Аркан Королева мечів: Значення та опис

Королева мечів: що означає аркан
Назва аркана:Королева мечів, Розумна та самотня
Категорія:Молодші аркани: Мечі
Прямий стан:Проникливість, сарказм, кар’єра, амбіції, смуток
Перевернуте положення:Помилка, нетерпимість, фанатизм, зрада

Королева мечів: Загальне значення

Прямий стан

Королева мечів свідчить про незалежність, у якої багато думок та ідей. Йдеться про кмітливу і прогресивну людину, яка має аналітичний розум. За цією картою ховається особистість 30-45 років, але бувають і винятки, це може бути людина значно молодша за цей вік. А якщо карта випала молодій персони, це означає, що вона мудра і розумна не по роках.

Під впливом Аркана людина не здатна прислухатися до власної інтуїції та внутрішнього голосу. У його характері відсутня доброта, милосердя, оскільки він дотримується раціонального підходу в житті. Проте йому це не заважає домагатися своїх цілей, тріумфу, ідеалів.

При випаданні цієї карти в розкладі можна готуватися до важких переговорів і конфліктів. Не буде легкого досягнення результатів, але будуть розумні дії та вирішення тих чи інших питань. Людині з Королевою мечів властиво рухатися вперед, але в рамках будь-яких заборон і відповідно до прийнятих правил.

Перевернуте становище

Під впливом перевернутої карти Королеви мечів людина не здатна правильно використовувати свій інтелект. Можна сказати про те, що людина не дурна, але не за призначенням використовує свої розумові здібності. Він людина мстива, дріб’язкова, нетерпляча, і прагне маніпулювати іншими людьми. Свій розум він використовує не в мирних цілях, це очевидно. Карта несе неприємні новини та відсутність перспектив, неприємності із законом.

Навіть може статися так, що під впливом Королеви мечів, любов людини перетвориться на ненависть. У нього стає нестерпно важкий характер, вузьке мислення, руйнівна озлоблена поведінка. Він втрачає контроль за ситуацією, оскільки прагне все контролювати, не виключені й втрати. Розум отримує неправдиву інформацію, і людина стає розсіяною та знесиленою. Він уміє вдавати, готовий піти на помсту і віроломство, підступність і злочинність. Він навіть словами здатний «вбити» людину, бо вони досить злісні та руйнівні.

Королева мечів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Йдеться про справедливий союз та рівноправні відносини. У відносинах над емоціями домінує прагматичність. Людина неодружена, як правило, незалежна особистість, і їй не просто дається одруження, з’являються деякі складнощі.

Той, кому випала ця карта, навряд чи захоче розлучитися зі своїм звичним холостяцьким життям. Він боїться цієї «печатки у паспорті», як вогню. І над цим питанням буде багато сумнівів та роздумів, перш ніж зробити такий важливий та рішучий крок.

Проглядається холод у почуттях чи неможливість любити беззаперечно. Якщо карта випала жінці, то вона може бути не готовою до материнства, або просто боятися цього.

Перевернуте становище

Аркан означає те, що відносини двох людей спочатку вишиковуються на брехні та нечесності. Не виключено, що це шлюб із розрахунку.

Перевернений Аркан символізує союз, якому загрожує небезпека розвалитися, тобто це можна назвати розлученням подружжя. Щоправда розлучення це може бути абсолютно різним: або шлюборозлучний процес у суді або негарне розлучення з поділом майна.

Він звик маніпулювати почуттями інших людей, та й брехати, обманювати він не перестав. Карта несе розчарування в коханні, говорить про зраду та зраду, таємну недоброзичливість.

Королева мечів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Людина у багатьох ситуаціях виявить свою компетентність, прекрасну досвідченість та дипломатичність, впевненість у власних силах. Того, кому випав Аркан, можна назвати добрим посередником на переговорах. Він, справді, може пояснити складні процеси та поняття.

Якщо мова піде про вибір професії, він точно знає, що це буде розумова робота, де він зможе розкрити себе по максимуму. Ця карта свідчить про те, що керівництво чесне та справедливе, а підлеглі – незалежні, самостійні та знають свою справу.

У будь-яких ситуаціях людина, яка ворожить, намагатиметься втілювати свої ідеї в реальність. Він здатний буде досягти всього, чого захоче, тому всі неприємності оминуть.

Перевернуте становище

Карта свідчить у тому, що людина може зробити помилку, оскільки він неправильне бачення реального стану справ. Він залишається самотнім зі своїми проблемами, йому ніхто не простягне руку допомоги. Більше того, заздрісні колеги намагатимуться його «підсидіти».

У людини з перевернутою Королевою мечів відсутні можливості та перспективи, тим, чим вона займається – вже не має жодного сенсу та значення. Поступово він відчуває байдужість до всього, не виключена депресія. А в такому стані можна наробити багато дурниць. Йому захочеться помститися своїм кривдникам, піде на хитрість та обман, завдаючи шкоди багатьом людям.

Королева мечів: Значення картки дня

Доля підкаже людині зробити правильний крок. Якщо зовсім недавно він ще від когось був залежним, то тепер настав той день, коли все значно змінюється на краще. Тепер нічого не потрібно соромитися, потрібно поводитися вільно і невимушено за будь-яких обставин.

Головне не перейти кордон, щоб прагнення самостійності не переросло у війну проти суспільства. Варто чекати на зустріч із розумною людиною жіночого роду. Варто прислухатись до того, що вона скаже. Ця жінка в долі людини матиме важливе значення.

Королева мечів: Порада карти

Людина не повинна стримуватися не перед чим, незалежно від того, в якій сфері свого життя вона хоче себе проявити. Як у професійному плані, так і в особистому йому вистачить сил для досягнення своїх цілей. Він зможе жити так, як йому хочеться, не зважаючи на уявні авторитети.

Найкращим порадником і помічником буде власна інтуїція. Головне, щоб людина змогла проявити всі свої найкращі якості.

Королева мечів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
безпліддя; відмова від материнства
Туз жезлів
охолонути, охолонути
Чарівник
почати втілювати свої ідеї
Король жезлів
розлучення
Жриця
відмовитись від свого призначення; не слухати голосу інтуїції
Королева жезлів
сварка з подругою; прямолінійність
Імператриця
відмова від материнства
Лицар жезлів
остудити чиюсь гарячу голову
Імператор
розлучення
Паж жезлів
сумна новина
Жрець
стати немилосердною
Двійка жезлів
упустити можливості
Закохані
поставити хрест на стосунках
Трійка жезлів
проблематичне партнерство
Колісниця
добиватися свого; непокора
Четвірка жезлів
розлучення
Сила
агресивність
П’ятірка жезлів
позов; суперечки при розділі
Путівник
самотність
Шістка жезлів
втрата частини підтримки; послабити свій вплив
Фортуна
сумні зміни
Сімка жезлів
відстоювати свої права під час розлучення
Правосуддя
шлюборозлучний процес; розділ по суду
Вісімка жезлів
ревнощі
Повішений
зрада
Дев’ятка жезлів
«втомлена розлученням»
Смерть
жалоба; вдовство
Десятка жезлів
гнітюча скорбота
Помірність
зализувати рани
Диявол
лицемірна та небезпечна жінка
Вежа
розлучення; розподіл майна; втрата; жалоба; вдовство
Зірка
надія зняти вінець безшлюбності
Місяць
хвороба; обман; безпросвітна ситуація
Сонце
зігріти самотню душу; зустріти своє сонце
Суд
прийти до тями після втрати
Світ
торжество ідеалів
Езотерика
Додати коментар