Аркан Король пентаклів: Значення та опис

Король пентаклей: що означає аркан
Назва аркана:Король пентаклів, Світський успіх
Категорія:Молодші аркани: Пентаклі
Прямий стан:Інстинкт, розум, гарне чуття, терплячість
Перевернуте положення:Підлість, фанатизм, порок, гнів

Король пентаклів: Загальне значення

Прямий стан

У розкладі на характер трактується карта як позначення розумної та доброзичливої ​​особистості. Він відбувся в житті, багато досяг, у нього багатий життєвий досвід. Така людина мудра і хоробрий, рішучий навіть у найскладніших ситуаціях.

Щоб досягти цілей, доведеться бути більш практичним і наполегливим, просто так успіх не прийде. Успіх у справах буде лише за умови, якщо ви зосередите на цьому всю вашу увагу, особисті турботи перестануть цікавити.

Прислухайтеся до власної підсвідомості, карта символізує чудовий інстинкт та чуття. Будьте терплячі, проблеми, які зараз ви намагаєтеся подолати, незабаром закінчаться. У житті з’явиться радість, поділіться нею із близькими людьми.

Ви чудово зможете працювати в одній команді, де вас поважатимуть, прислухатимуться до думки, дотримуватимуться рекомендацій. Який ворожить відчує себе частиною одного злагодженого механізму, це, безсумнівно, принесе моральне задоволення.

У душі відчуватиметься теплота і гармонія, дружній союз буде міцним, а подружній підживлений справжнім коханням, крім того, фізичним задоволенням, пристрастю. Однак якщо відсутнє відчуття безпеки, ви зазнаєте ревнощів.

Перевернуте становище

У розкладі на характер, перевернутий король пентаклів означає прагматичну, розважливу, уперту, самовпевнену і меркантильну людину. Крім того, він підлий і байдужий.

Можливо, незабаром вас наздожене почуття тривоги, невпевненості через безглузді забобони. Ви будете стурбовані фінансовими справами, одержимі роботою.

Не робіть нечесних вчинків, це піде на шкоду лише вам. Аркан може свідчити, що у оточенні є підбурювачі. У вас погана фінансова репутація у суспільстві.

Король пентаклів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Карта говорить про надійні та постійні відносини, в яких є сексуальний потяг між партнерами. Карта рекомендує забути про легковажність, налаштуватися на серйозний перебіг справ, навчитися брати відповідальність за близьку людину, за власні вчинки та слова. Саме ці якості потрібні, щоб союз був міцним та довговічним. Випадання карти говорить про те, що з таким завданням ви зможете впоратися повною мірою.

На серйозність намірів та ініціативність партнера вказує ревнощі. Це не тотальний контроль, але ситуація може бути проблемною.

Перевернуте становище

Король пентаклів говорить про те, що в цих відносинах немає нічого спільного, партнери мають різні уявлення про життя, різні інтереси, різний сексуальний темперамент. Можливо, у вас є почуття, що партнер вимагає від вас неможливого, чіпляється до дрібниць.

Ревнощі проявляються в крайніх формах: постійні з’ясування відносин, сварки, стеження, хронічна підозрілість і недовіра.

Той, хто ревнує, є диктатором у стосунках, може обмежити свободу коханого, приймаючи його за свою власність. Це докорінно неправильно, що ворожить важливо зрозуміти, що варто терміново поговорити про це. Якщо діалог не принесе потрібного результату, компромісу не буде знайдено, краще розірвати стосунки.

Король пентаклів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Аркан говорить про те, що якщо у того, хто ворожить, є свій бізнес, то він буде процвітати і приносити хороші плоди. Стабільність присутня на даний момент і буде надалі.

У повсякденному житті ви обов’язково отримаєте підвищення на роботі, збільшення зарплати. Всі справи незабаром чудово вирішаться. Якщо вам потрібна порада щодо фінансових справ, скоро ви її отримаєте.

Перевернуте становище

У розкладі характер певного людини спливають такі риси як грубість, підлість, скупість і відсутність честі. Успіх не повинен вимірюватися у кількості грошей, на них не можна купити багато важливих речей: здоров’я, кохання, дружбу.

Щоб не було великих проблем, скасуйте всі справи, які ви хотіли б вирішити протизаконним способом. Не будьте прямолінійними, ваші слова та критика може сильно шокувати оточуючих людей, така поведінка зовсім не на руку.

Король пентаклів: Значення картки дня

Сьогоднішній день ніби створений для того, щоб підбивати підсумки своєї роботи. Якщо результати хороші, порадуйтеся за себе. Може виникнути потреба взятися за нову справу, не відмовляйте собі у цьому бажанні.

Зберігайте нажите, адже це було досягнуто непосильною працею протягом тривалого часу, а витратити все можна за кілька хвилин.

Король пентаклів: Порада картки

Життя – це замкнене коло із проблем. Не варто постійно створювати питання на рівному місці, замислюватися над тим, як їх вирішити. Дозволяйте собі іноді відпочивати, щоб не нашкодити власному здоров’ю.

Присвячуйте більше часу сім’ї та хобі. Навіть пасивне проведення часу під час вихідного дня – теж відпочинок, не обмежуйте себе в цьому.

Король пентаклів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
«голий король»
Туз жезлів
цікавий солідний проект; велика ділова пропозиція; інвестування проекту
Маг
солідні засоби для починання
Король жезлів
фінансове передбачення
Жриця
меценат
Королева жезлів
гармонійне ведення справи
Імператриця
солідним вкладенням солідний прибуток
Лицар жезлів
авантюрист
Імператор
фінансовий директор
Паж жезлів
доведення проекту до досконалості
Жрець
пожертвування церкви, центру
Двійка жезлів
розгляд справи з погляду фінансової спроможності; фінансовий прогноз
Закохані
серйозний вибір
Трійка жезлів
обнадійливі фінансові показники
Колісниця
фінансовий плутанина
Четвірка жезлів
придбання нерухомості; цінний подарунок; проект, що приносить прибуток
Сила
приборкати спокусу
П’ятірка жезлів
скарги
Путівник
збідніти, розоритися
Шістка жезлів
фінансовий геній
Фортуна
гра в «рулетку»
Сімка жезлів
фінансові претензії; спроба обмежити сферу впливу; ділова хватка
Правосуддя
відстояти свій авторитет
Вісімка жезлів
інвестування; солідний контракт
Повішений
фінансові втрати; вкладення, що не дають віддачі
Дев’ятка жезлів
досвідчений ділок
Смерть
фінансова ситуація зміниться докорінно
Десятка жезлів
витрати перевищують доходи
Помірність
за доходами витрати
Диявол
фінансові махінації; голова незаконного бізнесу
Вежа
руйнування, банкрутство; втрата здоров’я, посади
Зірка
надія розбагатіти, просунутися по службі
Місяць
темні справи; липові фінансові операції
Сонце
визнання заслуг; процвітання; світило економіки
Суд
довгострокові фінансові проекти приносять прибуток
Світ
розширення сфери впливу; успіх фінансового проекту
Езотерика
Додати коментар