Аркан Король кубків: Значення та опис

Назва аркана:Король кубків, Мудрість
Категорія:Молодші аркани: Кубки
Прямий стан:Емпатія, люб’язність, уява, елегантність
Перевернуте положення:Скандал, обман, незрілість, потурання

Король кубків: Загальне значення

Прямий стан

Випадає Король Кубків як знак прихильності до рідних місць та власного затишного будинку. Кризові моменти починають закінчуватися, перешкоди проходять повз вас стороною, а попереду лише широка світла смуга та сприятливі вирішення всіх труднощів. Відносини у шлюбі стануть дуже міцними, налагодиться між подружжям міцний емоційний зв’язок та довіра.

Карта символізує собою успішного відповідального чоловіка, справедливого та зрілого. Він дуже розумний і чесний всім, приймає мудрі рішення. Завдяки своїй освіченості та вихованості, знає, як справити враження на даму серця.

Аркан не уособлює собою певну людину, яка обов’язково зустрінеться на життєвому шляху. Це саме втілення влади, честі, справедливості, розумних та обдуманих вчинків. Хтось із оточення може допомогти вирішити ваші проблеми абсолютно безкорисливо, потрібно лише попросити про допомогу.

Перевернуте становище

Король Кубків випадає, як правило, перед втратою чогось цінного у житті. Також карта свідчить про непорядних і підступних людей, які зустрінуться на життєвому шляху ворожого.

Якась людина, в чиїх руках величезна влада та вплив, може зіпсувати плани, збити з курсу цілей. З такою людиною не треба зближуватись зовсім: ні намагатися з нею подружитися, ні починати конфліктувати. Просто відійдіть убік, щоб не траплятися йому на очі.

Аркан попереджає того, що ворогує про те, що може зустрітися нещира людина, яка надійде нечесно по відношенню до нього. З якого боку чекати зради і обману підкажуть знаки, що стоять поруч.

Такий брехливий обманщик може стати серйозною перешкодою у кар’єрі, суперником у любовних стосунках. На кону може бути і ваша репутація, можливо, вас несправедливо та незаслужено зганьбять, через що виникне грандіозний скандал. Зрештою ворожить не завжди зможе довести свою непорочність.

Король кубків: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У любовних відносинах така карта випадає, коли починається період ідилії та романтики у союзі. Партнер стає більш уважним, зговірливим, турботливим і ніжним. Між подружжям може спалахнути з новою силою глибокі почуття.

Загалом Аркан символізує відкритість в емоційному плані партнерів, реалізації сексуальності. Випадає карта в той період романтичних відносин, коли необхідно підтримати коханого, надати йому впевненості в собі, позбавити страхів і сумнівів, прийняти таким, яким він є.

Перевернуте становище

Якщо робиться розклад на нове знайомство, а при цьому випадає перевернута карта, це символ того, що новий знайомий не той, за кого себе видає. Перше враження завжди буває оманливим. А якщо знайомство проходить надто гладко, швидко і ідеально, чи схоже це на правду? Можливо, вас намагаються надути, скористатися в особистих цілях.

Іноді можуть вдатися до сексуальної сторони стосунків, щоб привернути до себе і вибити матеріальні блага. Нерідко Король Кубків є застереженням того, що вам зустрілася людина зі шкідливими звичками (алкоголік, наркоман) чи злочинець (злодій, шахрай).

Король кубків: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Можливо, що незабаром людині, що ворожить, зустрінеться дуже чуйний і уважний співрозмовник, який вислухає проблему і дасть мудру пораду, надасть посильну допомогу. А може й таке, що хтось із близького кола підкаже, як вирішити завдання.

Швидше за все, це буде батько чи інша зріла людина, яка багато знає з висоти свого життєвого досвіду.

Перевернуте становище

Якщо ворожий звернувся або тільки збирається звернутися за допомогою до професіонала, Король Кубков вказує і застерігає, що це буде марнування часу і грошей. Потрапив не професіонал, а справжній шахрай.

Є ймовірність, що поруч з’явилася людина, яка користується вами задля досягнення власних цілей. Придивіться, якщо поряд дуже привабливий чоловік, який завзято і стрімко намагається налагодити з вами контакт, це ошуканець.

А якщо незрозуміло звідки надійшла приваблива у всіх сенсах пропозиція – відмовтеся, користь ви від цього ніяку не отримаєте, а от клопоту буде достатньо.

Король кубків: Значення картки дня

Карта випадає у разі, коли потрібно трохи стримувати свої почуття, приймаючи рішення, насамперед, узгоджуючи їх із розумом, а чи не серцем. Однак не скупіться на емоції з коханою людиною або з тим, хто прагне вашої турботи та уваги.

Поділіться тим, що вас непокоїть, за що болить душа. У відповідь отримаєте лише приємні слова підтримки, мудрі та дієві поради. Цього дня може зустрітися красивій чоловік, який ворожить людині, який зіграє не останню роль у недалекому майбутньому.

Король кубків: Порада карти

Випадає карта, щоб дати наступну пораду: все, що ви хотіли досягти – вже близько, залишилося зробити невеликий крок. Жодних складнощів і перешкод на шляху не виникне, сам успіх тримає за вас кулачки. Навіть якщо залишилися якісь сумніви, страхи можна сміливо викинути їх з голови.

Все пройде абсолютно гладко, без зайвих нервів та прецедентів. Ідіть лише вперед, не обертаючись – саме така хода переможця.

Для більшої впевненості попросіть про допомогу впливової людини, яку ви знаєте особисто або її знає хтось із рідних та друзів. Він не відмовить у допомозі, а зайві руки ніколи не завадять, тим більше у випадку, коли вони належать дуже виконавчому та відповідальному власнику.

Король кубків: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
зцілити дитину, у тому числі і внутрішнього
Туз жезлів
творча іскра
Маг
використовувати свої здібності
Король жезлів
порозуміння; довіра; взаємний інтерес; рівноправність; щаслива співпраця
Жриця
цілитель, маг, психотерапевт
Королева жезлів
вірність; розуміння; Союз
Імператриця
лікувальний ефект
Лицар жезлів
непослідовність; гарячість; впертість; втеча від себе
Імператор
створити сім’ю
Паж жезлів
творчі пошуки; учень, гідний свого вчителя
Жрець
внутрішнє просвітлення
Двійка жезлів
сфера впливу; серйозний проект, що вимагає ретельного зважування
Закохані
подарувати кохання
Трійка жезлів
відмінна ділова хватка
Колісниця
почуття, яким ще належить остаточно оформитися
Четвірка жезлів
розуміння та підтримка в будинку
Сила
сила духу
П’ятірка жезлів
внутрішні суперечності; духовні шукання
Путівник
заливати свої неприємності вином
Шістка жезлів
вдале вирішення будь-якої ситуації; сильний лідер
Фортуна
розпочати процес відродження
Сімка жезлів
захист своїх ідеалів; замішання; наклеп
Правосуддя
за дрібним побачити головне
Вісімка жезлів
щаслива зустріч
Повішений
зрадити
Дев’ятка жезлів
несхвалення; стрес
Смерть
трансформація почуттів
Десятка жезлів
емоційна пригніченість; загаслий проект
Помірність
загартувати почуття
Диявол
алкоголізм
Вежа
саморуйнування
Зірка
надія на емоційне відродження
Місяць
заплутатися у своїх почуттях
Сонце
творчий потенціал
Суд
відплата: як ми ставимося до інших, так і до нас поставляться
Світ
емоційне оновлення; вихід проекту на новий рівень
Езотерика
Додати коментар