Аркан X Колесо удачі: Значення та опис

Колесо удачі: що означає аркан
Назва аркана:Колесо фортуни, Колесо долі
Категорія:Старші аркани
Прямий стан:Важливе рішення, впевненість у успіху, азарт
Перевернуте положення:Невезіння, глухий кут, застій

Колесо удачі: Загальне значення

Прямий стан

Карта свідчить про зміни. Як правило, це добра ознака, а значить, і зміни на краще. Карта Фортуна подарує людині удачу. Щоправда, обставини будуть непідконтрольними. Все що відбуватиметься у житті – це подарунок долі. Людина не може щось змінити, їй просто це буде непідвладно.

Фортуна є містичною картою, яка з неймовірною точністю синхронізує долю людини. Не виключено, що з людиною відбуватимуться у житті такі події, які в неї колись уже були. Карта говорить про повторювану ситуацію, покірність року.

Все, що відбуватиметься з людиною під впливом цієї карти – це не випадково. Тільки змінити ситуацію людині не дано. Він обов’язково відчує на собі силу цієї карти, під її впливом він відрізнятиметься заразливою легкістю, хоробрістю, активністю, життєрадісністю та непередбачуваністю. Життя стає цікавим і насиченим.

Перевернуте становище

Якщо в прямому положенні карта Фортуни говорить про зміни на краще, то в перевернутому вигляді свідчить про несприятливу долю. Планам не судиться. А може просто поки що не час. Постійно на шляху людини стоятимуть перешкоди, перешкоди, невдача та невдачі. Це можна назвати «злим роком», можливо з’являться старі проблеми. Але не варто чинити опір подіям, що відбуваються, вони все одно неминучі.

У цей період людині необхідно бути обережним, Фортуна удачі від нього поки що відвернулася, тому не варто сподіватися на везіння. Також карта може свідчити, що в житті людини не буде якихось глобальних змін. Не настав цей час.

Аркан наділив людину пасивним настроєм та нерішучістю. Він зможе реалізувати можливості, що відкриваються. У будь-яких справах він буде дуже повільним, що ще більше позначиться на його невдачі. Дуже багато у його житті буде непередбачуваних ситуацій.

Колесо фортуни: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Мапа розглядається на кармічному рівні. Сюди можна зарахувати і фатальну зустріч, і вдалий роман. Не виключені й переломні моменти у відносинах партнерів, які зуміли пережити велику кризу.

Карта говорить про те, що особисті стосунки налагодяться. Але для цього не потрібно щось робити та докладати багато зусиль. Все станеться завдяки цій карті. А найголовніший секрет, який у ній криється: головне, щоб людина була вірною самій собі. Саме з цим кредо людина здобуде успіх.

Необхідно довіритися перебігу подій, що відбудуться. Це стосується абсолютно всіх людей – і тих, які самотні, і які хотіли б щось змінити у своїх стосунках. Про цю карту ще говорять “Це доля!”.

Перевернуте становище

У стосунках з’являється застій, рутина та нудьга. Можливо, людина застрягла в стереотипах і вже не знає, як поводитися по-іншому. Інше трактування карти – немає шансів повернути кохану людину чи проблемну спілку. Проте нудні і рутинні відносини з якихось причин неможливо розірвати.

Людина не завжди здатна розуміти, що для неї добре, а що ні. Він страждатиме від того, що сталося в його житті, щось не так. Під впливом карти він перебуватиме у поганому настрої. Незважаючи на те, що в сімейних відносинах не маються на увазі сварки і скандали, все ж таки рутина не менше руйнує союз.

Колесо удачі: Значення в ситуації та питанні

Прямий стан

Карта випадає тій людині, яка активна і прагне свого покликання. Ситуацій, які відбуватимуться в його житті, немає можливості уникнути. Навіть не варто їм чинити опір, краще спробуйте їх обернути на свою користь.

Необхідно раціональне міркування та розуміння всієї ситуації. У жодному разі не можна піддаватися емоціям та конфліктам. Рішення у будь-яких питаннях приймати слід швидко. Найправильнішою буде та ідея, яка перша спаде на думку. Тільки за такого розкладу можна говорити про здійснення задумів.

Перевернуте становище

Несприятлива мапа, яка характеризується проблемами. На людину чекають життєві труднощі в багатьох ситуаціях, де будь-які перспективи просто відсутні. Навіть чудові можливості, якими, здавалося б, він міг скористатися, не принесуть успіху.

Якщо ситуація виникла на роботі, то з’являться більш успішні конкуренти. Вони будуть здатні справити гарне враження перед начальством, тому всі ваші зусилля будуть марними. Навіть вкладення не принесуть прибутку. Може статися так, що людина зі своїми труднощами залишиться зовсім одна. А якщо його знизять на посаді, чи ще гірше – влаштують ганебне звільнення, то він може впасти у тривалу депресію.

