Аркан XV Диявол: Значення та опис

Диявол: що означає аркан
Назва аркана:Диявол
Категорія:Старші аркани
Прямий стан:Спокуса, марнославство, егоїзм, садизм
Перевернуте положення:Внутрішня сила, нерішучість, зловживання силою

Диявол: Загальне значення

Прямий стан

Аркан має погане значення і вказує на те, що людина не здатна тримати ситуацію під контролем, і через це спричиняє багато неприємностей. Карта Диявол говорить про те, що людина оступилася, і її вчинки призвели до саморуйнування та деградації. Карта попереджає про те, що не слід потурати своїм слабкостям і йти на них. Навіть тілесну силу можна назвати потуранням своїм слабкостям. Людина під впливом цієї карти комусь підкорятиметься або від когось залежатиме.

Тільки нічого хорошого це не приведе. З’явиться в оточенні якась особа, яка матиме над ним владу, позбавляючи її свободи та повноцінного життя. Також карта може означати і те, що людину мучить її темне минуле, і вона від неї залежить. Карта Диявол легко може збити людину зі шляху, вона показує, як він грає з вогнем. У житті можуть виникнути сильні захоплення, які завдадуть шкоди обов’язкам, а через пристрасть людина втратить совість.

Перевернуте становище

Позитивне значення має перегорнута карта Таро. Людина повністю звільнена від страху та залежності. Він долає перепони і позбавляється ілюзій завдяки внутрішній силі. Він не потурає своїм слабостям, чинить опір переважній особистості. Він скидає всі кайдани та усуває перешкоди.

Людина може виступати в ролі обманщика і спокусника. І все, що відбуватиметься в його житті, можна назвати справжньою катастрофою та викриттям. Він може бути нелюдським, нерішучим і неподатливим, який нерідко зловживає своєю силою.

Карта Диявол характеризує спокуси, про які людина навмисно забуває або просто не хоче їх визнавати. І така поведінка призводить до найнесподіваніших наслідків. Не слід уникати чогось забороненого, потрібно просто прийняти як даність і все. Мине час, і заборонена спокуса залишиться у минулому.

Диявол: Значення у коханні та стосунках

Прямий стан

Аркан символізує міцні стосунки. Сімейний шлюб заснований виключно на тілесному потягі з тією людиною, яка цього не заслуговує. Йдеться не про щирі почуття та романтику, мається на увазі лише потяг.

Також не виключено, що шлюб з розрахунку, тому що слова любові та обіцянки вірності часто змінюються бажанням отримати всі матеріальні блага, а його власника взагалі можна викреслити зі свого життя. Його привабливий зовнішні дані, дражливий флірт, чуттєва пристрасть, суцільні обіцянки – все це його хитрі хитрощі. Картка попереджає, що людина грає з вогнем.

Перевернуте становище

У відносинах передбачається насолода одного партнера та сила другого. Один – деспот, який витончено знущається з свого партнера, можливо, шантажує його слабкостями. Це може виражатися фразами: «Мені в цьому житті без тебе не прожити», «Я не переживу цього», «Якщо ти підеш, я щось із собою зроблю. Другий мимоволі чи добровільно стає жертвою. Він все терпить, погоджується та підкоряється своєму партнеру.

Перевернута карта свідчить про те, що людина досягла іншої людини завдяки любовній змові. Такий союз, зрозуміло, не можна назвати рівноправним. У такому союзі один партнер зневажає іншим.

Диявол: Значення у ситуації та питанні

Прямий стан

Карта в ситуації вказує на інтриги, корупційні дії та незаконні угоди. Він говорить про привабливу пропозицію, коли людина буде готова зробити незаконний або аморальний вчинок. Ймовірно, що з людини виявляться приховані від оточуючих джерела доходів. Не дивно, якщо людина під впливом карти Диявола опиниться у мафіозному угрупуванні.

Ситуація просто змушує його на недобросовісні дії, про які він пізніше шкодуватиме. Непристойне значення карти може бути пов’язане з чорною магією, шахрайством. Оточення йому весь час даватиме погані поради.

