Аркан I Маг: Значення та опис

Чарівник: що означає аркан
Назва аркана:Маг, Чарівник
Категорія:Старші аркани
Прямий стан:Активна воля, енергетика, натхнення, робота на себе, ясність розуму
Перевернуте положення:Нерішучість, егоїзм, відсутність мети, крах планів

Маг: Загальне значення

Прямий стан

Маг – позитивна карта, яка має насичену енергію, і вона апелює людину до таких же активних, ініціативних і дій. Маг переконує, що людина має право і можливість розпоряджатися будь-ким, підпорядковувати своїй волі.

І ця здатність йому дана зараз, вона вже може керувати, вести справи, контролювати своє оточення і сконцентруватися на тому, що відбувається. Коли влада в твоїх руках, можна перейти на якісний рівень буття, втерти носа самому собі, опанувати нові сфери життя, досягти високих результатів у різних галузях.

Маг є першою картою семериці, тому представлена ​​як початок нового життєвого етапу. Це той період, коли людина ще нічого не вирішила і поки не зробила жодних помилок.

Карата Мага говорить про те, що зараз варто очікувати на успіх. Для цього буде все – і максимальна безпека та сприятливі умови. Маг дає зрозуміти, що з’явилася чудова можливість зробити задумане реальним. Людина сама зрозуміє, в якій діяльності він зможе проявити свої активні дії, та візьме ініціативу до рук.

Перевернуте становище

У перевернутому вигляді карта Маг означає, що людині властиво виявляти свою хитрість, вона буває вельми меркантильною і зловживає своєю владою. У такий момент він використовує будь-які засоби, щоб досягти бажаного результату.

У перевернутому положенні Мага варто побоюватися відсутності моральних задумів, навіть не варто говорити про мораль та етику. Як правило, карта Мага у перевернутому положенні випадає людям з егоїстичним характером. Ці люди спритні та абсолютно безпринципні. Вони переконані, що моральна та моральна культури вже давно застаріли та зжили себе. І якщо людина вирішила стати успішною, то їй не варто дотримуватися цих безглуздих принципів.

Також перевернутий Маг може говорити про те, що людина не впевнена у власних силах, у неї занижено самооцінку. У такому разі, карта свідчить про хронічного невдаху, якого чатують на проблеми та невдачі, і він не може вибратися з цього замкнутого кола. Також може йтися про неоднозначну ситуацію, в якій розібратися зараз – неможливо.

Маг: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Карта говорить про людину, яка має чарівність і привабливість. Ця людина просто як магніт притягує до себе людей протилежної статі. Якщо Маг випадає під час ворожіння на себе, значить, потрібно виявити свою рішучість.

А якщо Маг випав на іншу людину, значить, він має бути готовим зробити перший крок. Карта Маг говорить про те, що у відносинах пари передбачений грамотний підхід. Це усвідомлені дії, логіка та контроль.

Як правило, карта символізує всю суть відносин двох людей. Вони вміло оминають стереотипи кохання, вправно та успішно вирішують свої конфлікти. Карта Маг прагне направити почуття у потрібний бік.

Перевернуте становище

Карта говорить про те, що з’являється людина, яка ніколи не повністю розкриє себе і свою суть. Він вміло приховуватиме риси свого характеру, тому навіть не варто розраховувати на щирість і відкритість його почуттів.

Маг не виявлятиме особливого інтересу та активних дій по відношенню до протилежної статі. Він розглядатиме відносини з точки зору їх вигідності та користі. І стосунки триватимуть доти, доки він сам цього захоче.

Людині, якій випала перегорнута карта Мага, дуже зваблива особистість, наміри якої так ніколи й ніхто не дізнається до кінця. А також Маг може характеризувати його, як людину нерішучу, яка не може знайти слова для пояснень, і знайти сили, щоб змінити ситуацію.

Маг: Значення в ситуації та питанні

Прямий стан

Карта говорить про те, що людина виявляє свою ініціативу, кваліфікований професіоналізм та готовність зосередитися на виконанні своїх завдань. Щоб вирішити якісь труднощі, він підбирає найвдаліші способи та засоби.

Він може бути чудовим бізнесменом або керівником, який вміє вести переговори та укладати вигідні угоди. Карта Маг при розташуванні на ситуацію має на увазі – кар’єрне зростання та високий соціальний статус.

Варто очікувати на значні успіхи, коли можна завоювати навіть те, що нещодавно здавалося недосяжним. Також перевернутий розклад карти може свідчити про непорядність людини, яка здатна на авантюру. Саме тому не можна сліпо вірити його словам і серйозно ставитись до його пропозицій.

Перевернуте становище

Аркан Маг може означати, що в оточенні з’явиться конкурент, який зробить все, щоб забрати вас зі своєї дороги. Він дуже налаштований зухвало і агресивно, йому нічого не варто зганьбити людину, і навіть роздратувати її.

Якщо в житті людини відбулася така тупикова ситуація, то в неї немає жодних шансів зробити кар’єру, всі спроби просто безперспективні. Людина сама відчує на собі це небажання щось робити: повністю відсутні всі амбіції та наполегливість. Він відчуватиме пригніченість, невпевненість і втратить повагу до самого себе. Він закриється від нової інформації, ігноруватиме обставини, його творчий потенціал припиниться.

