Аркан Король мечів: Значення та опис

Король мечів: що означає аркан
Назва аркана:Король мечів, Влада
Категорія:Молодші аркани: Мечі
Прямий стан:Відповідальність, контроль, агресивність, владність
Перевернуте положення:Сарказм, егоїзм, злі наміри, експлуатація

Король мечів: Загальне значення

Прямий стан

Король мечів говорить про високий рівень інтелекту, об’єктивність, різнобічність, гнучкий раціональний підхід до життя. Людина під впливом цього Аркана багато інтересів, він прониклива і розумна особистість.

Як правило, карта випадає авторитетній людині, до якої багато людей звертаються за порадою. І людина, дійсно, здатна дати мудру пораду, рекомендацію, підказку, оскільки має неабиякий розум порадника і величезний життєвий досвід.

Карта має гарне значення та правильно обрану стратегію. Людина – цілеспрямована, здатна долати багато перешкод. Він відрізнятиметься своїми лідерськими якостями, а гроші буквально липнуть до рук. Він – лідер, який зумів здобути собі авторитет. І меч, який він має у руці, – це не просто якийсь символ, це – зброя. Людина, якій випала, Аркан усвідомлює свою владу та лідерство.

Перевернуте становище

Під впливом перевернутої карти Короля мечів людина стає хитрим, холодним циніком. Він здатний переступити через що завгодно заради власних принципів, які йому здаються правильними та корисними.

Аркан пов’язаний з інтригами, обманом та залякуванням. Крім того, перевернутий Король мечів часто асоціюють з несправедливістю (когось образили чи вчинили насильство). Людина стає конфліктною і жорстокою, вона протистоїть усьому світу.

Крім того, Аркан вказує людині на те, що ще не настав час для активних дій, немає конкретного завдання. У перевернутому становищі людина стає дуже обачним і боязким. Думає він неправильно, його розрахунки помилкові, а емоції наповнені істерикою та гнівом. Людина веде себе підступно, недобросовісно, ​​безпринципно, зло і жорстоко.

Король мечів: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Людина не хоче брати на себе відповідальність, він зневажливо ставиться до свого партнера, експериментує з його почуттями, а в пріоритет ставить лише свої інтереси.

Щоправда, Аркан не лише несе негативний зміст, а й у чомусь навіть позитивний. Наприклад, у людини можуть прояснитися стосунки, коли ще зовсім недавно не було ясності. Людина зможе поставити крапку у відносинах, тільки не в м’якій формі, чому зробить іншій людині боляче, поранивши її серце.

Важливо розуміти інше, краще перетерпіти те, що сталося зараз, ніж потім страждати від невдалих відносин. Кожен із них буде вдячний долі за те, що це сталося, адже всі непотрібні тягарі, безперспективні зв’язки так чи інакше зруйнувалися б однаково.

Перевернуте становище

Аркан вказує на те, що хтось із партнерів у стосунках поводиться нечесно, здатний на обман, готовий підкорити до себе партнера. Можна сміливо заявити про те, що один із партнерів будує свої стосунки з людиною за розрахунком.

Як правило, карта говорить про цинічну, безсердечну і хитромудру людину, яка звикла вказувати на недоліки партнера, критикувати його та маніпулювати ним. Не дивно, якщо результат таких відносин прийде до сумного розкладу, адже криза у відносинах, безперечно, існує.

Король мечів: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Людина матиме багато позитивних моментів та заходів. Він матиме неймовірний талант у своєму бізнесі, зможе втілити в життя перспективні та вдалі ідеї та інші свої здібності. І йдеться, насамперед, про людину, яка здатна досягти великих результатів у житті та справі, якій себе присвятить.

Навіть на цій карті можна з’ясувати рід діяльності людини. Він може займатися військовою справою, політикою, фінансами, юриспруденцією. І йдеться про тих людей, яким важливо мати «холодну голову та гаряче серце». А значить, людина повинна мати цілеспрямованість, здоровий глузд і логіку, повинна вміти робити висновки, а з власних невдач знаходити якусь користь.

