Аркан Лицар пентаклів: Значення та опис

Лицар пентаклів: що означає аркан
Назва аркана:Лицар пентаклів, Питання
Категорія:Молодші аркани: Пентаклі
Прямий стан:Надійність, удача, терпіння, витривалість
Перевернуте положення:Жадібність, апатія, мир, спокій

Лицар пентаклів: Загальне значення

Прямий стан

З картою лицар пентаклів, людина поводиться енергійно і наполегливо. Він уміє концентрувати свою увагу на конкретній меті і навіть у чомусь виявляє ініціативу. Всі ці цілі здебільшого реалістичні та прагматичні. Це той період життя, коли людина перебуває у розпалі своїх задумів та планів. До того ж він усе робить послідовно і терпляче, і не дивно, що досягає хороших результатів.

Карта описує чоловіка середнього віку, який займається виробничою діяльністю. Хоча це може бути і молода людина, яка давно визначилася зі своїми цілями у житті.

Аркан характеризує людину як дисципліновану та педантичну особистість, яка буває вельми безкомпромісною. Лицар пентаклів вносить у життя відповідальність, сумлінність, старанність, силу волі. І його дорога до успіху прокладена завдяки завзятій праці та впевненості у власних силах.

Людина, що ворожить, має розвивати свої здібності, у неї з’являється чудова можливість мати стабільний достаток, збільшити власний добробут і нести користь людям, виконуючи свою справу.

Перевернуте становище

Перевернутий лицар пентаклів показує уповільненість дій. Людина, яка робить свою справу, як би недоотримує віддачу. Його може не влаштовувати результат виконаної роботи чи бажаний ефект. А причиною цього можуть стати: жадібність, впертість, відсутність задоволеного планування.

Людина не схильна ризикувати, навіть якщо ризик виправданий. Але йому завжди здаватиметься, що все, що він робить – це правильно. У його характері виявлятимуться такі риси, як: скупість, черствість, безтурботність, невдоволення.

У перевернутому становищі, людина не забажає брати він відповідальність, а може взагалі втратить інтерес до справі. Адже причиною можуть стати проблеми зі здоров’ям. Карта вказує на те, що у людини почався період застою, його тяжить рутина. Він збився зі шляху, і просто не знає чого б зміг досягти в тій чи іншій справі.

Не виключено, що ця карта може випасти затятому ледарю, якого не так просто «розкачати», щоб він зрушив з місця.

Лицар пентаклів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У відносинах спостерігається стабільність та чуттєвість. Але якщо у шлюбі є почуття новизни, воно проходить дуже швидко. Натомість у стосунках присутня довіра та надійність. А це, принаймні, найголовніше для тих людей, які мріють про довгострокові стосунки. У них також є один до одного і фізичний потяг.

Карта може свідчити про фатальну зустріч, бажання подружжя завести дитину. Якщо карта випала самотній людині, він може очікувати зміни на любовному фронті, нарешті він зустріне свою другу половину.

З цією картою людина може почуватися, як за кам’яною стіною. Він живе в атмосфері сталості, де його шанують та підтримують. Карта характеризується зобов’язаннями, відповідальністю, довірою та терпінням.

Перевернуте становище

З картою в перевернутому положенні людина відчуває смуток і незадоволеність. Під його впливом відбувається млявий рух подій, у відносинах рутина, кохана людина стає байдужою.

Якщо розглядати побутову сторону питання, то в сім’ї лише один із подружжя тягне на себе тягар домашніх турбот, тоді як інший просто «сидить у нього на шиї». Той, що працює – дуже втомлюється, надривається і просто доведений вже до депресивного стану. А лінива людина, якій і випадає перевернута карта лицар пентаклів, через свою власну лінощі перетворила свій союз на сірі, нудні будні.

