь він виявить свою нечесність, розраховуватиме на допомогу збоку. Але все ж таки було б краще, якби він виявив би свою рішучість і зробив хоч що-небудь завдяки власним силам.

Під впливом перевернутого Пажу кубків трапляться перешкоди у справах, тож розраховувати на успіх людині не доводиться.

Паж кубків: Значення картки дня

Доля на вашому боці. Перед людиною відкриваються нові можливості та емоційне підживлення. Сьогодні той день, коли людина може приймати подарунки долі, при цьому нічого не віддаючи натомість.

Це може навіть виявлятися у звичайних дрібницях (компліменти, освідчення в коханні, почесний компроміс у непростих обставинах). Його починання дадуть плоди, а справи, якими займався раніше, завершаться успіхом. До речі, можна подумати про кар’єрне зростання, є перспективи.

Паж кубків: Порада карти

Необхідно довіритися своїй інтуїції, і слідувати власним відчуттям. Не на здоровий глузд варто сподіватися у важливих питаннях, а на підсвідомість. Людина зможе себе реалізувати, якщо сама того захоче. Він буде дуже відкритим для того, щоб виконувати свої бажання.

Головне, самостійно приймати рішення, бути уважним та вельми обережним. Адже за зовнішністю та словами, клятвами та обіцянками може ховатися звичайний обман. Не дайте себе обдурити. Проекти, якими доведеться займатися, краще відкласти – вони виявляться безперспективними та приреченими на провал.

Паж кубків: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
несерйозна пропозиція
Туз жезлів
приваблива пропозиція
Маг
запропонувати ідею
Король жезлів
серйозний творчий проект
Жриця
запропонувати знання
Королева жезлів
вагітність
Імператриця
зачаття
Лицар жезлів
миттєві плани
Імператор
пропозиція руки і серця; Вакансія
Паж жезлів
пропозиція, що вимагає вивчення
Жрець
гідна пропозиція
Двійка жезлів
справа, що вимагає ретельного планування та обмірковування
Закохані
запропонувати спільне проживання, створення сім’ї
Трійка жезлів
від слів до справи
Колісниця
проект, що вимагає доопрацювання
Четвірка жезлів
поповнення у сім’ї
Сила
проект, що потребує зусиль
П’ятірка жезлів
пропозиція, яка не отримала підтримки
Путівник
відкинути пропозицію
Шістка жезлів
успішний проект; просування планів
Фортуна
почати розкручувати проект
Сімка жезлів
претензії
Правосуддя
подання прохання до судових чи виконавчих органів
Вісімка жезлів
пропозиція руки і серця
Повішений
проект, який гальмує розвиток
Дев’ятка жезлів
“Кіт у мішку”
Смерть
проект, що потребує оновлення
Десятка жезлів
нездійсненний проект
Помірність
відрегулювати пропозицію
Диявол
спокуса; підстава
Вежа
фінансова піраміда; проект, що лопнув
Зірка
надія, що пропозиція буде прийнята
Місяць
туманна пропозиція
Сонце
зачаття; щасливе народження
Суд
відплата
Світ
народження людини, проекту, сім’ї
Езотерика
Додати коментар