У ситуації Аркан означає – допомога впливової особистості, гарні перспективи у роботі, вдалі переговори, успішне освоєння нового досвіду. Людина матиме здатність переконання.

Перевернуте становище

Карта говорить про те, що людина прагнутиме домагатися різними засобами своєї мети. І можливо, навіть нехтуватиме законом, якщо йому покається, що це вигідно.

Зазвичай Аркан випадає самовпевненої та агресивної особистості. Не виключено, що його захочуть прибрати зі свого шляху, і змісти з посади, аж до звільнення. Тут же проглядається шантаж та спроба залякування.

Під впливом цього Аркана можна зазнати великих матеріальних втрат. Невипадково погода на карті недружня, як загалом, і сам Король Мечів. Навряд чи знайдеться хоч одна людина, яка бажає з нею спілкуватися доброю волею. Лише цього спілкування – не уникнути.

Король мечів: Значення картки дня

Доля підносить екзамен, що ворожить людині, де йому необхідно показати свої знання, кмітливість і здатність користуватися власним досвідом. Той, хто ворожить, повинен добре підготуватися до цього випробування, і для цього в нього мають бути переконливі проекти та аргументи, та й було б не зайвим скористатися своєю чарівністю та дотепністю.

Людина обов’язково покаже оточуючим свій ясний розум, особливо в тій ситуації, яка потребує рішучості та дій. Але якщо раптом у цей день з’явиться якась проблема, яка здасться не вирішуваною поодинці, то можна скористатися допомогою знаючого фахівця.

Король мечів: Порада карти

У людини, що ворожить, є відмінні козирі, якими просто не можна не скористатися, адже під впливом даної карти людина має дотепність і логічне мислення. А ще він неймовірно привабливий і неупереджений. Якщо взяти собі це на замітку, то багато труднощів і заплутаних ситуацій буде вирішальним. Людина все розуміє, вона стрімко йде до своєї мети і досягає її.

Але важливо не забувати про те, що до будь-якої ситуації потрібно підходити адекватно, вірно оцінювати свої сили, щоб не зіткнутися з непоправними помилками.

Король мечів: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
конфлікт із дитиною
Туз жезлів
вказати напрям
Чарівник
стратегія у дії
Король жезлів
нехтувати
Жриця
оволодіння знаннями
Королева жезлів
розлучення
Імператриця
конфлікт із дружиною
Лицар жезлів
мозковий штурм
Імператор
конфлікт на роботі, у сім’ї
Паж жезлів
нерадісна звістка
Жрець
дії на шкоду людинолюбству
Двійка жезлів
прорахувати
Закохані
криза у відносинах
Трійка жезлів
мозок проекту
Колісниця
добиватися свого за будь-яку ціну
Четвірка жезлів
розлучення
Сила
хитрість
П’ятірка жезлів
авторитаризм; спроба придушення інших.
Путівник
самотність; ідеї, які не мають відгуку
Шістка жезлів
проникливий та холоднокровний лідер
Фортуна
гнути свою лінію
Сімка жезлів
парирувати; обдати зарозумілістю
Правосуддя
суддя, юрист чи адвокат.
Вісімка жезлів
віддавати наказ
Повішений
покарати
Дев’ятка жезлів
фізична небезпека
Смерть
вдівець; сумні зміни
Десятка жезлів
зловживання розумом
Помірність
ментальне пристосування
Диявол
жорстокість
Вежа
розлучення; втрата; матеріальна шкода; втрата авторитету
Зіркана
дія на покращення ситуації; завдяки силі розуму прокладати собі дорогу
Місяць
втратити розум; хвороба
Сонце
ментальне оновлення; ідея, що отримала визнання
Суд
розвиток розумових здібностей; допомога у критичній ситуації
Світ
новий проект
Езотерика
Додати коментар