Лицар пентаклів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Під впливом цього аркана в людини проявляється ділова хватка. Він планомірно досягатиме своїх цілей, вирішуватиме повсякденні питання, відчує впевненість у завтрашньому дні. Його зусилля будуть продуктивними, він зможе правильно ними користуватися. Загалом йому будуть даватися практично всі професійні справи.

Завдяки своїй працьовитості, терпінню, реалістичному підходу до справи, серйозності та професіоналізму можна сподіватися лише на добрі результати. Він настільки виконавчий, що навіть сам ставить собі завдання і досягає їх.

Перевернуте становище

Карта характеризується нечесними угодами та фінансовими труднощами. Проглядаються безвихідні ситуації та якась недомовленість між діловими партнерами.

Людина з перевернутою картою виявляє свою легковажність та безвідповідальність. І навіть незважаючи на те, що він багато працює, зарплата у нього досить низька. Не все йому дається легко і просто, підбиває несерйозне ставлення до справи. Він виявляє себе нетерплячим.

При гаданні на ситуацію, яка пов’язана з фінансовим становищем, особливо на добрі результати розраховувати не доводиться.

Лицар пентаклів: Значення картки дня

Не дозволяйте обвести себе довкола пальця. Людина під впливом аркана буде здатна говорити на серйозні теми, у справу вона пустить лише перевірені способи і не піде на спекуляції.

Саме в цей день є чудовий шанс прийняти важливе та відповідальне рішення. Навіть проблема, яка здавалася важкою і нездійсненною, вирішиться сьогодні найкращим чином. Але, якщо немає жодних проблем і не потрібно вирішувати завдання, то саме час для того, щоб розслабитися, виділити собі час на те, що потім згадаєте із задоволенням.

Можна зайнятися якимось хобі, яке залишить масу приємних спогадів.

Лицар пентаклів: Порада карти

Немає приводу для занепокоєння, обов’язково досягнете бажаної мети, але тільки в тому випадку, якщо спокійно і планомірно виконуватимете свої дії. Карта характеризує людину як виконавчого та відповідального з прекрасною витривалістю та фізичною силою.

Найголовніша порада – не зупинятися на досягнутому результаті, попереду, на вас ще чекає багато хорошого. Людина сама має право будувати своє майбутнє, докладаючи для цього всі свої зусилля. Але не варто відмовлятися від підтримки впливової людини, яка зустрінеться на заваді. Він буде здатний надати неоціненну допомогу.

Лицар пентаклів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
рух у невідомість
Туз жезлів
прогрес; неквапливий рух до мети
Чаівник
обережний початок
Король жезлів
підприємець
Жриця
поступове прозріння
Королева жезлів
влада над власним життям
Імператриця
повільний прогрес
Лицар жезлів
наполегливість та ентузіазм; багата пригода
Імператор
зміцнення дисципліни, влади
Паж жезлів
готовність розпочати щось нове
Жрець
душевні зусилля
Двійка жезлів
розгубитися; зупинка
Закохані
неквапливий, обережний вибір
Трійка жезлів
надійне співробітництво; зусилля, що ведуть до результату
Колісниця
зусилля «зрушити склад»
Четвірка жезлів
героїзм
Сила
завзятість; впертість
П’ятірка жезлів
відволікатися на дрібниці
Путівник
розраховувати на себе
Шістка жезлів
завзятий рух до мети
Фортуна
поступові зміни
Сімка жезлів
настирливі спроби збити з пантелику
Правосуддя
наполегливі пошуки справедливості
Вісімка жезлів
полегшення
Повішений
впертість, що веде в глухий кут
Дев’ятка жезлів
остання перешкода
Смерть
безглузда впертість
Десятка жезлів
проблеми зі здоров’ям; відсутність можливостей
Помірність
очікування, що вартує
Диявол
ледарство; лінь
Вежа
надірватися
Зірка
вибрати свій шлях
Місяць
Збитися зі шляху; обдуритися; втратити підтримку
Сонце
рух до ясності та розуміння
Суд
полегшення
Світ
досягнути мети
Езотерика
Додати коментар