Маг: Значення картки дня

Карта Таро говорить про те, що людині необхідно проявити свою ініціативу, адже вона значно добре озброєна, і зможе показати свою логіку та розсудливість. Навіть якщо у цей день йому обов’язково потрібно буде терміново ухвалювати рішення, то нічого не завадить йому це зробити. Принаймні день дуже сприятливий.

Ворожець має зробити перший крок, щоб переконатися у своїх здібностях, які розкриються повною мірою. Будь-які зустрічі та переговори пройдуть чудово, якщо людина не побоїться виявити свої навички. Головне, щоб була легкість і сміливість у діях, і все буде добре.

Маг: Порада карти

Карта Таро закликає людину звернути увагу на свої здібності та таланти. Йому просто потрібно повірити в себе, і братися за будь-які проблеми, не дивлячись на сумніви. Більше того, краще з його власною проблемою ніхто не впорається. А та справа, за яку він братиметься, завершиться успіхом.

Він зможе розкрити себе повністю, і навіть знайти в собі ті таланти, про які раніше не знав. Йому необхідно виявити своє лідерство, наполегливість та рішучість. Потрібно використати свої сили і не боятися – ризикувати. Якщо усвідомлено готувати себе до успіху, то досягнеш лише відмінних результатів.

Маг: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
Руйнування планів
Туз жезлів
Творча енергія
Туз кубків
Народження дитини
Туз мечів
Хороша ідея
Туз пентаклів
Отримання великої грошової винагороди
ЧарівникКороль жезлів
Великий проект
Король кубків
Необхідність отримати пораду
Король мечів
Незалежність
Король пентаклів
Розподіл спадщини
Жриця
Труднощі у досягненні мети
Королева жезлів
Курси підвищення кваліфікації
Королева кубків
Весілля
Королева мечів
Розкол
Королева пентаклів
Акуратно розпоряджуйтесь фінансами
Імператриця
Прийде попрацювати, але результат вас порадує
Лицар жезлів
Інновації
Лицар кубків
Переворот системи цінностей
Лицар мечів
Криза
Лицар пентаклів
Збільшення доходів
Імператор
Реорганізація піде на користь
Паж жезлів
Дослідження, заняття наукою
Паж кубків
Вигідна пропозиція
Паж мечів
Не приймайте рішення, не обдумавши все
Паж пентаклів
Підвищення кваліфікації
Жрець
Люди довіряють вам
Двійка жезлів
Початок нового проекту
Двійка кубків
Укладання вигідного контракту
Двійка мечів
Конфлікти із клієнтами
Двійка пентаклів
Невдача
Закохані
Укладання важливої ​​угоди
Трійка жезлів
Розширення бізнесу
Трійка кубків
Командна праця
Трійка мечів
Розрив контракту, розлучення
Трійка пентаклів
Вигідний контракт
Колісниця
Рух вперед
Четвірка жезлів
Будівництво будинку
Четвірка кубків
Ви втрачаєте шанс все змінити
Четвірка мечів
Перерва, відпустка
Четвірка пентаклів
Сильна економія
Сила
Ви навчитеся керувати своїми почуттями
П’ятірка жезлів
Візьміть все у свої руки
П’ятірка кубків
Удар в спину
П’ятірка мечів
Нечесна гра
П’ятірка пентаклів
Нестача грошей
Путівник
Роздуми, дослідження, отримання нової інформації
Шістка жезлів
Стрімке піднесення
Шістка кубків
Здійснення давньої мрії
Шістка мечів
Зміна місця роботи
Шістка пентаклів
Вигідний кредит
Фортуна
Зміна
Сімка жезлів
Ходьба «по трупах», нечесний бізнес
Сімка кубків
Збитки
Сімка мечів
Нехтування становищем інших
Сімка пентаклів
Борги
Правосуддя
Захистіть те, що вам дорого
Вісімка жезлів
Ситуація проясниться
Вісімка кубків
Застій
Вісімка мечів
У вас пов’язані руки
Вісімка пентаклів
Отримання прибутку
Повішений
Хтось вам заважатиме
Дев’ятка жезлів
Перевірка здібностей
Дев’ятка кубків
Початок бізнесу
Дев’ятка мечів
Банкрутство
Дев’ятка пентаклів
Примноження багатства
Смерть
Розширення бізнесу
Десятка жезлів
Нестача досвіду
Десятка кубків
Процвітання
Десятка мечів
Втраченого не повернути
Десятка пентаклів
Сімейний бізнес
Помірність
Приділіть якнайбільше уваги роботі
Диявол
Не варто маніпулювати людьми, це може бути небезпечно
Вежа
Руйнування
Зірка
Міцне здоров’я, можна розпочинати новий проект
Місяць
У вас є багато ворогів
Сонце
Ваш талант буде гідно оцінений
Суд
Просування кар’єрними сходами
Світ
Втілення всього задуманого
Езотерика
Додати коментар