Аркан Королева кубків: Значення та опис

Королева кубків: що означає аркан
Назва аркана:Королева кубків, турботлива жінка.
Категорія:Молодші аркани: Кубки
Прямий стан:Успіх, спокій, стриманість, уява
Перевернуте положення:Сарказм, оману, нетерпимість, осуд

Королева кубків: Загальне значення

Прямий стан

Королева Кубків символізує успіх у задуманих справах з допомогою геніальної інтуїції. У житті людини, якій випала ця карта, взагалі є відчуття постійного передчуття, немов дар ясновидіння.

З іншого боку, ворожить воліє покладатися саме уяву, а чи не докази розуму, частенько складається враження, ніби така людина немає світу цього. Він постійно перебуває у своїх думках та мріях.

Вказує карта на потребу близької людини чи поліпшення відносин із партнером, з яким втрачено духовний зв’язок. У того, хто ворожить, може з’явитися схильність до самопожертви, самоаналізу. Потрібно хтось із оточення, хто зможе дати мудру пораду, надати посильну допомогу.

Перевернуте становище

Коли людина дуже чогось хоче, вона приймає бажане за дійсне. Від цієї страшної помилки застерігає королева Кубків, що випала. Зважаючи на схильність людини перебувати у світі мрій, таке явище буде дуже небезпечним.

У того, хто ворожить, може змінитися настрій, адже перевернута карта є образом норовливої ​​і жорстокої людини. Можливо, поява схильності все перебільшувати чи, навпаки, недооцінювати.

Навколо персони, яка робить розклад, за спиною плутаються інтриги, не змовкають плітки. Або сама особа любитель позласловити. На побутовому рівні може раптово з’явитися погана новина, яка принесе із собою самотність та сльози. Є ймовірність, що в оточенні, до якого належить людина, що ворожить, буде скандал, що псує його репутацію.

Королева кубків: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Якщо робиться розклад на відносини, то карта, що випала, говорить про те, що в союзі людина не прагне до вигоди, не діє за розрахунком. Все відбувається за велінням душі та серця.

Карта може символізувати величезну сексуальну енергію, але в той же час тугу за коханням, ласкою та ніжністю. Королева Кубків підказує людині, що робить розклад, що сила кохання допоможе досягти чогось дуже важливого в житті, заради чого варто жити. Для цього потрібно не просто приймати любов, а й давати її у відповідь.

Перевернуте становище

Карта застерігає того, хто ворожить: партнер у відносинах намагається маніпулювати. Або маніпулятор сама людина, яка робить розклад. Також карта вказує на почуття самотності, незважаючи на те, що стосунки є, і вони є досить стабільними.

Королева Кубків у перевернутому становищі часто розгнівана та мстива особа, яка діє необачно, не думаючи, що творить. Проте вона має виправдання: її зрадили, їй збрехали, нею знехтували.

Часто карта випадає у разі, коли людина, що ворожить неспроможна повністю розкріпачитися у відносинах, висловити партнеру, що відчуває, що думає.

Королева кубків: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Якщо нещодавно сталася погана подія, обов’язково варто проаналізувати ситуацію та відповісти собі на запитання, чому так сталося? Чи це пов’язано з особистими якостями, із зовнішніми обставинами? У будь-якому випадку у майбутніх ситуаціях не останню роль відіграє інтуїція.

Підсвідомість незабаром почне активно подавати сигнали як знаків, сновидінь. Не треба нехтувати ними, вони підуть на користь, допоможуть ухвалити правильне рішення.

Допомогу для вирішення тяжкої життєвої проблеми може надати хтось із близьких людей. Найімовірніше, це буде найкращий друг чи представниця жіночої статі: мати, бабуся, мачуха, старша сестра.

Перевернуте становище

У житті людини, яка робить розклад, проблеми створюються не на порожньому місці, як вона вважає, а через надмірну емоційність. Щоб вирішити ситуацію, що склалася, потрібно володіти більшою інформацією. Той, хто зобов’язаний відповідати за інформативність, щось приховує, щоб кінцевої мети не було досягнуто.

Не варто слухати поради людей, які лише втерлися у довіру. Є ймовірність, що вони роблять це на зло або з корисливою метою. Якщо розклад робився на любовну ситуацію – результат плачевний: зрада, розставання, повна відсутність довіри та взаєморозуміння. Доведеться докласти величезних зусиль, щоб зберегти і відновити колишні почуття до партнера.

Часто виходить так, що Королева Кубків спливає у розкладі, коли є залежність від партнера, самопожертва заради постійного задоволення запитів чоловіка. Така поведінка не приведе ні до чого хорошого, партнеру ви скоро набриднете. Відносини зберегти не вдасться.

Королева кубків: Значення картки дня

Цього дня ворожить особливо чуйно відчуватиме емоційний настрій оточуючих людей. Є ймовірність, що через чужу поведінку він може постраждати. Будьте уважні, доля посилає скрізь знаки.

Залишайтеся вірними самому собі, своїм принципам, почуттям. Однак не приймайте те, чим пристрасно бажаєте мати за чисту монету, це відбувається не в реальності.

Можливе знайомство з жінкою, з якою одразу з’являться довірчі стосунки. Вона стане мудрим порадником, добрим та цікавим співрозмовником.

Королева кубків: Порада карти

Зайва емоційність у різних ситуаціях може стати вашим мінусом чи плюсом. Чутливість корисна у відносинах із близькими людьми, коли хочеться проводити з ними більше часу, дарувати їм турботу та тепло.

Однак така риса може активно обговорюватись за спиною. Як вчинити в тій чи іншій ситуації підкаже добре розвинена інтуїція. Вона допоможе визначити з найменшою ймовірністю помилки, яка людина перед вами, що вона збирається робити, чи має у неї погані наміри, підступні плани.

Королева кубків: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
засмутитися через дитину; відправитися в подорож
Туз жезлів
закоханість; азарт
Маг
грати на почуттях інших
Король жезлів
удача у коханні; утворення пари
Жриця
допомога психолога
Королева жезлів
оптимізм і віра у кохання.
Імператриця
бути «вагітною» проектом, дитиною
Лицар жезлів
емоційне напруження; почуття, що захлеснули; нестримність
Імператор
створити сім’ю
Паж жезлів
трепетні почуття
Жрець
очиститися
Двійка жезлів
суперечливі почуття
Закохані
дарувати кохання
Трійка жезлів
емоційне піднесення
Колісниця
сум’яття у почуттях
Четвірка жезлів
емоційна насолода
Сила
черпати силу у почуттях
П’ятірка жезлів
відсутність емоційної близькості; нерозуміння
Путівник
ховати почуття у собі
Шістка жезлів
шана; повага; любовна пригода
Фортуна
оновити почуття
Сімка жезлів
конфлікт у серцевих справах
Правосуддя
шукати істину
Вісімка жезлів
серцеве послання; визнання
Повішений
бути відданим
Дев’ятка жезлів
розчарування
Смерть
засмучуватися
Десятка жезлів
розтоптані почуття; переповнена чаша терпіння
Помірність
прийти до тями
Диявол
спокуситися і втратити себе
Вежа
розбиті почуття
Зірка
відродження
Місяць
хибні дані
Сонце
творчий розквіт; зачаття
Суд
відобразити негатив
Світ
зцілитися; примиритися зі своїми почуттями
Езотерика
Додати коментар