Аркан Лицар кубків: Значення та опис

Лицар кубків: що означає аркан
Назва аркана:Лицар кубків, Нові відносини
Категорія:Молодші аркани: Кубки
Прямий стан:Навіювання, прихований намір, настрій, рожеві окуляри
Перевернуте положення:Брехня, інфантильність, ілюзії, пасивність

Лицар кубків: Загальне значення

Прямий стан

Які якості має лицар? Звичайно, романтичність, сердечність, цілеспрямованість. Якщо розклад робиться на характер людини, саме ці якості описуватимуть її натуру. Він вірний своїм принципам та ідеалам, завжди слідує за мрією, дуже чуйний і тактовний.

У житті це людина вже доросла, але не зріла і не навчена життєвим досвідом. Він дуже талановитий, може вдаватися до улюбленої справи з усім ентузіазмом. У нього є своя система цінностей та власне уявлення про норми моралі.

Перевернуте становище

З негативного боку карта може вказувати на зайву мрійливість та наївність. Є хтось в оточенні, який нещирий перед тим, хто ворожить, може виявитися шахраєм. У розкладі символізує безперспективність.

З чим саме людина матиме справу, пояснять сусідні карти. Це може бути спроба стрибнути вище за голову, тобто з об’єктивної точки зору йти на таке – спочатку дурний вчинок. Проблема може виникнути і через те, що не хочете розбиратися в тонкощах завдання, що призводить до повного провалу.

Лицар кубків: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Лицар Кубків у любовній сфері символізує сильний потяг до людини протилежної статі. Неважливо, чи це знайомий, друг чи чоловік. В останньому випадку з партнером відбудеться зближення в емоційному та духовному плані, налагодиться інтимний зв’язок.

Той, хто ворожить, якому випала карта, готовий присвятити себе близьким людям, приділяти їм більше уваги, піклуватися. Робиться це, щоб не виглядати у поганому світлі перед коханим.

Цей Аркан може випасти жінці, яка самотня і перебуває у пошуках своєї другої половинки. Він передбачає зустріч з чоловіком, який буде молодший за неї, якщо ворожить жінка зрілого віку, ровесник, коли це молода дівчина.

Перевернуте становище

Карта вказує на конкретні проблеми у відносинах, докладніше про які розкажуть аркани, що стоять поруч. Лицар Кубков застерігає того, що ворожить, що ним можуть користуватися задля досягнення мети, нахабно насміхаючись над почуттями.

Якщо робиться розклад на відносини, які вже сформовані, ставить питання про майбутнє такого союзу, то Аркан випадає у разі, коли очікує попереду розчарування, тобто щось йде не за планом.

Якщо запитують про нове знайомство, чи варто його розвивати, то відповідь негативна. Пригляньтеся до людини, яка набивається у партнери. Чи поводиться він занадто мило і романтично, чи квапить події? Чи цікавиться прибутком, зв’язками? Ретельно все продумайте перед тим, як вивести такі відносини на новий етап.

Лицар кубків: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

На побутовому рівні є вказівка ​​на нову зустріч, яка буде дуже плідною, закінчиться бурхливим романом. Або це буде друг, який принесе із собою нові приємні відчуття, переживання, сюрпризи.

Цілком можливо, що майбутня зустріч ворожого не скривдить, він нічого не втратить, навпаки, придбає. Ця людина може зробити пропозицію, від якої буде непросто відмовитися, тож не відмовляйтеся.

Знайомство може статися, коли ворожить отримає запрошення на вечірку, відпочинок із друзями, у гості до рідних. Інтуїція відіграє дуже важливу роль. Прислухайтеся до неї, вона підкаже правильний шлях.

Не варто звертати увагу на те, що говорять оточуючі за спиною, на глузування та безглузді закиди. Не йдіть у когось на поводі. Основні переваги – тактовність, м’якість, чутливість.

Перевернуте становище

Перевернута карта застерігає людину, яка ворожить, про угоду, яка може виявитися неприйнятною. Це виявиться марною тратою часу, енергії, грошей. Адже навіть спочатку все звучить надто ідеалістично, адже такого не буває.

Є ймовірність, що у близькому оточенні є брехуном. Обман переслідуватиме ворожого, тому варто уважно читати всі договори, особливо звертати увагу на будь-які дрібниці. Не слід бути апатичним, пасивним, цуратися людей. Просто не піддавайтеся їхньому впливу.

У вашому дружньому колі є людина, якій ви можете розповісти всі свої таємниці та секрети, про які жодна душа більше не знає. Запитати в нього поради, як зробити, що краще зробити, чи варто приймати пропозиції, продовжувати спілкування з новою людиною.

У взаєминах може очікувати розлад. Не давайте невеликій сварці розгорітися у величезний скандал, м’яко переводьте все у мирне русло, щоб уникнути конфлікту, який може виявитися дуже проблематичним.

Лицар кубків: Значення картки дня

День буде досить світлим та наповненим подіями. Настрій і здоров’я прекрасне, а енергія б’є ключем. Використовуйте день за призначенням, вирішіть справи, на які давно не вистачало часу та сил.

Цей день буде благополучним для вирішення конфліктів у любовних стосунках. Фантазія працюватиме бездоганно, можна поговорити до душі, обговоривши все наболіле. Ставтеся до оточуючих дружелюбно, з відкритою душею, вони дадуть відповідь тим же. Проте, немає потреби надавати комусь знаки уваги, допомагати (абсолютно безкорисливо).

Лицар кубків: Порада карти

Зайві проблеми – це лише навантаження на організм, душу та розум. Справлятися з труднощами по життю потрібно поетапно, попрощалися з однією – починайте думати, як вчинити в іншій ситуації.

Будуйте реальні цілі плани, які можна досягти за короткий термін. Не витайте в хмарах, витрачаючи свій час безглуздо. Проводьте його з користю. Але й не заганяйте себе у рамки, це нікому не потрібне. Якщо душа просить свята, влаштуйте собі день, здійсніть давню мрію.

Лицар кубків: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
відкинуту пропозицію; несерйозна пропозиція
Туз жезлів
закоханість
Маг
пропозиції щодо роботи
Король жезлів
творче натхнення; прохання
Жриця
запропонувати інформацію
Королева жезлів
пропозиція руки; освідчення в коханні
Імператриця
запропонувати щось варте
Лицар жезлів
імпульсивний, але недовговічний порив
Імператор
пропозиція щодо створення сім’ї або проекту
Паж жезлів
любовне послання
Жрець
пропозиція про злиття
Двійка жезлів
переїзд
Закохані
пропозиція руки і серця
Трійка жезлів
плідну співпрацю
Колісниця
пропозиція про переїзд
Четвірка жезлів
пропозиція руки і серця
Сила
бажання помиритися
П’ятірка жезлів
критика; невдоволення
Путівник
відкинута пропозиція
Шістка жезлів
успішне просування пропозиції; прийняття умов
Фортуна
нести зміни
Сімка жезлів
перепони; перепони
Правосуддя
викинути білий прапор
Вісімка жезлів
гарні новини; приїзд коханого
Повішений
наміри так і залишаться лише намірами
Дев’ятка жезлів
сумнівна пропозиція; досвідчений ловелас
Смерть
нести втіху
Десятка жезлів
спроби примирення приречені на провал
Помірність
розуміння
Диявол
пропозиція з подвійним дном
Вежа
пропозиція про розірвання шлюбу; звільнення
Зірка
надія на примирення
Місяць
темна пропозиція; таємний покровитель
Сонце
згоду на пропозицію
Суд
просити допомоги у Ангела
Світ
запропонувати світ
Езотерика
Додати коментар