Колесо удачі: Значення картки дня

Сьогодні на людину чекають позитивні події в житті. І хоч би що відбувалося в долі людини, все треба приймати з вдячністю. Є можливість цього дня досягти багато чого, можна зробити перший крок та проявити ініціативу. Можуть якимось чином відбутися події, які будуть із минулого життя.

День повний приємних сюрпризів та несподіванок, варто покладатися на везіння та удачу. Сьогодні все не випадково, звертайте свою увагу на знаки долі, вони щось підкажуть. Карта людини веде до певних подій, які мають відбутися у його житті. Це справді можна назвати долею, яка посміхається.

Колесо удачі: Порада карти

Якщо людина зуміє усвідомити своє призначення в житті, то все у нього складатиметься чудово. Буде нагода не тільки добре проявити себе в кар’єрі, але й буде можливість показати свої таланти, про які багато хто навіть не здогадувався.

Колесо удачі допомагає людині нарешті подорослішати. Вона показує його безсилля перед долею і каже, що так буде краще. Адже не все у житті залежить від нас, і це важливо зрозуміти. І це навіть добре, що не все підвладне людині, бо аркан стимулює її зростання та дорослішання.

Колесо удачі: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
Далека поїздка, полювання на мрії
Туз жезлів
Незважаючи на всі випробування, ви зможете залишитися самим собою
Туз кубків
Необхідність у душевному союзі
Туз мечів
Камінь на душі
Туз пентаклів
ви прогаяли свій шанс
Маг
Підвищення кар’єрними сходами
Король жезлів
Потрібно розплющити очі на справжній стан речей
Король кубків
Магія
Король мечів
Гнучкість
Король пентаклів
Добра справа
Жриця
Здатність поглянути на ситуацію з боку
Королева жезлів
Ви самі керуєте своїм життям
Королева кубків
Ясновидіння
Королева мечів
Протест, мудрість
Королева пентаклів
Везення
Імператриця
Отримання грошей
Лицар жезлів
Нова мета
Лицар кубків
Спробуйте зняти рожеві окуляри
Лицар мечів
Холодна, темна сила, яка приносить результат, якщо нею скористатися
Лицар пентаклів
Створення чогось необхідного
Імператор
Шлях додому
Паж жезлів
Підвищення кваліфікації
Паж кубків
Перемир’я, заручини
Паж пентаклів
Багатообіцяюче партнерство
Жрець
Отримання нових знань
Двійка жезлів
Розширення бізнесу
Двійка кубків
Закоханість
Двійка мечів
Перемир’я
Двійка пентаклів
Небезпечні махінації
Закохані
Зустріч відповідного партнера
Трійка жезлів
Надійні партнери
Трійка кубків
Довга подорож, відрядження
Трійка мечів
Нерозділені почуття
Трійка пентаклів
Щастя
Колісниця
Тріумф
Четвірка жезлів
Шлюб, купівля нерухомості
Четвірка кубків
Пересичення почуттями
Четвірка мечів
Вам необхідно терміново знайти джерело енергії та натхнення
Четвірка пентаклів
Забобони заважають вам жити
Сила
Гармонія із собою
П’ятірка жезлів
Погляньте на ситуацію з іншого боку
П’ятірка кубків
Гіркота, депресія
П’ятірка мечів
Депресія
П’ятірка пентаклів
Боязнь
Путівник
Ізоляція
Шістка жезлів
Шлях до успіху буде довгий
Шістка кубків
Ностальгія, спогади
Шістка мечів
Нові подвиги
Шістка пентаклів
Реалізація у творчості
ФортунаСімка жезлів
Не намагайтеся зупинятися на досягнутому
Сімка кубків
Спроба йти на компроміс
Сімка мечів
Махінації
Сімка пентаклів
Повернення колишнього партнера
Правосуддя
Укладання вигідної угоди
Вісімка жезлів
Підписання вигідного контракту
Вісімка кубків
Розставання, прощання
Вісімка мечів
Судовий процес
Вісімка пентаклів
Початок нової роботи
Повішений
Позбудьтеся минулого
Дев’ятка жезлів
Виконання правил
Дев’ятка кубків
Порожні слова
Дев’ятка мечів
Сильна хвороба
Дев’ятка пентаклів
Перемир’я
Смерть
Ілюзорні мрії, які ніколи не здійсняться
Десятка жезлів
Непрофесіоналізм
Десятка кубків
Сімейне щастя
Десятка мечів
Хірургічне втручання
Десятка пентаклів
Впевненість у майбутньому
Помірність
Командна праця
Диявол
Злість, вороги
Вежа
Нестача самовладання
Зірка
виконання бажань
Місяць
Неприємності
Сонце
Тріумф
Суд
Рух вперед
Світ
Радість, добрі новини
Езотерика
Додати коментар