Аркан Королева пентаклів: Значення та опис

Королева пентаклів: що означає аркан
Назва аркана:Королева пентаклів, Практичний посібник
Категорія:Молодші аркани: Пентаклі
Прямий стан:Доброта, працьовитість, сердечність, вірність
Перевернуте положення:Недовірливість, жадібність, хвалькість

Королева пентаклів: Загальне значення

Королева пентаклів говорить про зрілість, досвідченість, розсудливість, витривалість, безтурботність, родючість. Отже, карта має позитивну і гідну сторону, і несе позитивні моменти.

Крім того, є стабільність і спокій, людина стає терплячою, чуттєвою і завбачливою. Його праці гідно оцінені, він вміє знаходити задоволення навіть у повсякденних справах.

Як правило, карта найчастіше випадає не юній жінці, вона багато знає і має чудовий материнський інстинкт. Вона є гарною господинею, чуйною матір’ю та дбайливою дружиною.

Під впливом цієї карти у жінки святковий настрій їй хочеться, щоб все було гідно і пристойно, загалом, все як у людей. Вона за стабільність та безпеку матеріальних цінностей. Саме тому їй важливо мати не тільки стабільний дохід, а й міцні сімейні узи, будинок зі страховкою на додачу.

Карта має на увазі клопоти та турботи з усіма його радощами, які пов’язані з приємними покупками, господарством, ручною працею, створенням затишної атмосфери, наведенням порядку.

Перевернуте становище

З перевернутою картою, людина, що ворожить, не прагне розвиватися і вдосконалюватися, часом навіть опускається. І це може відбуватися як у глобальній галузі, так і в повсякденній.

Можливо, йдеться про непогану господиню, яка багато років тому не вміла готувати, та й зараз особливо не відрізняється кулінарними здібностями. Або йдеться про людину, яка боїться чогось нового, вона не хоче в цьому навіть розбиратися. Не виключено, що така поведінка може виявитися вродженою.

Непрактичність людини може призвести до втрати великих можливостей, а ще гірше якщо людина в результаті опуститься до бідності. Людина постійно оглядається, прислухається до чужої думки, залежить від людських порад. Як правило, він безвідповідальний, підозрілий, недовірливий, безладний. Йому буває недостатньо логіки та здорового глузду.

Королева пентаклів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У любові і відносинах, людина, що ворожить, проявляє себе серцевою і вірною натурою. У шлюбі він отримує чуттєві насолоди. Королева пентаклів означає те, що людина має захищеність, або хоча прагне до неї.

Карта говорить про готовність до шлюбу, коли чоловік здатний зробити пропозицію своїй коханій жінці. Йому не доведеться думати про свій комфорт та затишок, адже у нього з цим все гаразд.

Дві люблячі люди із задоволенням мріятимуть разом, а потім з успіхом втілюватимуть у життя свої мрії. І якщо нещодавно у відносинах було щось не так, то тепер багато що зміниться на краще.

Перевернуте становище

Аркан характеризується надмірною опікою, закомплексованістю через невпевненість у собі, проблемами інтимного характеру. Людина під впливом перевернутої королеви пентаклів, як правило, почувається незахищеною. Він не може контролювати свої емоції, і постійні образи на партнера заважають йому бути щасливим.

Людині яка ворожить здаватиметься, що кохана людина не проявляє до неї належної уваги. У нього на цьому фоні часто змінюватиметься настрій.

З цією картою (якщо вона випаде чоловікові) людина довго тягтиме з пропозицією, так і не зважиться на шлюб. Він вважає, що поки що не настав для цього слушний момент. Хоча для оточуючих він намагатиметься відтворити себе, як людину успішну, у якої все благополучно на особистому фронті.

Королева пентаклів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

У людини, яка ворожить, за різних обставин буде проявлятися сильний характер. Він поводитиметься продумано та відповідально, візьметься навіть за складні проекти. Карта каже, що він буде готовий терпляче і планомірно дотримуватися поставлених цілей.

Як правило, цей аркан випадає людині розважливій та організованій. У свою чергу, він зможе показати свою майстерність, проникливість та креативний підхід до вирішення професійних завдань. Таким чином він покаже високий рівень своєї кваліфікації. І тут йдеться не про великі амбіції, людині важливіше, щоб у його справах у всьому був порядок. А отже, все має бути так надійно, щоб він міг бути впевненим у завтрашньому дні.

Людину, що описується цією картою, можна назвати сумлінним трудівником і відмінним виконавцем, який міг мати високу посаду, проте він не претендує на високу посаду.

Перевернуте становище

Карта говорить про безвідповідальну особу, яка схильна перекидати свої зобов’язання на інших людей. Ця людина лінива і не здатна працювати методично і систематично. Можливо, просто він не має мотивації до того чи іншого роду діяльності.

Людина під впливом королеви пентаклів має невиправдані претензії та зарозумілість. Він, як правило, розраховує на більше, але отримує менше, ніж бажає.

Через свою гостру мову та нестриманість у висловлюваннях, він завдає собі шкоди у багатьох ситуаціях (на роботі, у побуті). Він часто поспішав у своїх діях і нетерплячий, що теж згубно позначається на його справах.

Королева пентаклів: Значення картки дня

Не можна дозволяти іншим маніпулювати собою. Зараз все залежить від вас, просто послідовно виконуйте свою роботу та пам’ятайте про довгострокові проекти. Не виключена зустріч з жінкою, яка має сильні материнські почуття та доброту.

Саме ця жінка може зіграти важливу роль у долі людини, яка ворожить. І варто прислухатися до того, що вона говоритиме.

Королева пентаклів: Порада карти

Карта говорить про те, що необхідно керуватися своєю думкою та судженнями, і в жодному разі не дозволяти іншим людям вплинути на ваш хід думок.

Будь-яку справу потрібно виконувати спокійно, без метушні, а головне, щоб були присутні розмірність та послідовність дій. Не треба загострювати свою увагу тільки на робочих справах, і повсякденні клопоти не менш значущі.

Королева пентаклів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
відсутність практичності
Туз жезлів
сприятлива фінансова можливість
Маг
продуманий початок
Король жезлів
фінансова ініціатива
Жриця
розсудливість
Королева жезлів
фінансова влада
Імператриця
плоди економії та практичності
Лицар жезлів
авантюра
Імператор
розумне господарювання, справи
Паж жезлів
практичні здібності
Жрець
практичне вчення
Двійка жезлів
фінансове планування
Закохані
упорядковані відносини
Трійка жезлів
вміле ведення справ
Колісниця
внесок у врегулювання процесу
Четвірка жезлів
благополуччя у будинку
Сила
взяти практичні справи під контроль
П’ятірка жезлів
фінансові суперечки
Путівник
непрактичність; бідність
Шістка жезлів
розумне ведення справи
Фортуна
скористатися відповідним часом, сезоном
Сімка жезлів
фінансові претензії
Правосуддя
отримати по справедливості
Вісімка жезлів
використовувати фінансові можливості
Повішений
безглуздість
Дев’ятка жезлів
терпіння на межі можливостей
Смерть
виявити передбачливість
Десятка жезлів
підставити свою шию; непрактичність
Помірність
наведення порядку
Диявол
безладність; жадібність
Вежа
розтрата; бюджет тріщить по швах
Зірка
мрії, що мають під собою ґрунт
Місяць
видимість благополуччя; втрати
Сонце
творчість; слава
Суд
розвиток здібностей
Світ
підвищення по службі
Езотерика
Додати коментар