Аркан VII Колісниця: Значення та опис

Колісниця: що означає аркан
Назва аркана:Колісниця, Повозка, Возничий
Категорія:Старші аркани
Прямий стан:Успіх, перемога, мета, ривок уперед
Перевернуте положення:Аварія, невдача, образа, суворість

Колісниця: Загальне значення

Прямий стан

У житті відбувається помітний стрибок уперед. Людина здатна долати перешкоди, у неї з’являється впевненість у собі та власних силах. Завдяки розкладу цієї карти, людина може вчинити масштабні дії як у професійній діяльності, так і на особистому фронті.

Все, що хочеться – збувається, вороги відступають, немає перешкод на шляху до успіху. І навіть якщо зовсім недавно ще були труднощі, то з картою Колісниця треба звільнитися від минулих проблем і зробити перший крок до свого успіху.

Минуле має залишитися позаду, адже попереду на людину чекає новий життєвий етап. Він буде сповнений сил і рішучості, виявить свою сміливість та відкриє для себе новий світ. Колісниця ніби підштовхує людину – взятися за якусь для неї нову незнайому справу.

Як правило, ця карта випадає тим людям, які дійсно прагнуть пошуку себе, тягнуться до чогось нового, і їх буквально переповнює енергія і наснагу. Вони активні та оптимістичні, і завжди прагнуть досягати своїх цілей.

Перевернуте становище

Нічого драматичного не відбувається, але все ж таки це поганий знак. Карта говорить про поразки та невдачі. І навіть якщо щастя було нещодавно в руках, то в найнесподіваніший момент Фортуна відвернеться і принесе з собою багато проблем.

Людина недооцінює ситуацію і часом переоцінює свої сили, саме тому всі її плани раптово руйнуються. Він виявляє свій егоїзм, буває дуже нетерплячим і вміє керувати справами.

Карту Колісниця у перевернутому вигляді часто асоціюють із людиною, яка заплющує очі у момент аварії на дорозі. А замість того, щоб заплющуватися, варто було б спробувати вивернути кермо. Може – і вийшло б! Людина може бути психічно неврівноваженою і невпевненою в собі. На нього може бути чинений чужий тиск, оточуючі люди будуть чинити несприятливий на нього вплив.

Можливі конфлікти із законом, не виключені судові справи. На людину чекають провали та потрясіння, її справи практично зриватимуться на рівному місці. Можливо це пов’язано з недоліком контролю та процесів.

Колісниця: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Якщо ця карта випадає самотній людині, то їй не бажано на цьому етапі заводити стосунки з протилежною статтю. Він насамперед повинен думати про свій саморозвиток та розширення знань. Дуже важливо сконцентрувати свою увагу на цілях, щоб потім можна було пишатися своїми здобутками.

Карта має велику силу, і людина прагне своїх цілей, тільки вони пов’язані з відносинами. Не виключена любовна пригода (курортний роман), але це не можна назвати довгостроковими стосунками.

Для тих людей, які вже мають другу половинку, карта Таро згладжує всі конфлікти і суперечки у відносинах. А значить, у пари досить гармонійний і теплий взаємозв’язок, чесність та щирість їхніх почуттів.

Перевернуте становище

У відносинах настає складний та напружений період. Людина не здатна вплинути на свого партнера. Тому й відбуваються конфлікти та непорозуміння. Можливо, хтось забажає нав’язати на нього певні зобов’язання (укладання шлюбу), а він поки не готовий до таких поспіхів.

Не виключені імпульсивні та необдумані вчинки. Одруженому чоловікові або заміжній жінці (залежно від того, кому випаде ця карта) захочеться нових відносин, щоб зняти напругу і втому.

У житті можна легко збитися з правильного шляху. Хтось зустріне своє давнє кохання, яке весь час гальмуватиме справи, а також заважатиме людині – рухатися вперед.

Колісниця: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Карта говорить про те, що людина готова ризикувати заради успіху та кар’єри. Він виконує нові для себе завдання, набуває нового досвіду, а можливо, і повністю змінює свою сферу діяльності. З цією картою йому важливо виявляти пильність та контролювати ситуацію.

Не можна розслаблятися, давати волю емоціям, необхідно дивитися лише в обидва. Які б удари йому не давала доля, він здобуде перемогу в будь-яких складних ситуаціях. І це не можна назвати збігом обставин, тільки завдяки свідомим зусиллям можна досягти хороших результатів.

Перевернуте становище

Несприятлива карта для поїздок та подорожей. Поїздки дійсно краще відкласти. Адже картка попереджає про серйозні наслідки. Не виключені поломки, аварії та небезпечні ситуації на дорогах.

Можливо, хтось у напруженій ситуації втратить самоконтроль. Карта вказує на те, що людина не контролює своїх вчинків, і зазвичай приймає невірні рішення. Якщо потрібно скинути швидкість, він навпаки – прискорюється. Там, де потрібно показати свою оперативність, він стає повільним. Він дуже метушливий і наполегливий, невиправдано амбітний, що призводить до невдач і нездатності адекватно оцінювати ситуацію.

