Аркан IV Імператор: Значення та опис

Імператор: що означає аркан
Назва аркана:Імператор, Хазяїн
Категорія:Старші аркани
Прямий стан:Перевага розуму, лідерство, амбіції, авторитет
Перевернуте положення:Слабкість, емоційна незрілість, бунтарство, залежність

Імператор: Загальне значення

Прямий стан

Карта в цьому положенні випадає людям практичним, цілеспрямованим та надійним. Вони відрізняються наполегливістю, здоровим раціоналізмом, умінням доводити справу до кінця, відстоювати свою точку зору та інтереси. Це вроджені лідери.

Імператор говорить також про те, що цю справу треба робити саме зараз, не відкладаючи, а всі проблеми вирішувати також без затримок. Імператор підказує, що допомогу в цьому нададуть дисциплінованість, відповідальність та розсудливість у рішеннях.

Також карта натякає на необхідність рішучих дій заради захисту своїх інтересів, але ці дії мають відповідати вимогам закону та моралі та не суперечити велінням совісті.

Якщо Імператор випадає жінці, це може говорити про наявність у неї сильного покровителя-чоловіка, або що вона зазнає сильного (позитивного) впливу чоловіка старшого віку.

Аркан нерідко натякає на необхідність певних зусиль (у тому числі досить значних) для створення та підтримки положення, яке людина вважатиме за гідну себе.

Перевернуте становище

Перевернутий Імператор перетворює переваги на недоліки, доводячи їх до крайності. Практичність перетворюється на приземлений вещизм і жадібність, а здорова раціональність – на прискіпливу увагу до малозначних дрібниць. Нерідко карта в такому положенні випадає людям, у яких гіпертрофована спрага влади, реальним, а також передбачуваним тиранам та деспотам.

Перевернутий Імператор також може означати людину аморальну, причому таку, що знає про свої недоліки, але принципово не бажає з ними боротися.

Аркан може попереджати про загальний застій у справах та розвитку особистості, причому внаслідок свідомої відмови від зростання.

Імператор: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

У цьому плані Імператор вказує на можливість довготривалих, міцних, стабільних відносин, заснованих не так на романтичній закоханості, як на дружньому становищі та взаємній повазі.

Ця карта є також свідченням побутової стійкості сім’ї, матеріальної стабільності. Імператор – ознака утворення союзу, в якому жінка отримує заслужену увагу та турботу з боку чоловіка, де з її думкою зважають.

Поява Імператора може говорити про те, що час готуватися до весілля – існуючі відносини схильні до цього. Також він випадає щасливим сімейним парам, що вже прожили чимало років у шлюбі, та їхні стосунки довели свою міцність.

Перевернуте становище

Перевернутий Імператор випадає парам, які одружилися або стосунки виключно за розрахунком, не те що без кохання, а й без натяку на симпатію. Також поява цієї карти може означати, що союз вичерпав себе, перетворившись лише на справу звички. У багатьох випадках карта може говорити про близький розпад союзу.

Нерідко Імператор у такому положенні говорить про те, що в парі один партнер прагне встановити (або вже встановив) повне домінування над іншим. Інший у своїй усвідомлює свою залежність і відверто побоюється домашнього тирана.

Перевернутий Імператор у розкладі жінки може говорити про те, що вона постійно піддається критиці та причіпкам за нібито неналежне господарювання в будинку.

Імператор: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Багато залежить від того, яка саме ситуація розглядається. Так, якщо йдеться про службове становище, Імператор пророкує просування по службі, якого призведуть дисциплінованість і старанність.

Якщо питання ставилося про становище зі здоров’ям, то відповідь карти – побоюватися нічого. Людині нічого не загрожує, якщо зараз вона здорова, а якщо хвора – хвороба буде швидко і повністю вилікувана.

Загалом у будь-якій ситуації Імператор у прямому становищі – порада ретельно продумувати та планувати свої дії, завжди уявляти свій наступний крок і не відкладати рішення, приймаючи їх виважено, але швидко.

Перевернуте становище

Перевернутий Імператор свідчить про спробу вирішити проблему недозволеними засобами (протизаконними чи аморальними). Він може говорити про те, що проблеми викликані безвідповідальність, відсутність дисципліни, небажання співпрацювати з іншими людьми.

У деяких випадках карта говорить про те, що задумана справа не має перспективи. Може бути й так, що вона свідчить про наявність чийогось контролю над волею запитуючого, або зовнішніх обставин, що від нього не залежать і впоратися з якими він не в змозі. У будь-якому разі, розвиватись ситуація буде несприятливо.

Аркан може попереджати про якусь зовнішню загрозу – небезпечне становище, можливу хворобу, травму, підвищений ризик.