Колісниця: Значення картки дня

Сьогодні саме час досягати своїх цілей. І найголовніше, зосередитися. Якщо є якісь важливі та нагальні справи, необхідно їх робити саме сьогодні. Навіть не варто довго роздумувати, вони будуть якісно виконані.

Слід рухатись лише вперед, долаючи всі перешкоди на своєму шляху. Суперечності та конфлікти будуть усунуті цього дня. Тільки рішучі кроки та дії сприятимуть удачу. Але якщо на даному етапі немає мети, то можна зайнятися чимось новим. Будуть вдалими подорожі та поїздки.

Колісниця: Порада карти

Карта Таро закликає людину до рішучих та активних дій. Будь-які завдання та цілі будуть вирішені, якщо людина зможе сконцентруватися на них як слід. Але перш ніж щось робити, необхідно все обміркувати і передбачити.

Дуже важливо бути пильним у будь-яких ситуаціях, виявляючи свою винахідливість та самовладання. І тоді професійний розвиток, і особисте зростання вам забезпечені. Завдяки своїй силі волі людина в різних обставинах виглядатиме гідно.

Колісниця: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
Далека поїздка, полювання на мрії
Туз жезлів
Незважаючи на всі випробування, ви зможете залишитися самим собою
Туз кубків
Необхідність у душевному союзі
Туз мечів
Камінь на душі
Туз пентаклів
ви прогаяли свій шанс
Маг
Підвищення кар’єрними сходами
Король жезлів
Потрібно розплющити очі на справжній стан речей
Король кубків
Магія
Король мечів
Гнучкість
Король пентаклів
Добра справа
Жриця
Здатність поглянути на ситуацію з боку
Королева жезлів
Ви самі керуєте своїм життям
Королева кубків
Ясновидіння
Королева мечів
Протест, мудрість
Королева пентаклів
Везення
Імператриця
Отримання грошей
Лицар жезлів
Нова мета
Лицар кубків
Спробуйте зняти рожеві окуляри
Лицар мечів
Холодна, темна сила, яка приносить результат, якщо нею скористатися
Лицар пентаклів
Створення чогось необхідного
Імператор
Шлях додому
Паж жезлів
Підвищення кваліфікації
Паж кубків
Перемир’я, заручини
Паж пентаклів
Багатообіцяюче партнерство
Жрець
Отримання нових знань
Двійка жезлів
Розширення бізнесу
Двійка кубків
Закоханість
Двійка мечів
Перемир’я
Двійка пентаклів
Небезпечні махінації
Закохані
Зустріч відповідного партнера
Трійка жезлів
Надійні партнери
Трійка кубків
Довга подорож, відрядження
Трійка мечів
Нерозділені почуття
Трійка пентаклів
Щастя
КолісницяЧетвірка жезлів
Шлюб, купівля нерухомості
Четвірка кубків
Пересичення почуттями
Четвірка мечів
Вам необхідно терміново знайти джерело енергії та натхнення
Четвірка пентаклів
Забобони заважають вам жити
Сила
Гармонія із собою
П’ятірка жезлів
Погляньте на ситуацію з іншого боку
П’ятірка кубків
Гіркота, депресія
П’ятірка мечів
Депресія
П’ятірка пентаклів
Боязнь
Путівник
Ізоляція
Шістка жезлів
Шлях до успіху буде довгий
Шістка кубків
Ностальгія, спогади
Шістка мечів
Нові подвиги
Шістка пентаклів
Реалізація у творчості
Фортуна
Вдале вирішення спорів
Сімка жезлів
Не намагайтеся зупинятися на досягнутому
Сімка кубків
Спроба йти на компроміс
Сімка мечів
Махінації
Сімка пентаклів
Повернення колишнього партнера
Правосуддя
Укладання вигідної угоди
Вісімка жезлів
Підписання вигідного контракту
Вісімка кубків
Розставання, прощання
Вісімка мечів
Судовий процес
Вісімка пентаклів
Початок нової роботи
Повішений
Позбудьтеся минулого
Дев’ятка жезлів
Виконання правил
Дев’ятка кубків
Порожні слова
Дев’ятка мечів
Сильна хвороба
Дев’ятка пентаклів
Перемир’я
Смерть
Ілюзорні мрії, які ніколи не здійсняться
Десятка жезлів
Непрофесіоналізм
Десятка кубків
Сімейне щастя
Десятка мечів
Хірургічне втручання
Десятка пентаклів
Впевненість у майбутньому
Помірність
Командна праця
Диявол
Злість, вороги
Вежа
Нестача самовладання
Зірка
виконання бажань
Місяць
Неприємності
Сонце
Тріумф
Суд
Рух вперед
Світ
Добрі звістки
Езотерика
Додати коментар