Часто перевернутий Імператор говорить про те, що відсутнє бажання вирішувати проблему розумним способом, шукати вихід із становища. Він є свідченням того, що людина залишила свою проблему на самоплив, усунулась від її вирішення.

Імператор: Значення картки дня

Як картка дня Імператор є гарною ознакою. Його поява говорить про те, що людині цього дня вдаватиметься все, за що вона візьметься, її сил, енергії та рішучості вистачить на все. Якщо він має якусь складну справу чи проблему, вирішення якої довго відкладалося, треба взятися саме за це. Діяти потрібно рішуче, але виважено та ґрунтовно.

Якщо конкретної проблеми немає, Імператор радить просто спробувати скористатися ситуацій і переробити більше потокових справ.

Імператор: Порада карти

Карта рекомендує не соромитися відстоювати свою думку тим, хто впевнений у своїй правоті. Це потрібно і правильно. До мети слід йти, не лякаючись можливих перешкод, діючи послідовно та наполегливо.

Імператор рекомендує двічі подумати, перш ніж давати в борг або позичати самому (і йдеться не тільки про грошові справи, а й про борг у моральному розумінні), а також завжди пам’ятати про співвідношення мети та коштів. Не можна забувати, що плани окремої людини – ще не закон світобудови.

Імператор: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
Втрата статусу
Туз жезлів
Розширення бізнесу
Туз кубків
Процвітання
Туз мечів
Проблеми
Туз пентаклів
Успіх
Маг
Прояв своїх лідерських якостей
Король жезлів
Зміна місця роботи
Король кубків
Творча енергія
Король мечів
Міцний авторитет
Король пентаклів
Пристрасний шанувальник
ІмператорКоролева жезлів
Творчий підхід
Королева кубків
Вдале укладання договору
Королева мечів
Нестача стабільності
Королева пентаклів
Труднощі
Імператриця
Успішні реформи
Лицар жезлівЛицар кубків
Чекайте на гостей
Лицар мечів
Брехня, махінації
Лицар пентаклів
Багатий шанувальник
Жриця
Вами керує жінка
Паж жезлів
Приємні новини
Паж кубків
Відхилення від курсу
Паж мечів
Успіхи на роботі
Паж пентаклів
Досягнення мети
Жрець
Дотримання встановлених рамок
Двійка жезлів
Занепад
Двійка кубків
Отримання великої спадщини
Двійка мечів
Поява конкурентів
Двійка пентаклів
Боротьба з обставинами
Закохані
Чіткі правила
Трійка жезлів
Прогрес
Трійка кубків
Досягнення бажаного
Трійка мечів
ви несете відповідальність за свої дії
Трійка пентаклів
Проблеми з грошима
Колісниця
Ви заручник обставин
Четвірка жезлів
Купівля нерухомості
Четвірка кубків
Фанатизм, одержимість
Четвірка мечів
Звільнення
Четвірка пентаклів
Великодушність
Сила
Боротьба
П’ятірка жезлів
Агресія, суперечки
П’ятірка кубків
Отримання подарунка
П’ятірка мечів
Загибель наставника
П’ятірка пентаклів
Відновлення статусу
Путівник
Негаразди
Шістка жезлів
Просування кар’єрними сходами
Шістка кубків
Отримання новин
Шістка мечів
Перемога
Шістка пентаклів
Ухвалення коректного рішення
Фортуна
Реформи
Сімка жезлів
Виклик, боротьба з авторитетною людиною
Сімка кубків
Тісний союз
Сімка мечів
Допомога від більш досвідченої людини
Сімка пентаклів
Отримання спадщини
Правосуддя
Дотримання встановленого порядку
Вісімка жезлів
Укладання договору
Вісімка кубків
Звістки про зниклого родича
Вісімка мечів
Безжальний вирок
Вісімка пентаклів
Стриманість
Повішений
Ригідність гальмує процес
Дев’ятка жезлів
Подбайте про охорону свого майна
Дев’ятка кубків
Навчіться заощаджувати
Дев’ятка мечів
Бережіть свою репутацію
Дев’ятка пентаклів
Поява покровителя
Смерть
Погляньте на речі по-новому
Десятка жезлів
Труднощі на роботі
Десятка кубків
Допомога високопоставленої особи
Десятка мечів
Відродження, повернення у життя
Десятка пентаклів
Успіх
Помірність
Консерватизм зіграє вам на руку
Диявол
Ілюзорний порядок
Вежа
Зміна роду діяльності
Зірка
Отримання прибутку
Місяць
Невпевненість в собі
Сонце
Успіх у бізнесі, міцна сім’я
Суд
Влада
Світ
Розширюваний бізнес
Езотерика
Додати коментар