Перевернуте становище

Негативний вплив аркана у ситуації. Людина повністю безсилий і не має права голосу. Доведеться у житті зіткнутися з деспотичним начальством чи серйозними проблемами. Можливо, і вдасться позбавитися цієї непростої ситуації, але це станеться досить не скоро. Якщо не чинити опір чужому злу та пороку, то це може свідчити про руйнівні наслідки.

Під впливом карти людина пройде випробування на міцність. Але найчастіше будуть складатися ситуації, коли людина потрапить у підпорядкування, а ось вибратися з обставин буде нелегко. Людина не зможе вчинити так, як їй заманеться, тому що у професійній діяльності на нього чекають провал і фатальний збіг обставин.

Диявол: Значення картки дня

У цей день людина побачить тіньовий бік свого характеру. Можливо, хтось зіб’є людину зі шляху і направить її на непристойний вчинок, а може вона взагалі змінить своїм принципам.

Не виключено якесь внутрішнє спонукання, про яке людина навіть не підозрювала або просто думала, що вже давно все подолала. Не можна придушувати в собі це спонукання, не варто звинувачувати себе, перекидати провину на інших. Необхідно визначити причину цього імпульсу. Людині доведеться пройти чимало випробувань, а скоріше, спокус. І головне, щоб він не піднявся над іншими.

Диявол: Порада карти

Необхідно боротися зі злом та несправедливістю. Адже якщо людина ще не зайшла надто далеко, щось можна змінити та виправити. Навіть якщо людина зробила зовсім поганий вчинок, то він з’являється унікальна можливість змінити себе, і стати на правильну дорогу для самовдосконалення. Пастка, в якій людина опинилась, сама собі її і влаштувала.

Необхідно придивитися до дійсності, а може, ви жертва і живете в рабстві іншої людини. Або навпаки використовуєте своє становище та вплив на іншу людину, якою просто маніпулюєте. Не важливо, чи не можна користуватися своїм становищем, так само виступати в ролі жертви.

Диявол: Поєднання з іншими картами

Старші арканиЖезлиКубкиМечіПентаклі
Блазень
Залежність від поганих звичок
Туз жезлів
Підпорядкування
Туз кубків
Кожному віддасться за заслуги
Туз мечів
Кодування від алкоголізму
Туз пентаклів
Втрата стану
Маг
Робота з душами померлих, чорна магія
Король жезлів
Жага наживи
Король кубків
Злодійство
Король мечів
Горе
Король пентаклів
Потворність
Жриця
Псування
Королева жезлів
Депресія
Королева кубків
Тривіальність
Королева мечів
Вдовство
Королева пентаклів
Пропаща жінка
Імператриця
Махінації
Лицар жезлів
Безвідповідальність
Лицар кубків
Відсутність натхнення
Лицар мечів
Травма
Лицар пентаклів
Розхлябаність
Імператор
Незаконні дії
Паж жезлів
Ви приймаєте неправильне рішення
Паж кубків
Сексуальна незадоволеність
Паж мечів
Шпигунство
Паж пентаклів
Молодий гульвіса
Жрець
Лжепророк
Двійка жезлів
Вам будують підступи
Двійка кубків
Відновлення спілки
Двійка мечів
Вияв інтересу до когось
Двійка пентаклів
Погані звістки
Закохані
Відносини базуються на похоті
Трійка жезлів
Занадто багато неприємностей
Трійка кубків
Заперечення законів
Трійка мечів
Нечисть
Трійка пентаклів
Загибель дитини
Колісниця
Моральне чи фізичне насильство
Четвірка жезлів
Сварки у сім’ї
Четвірка кубків
Наркозалежність
Четвірка мечів
Неприязнь
Четвірка пентаклів
Нещасний випадок із представником жіночої статі
Сила
Боротьба з поганими звичками
П’ятірка жезлів
Фізичний біль
П’ятірка кубків
Жага коштів, гонитва за задоволенням
П’ятірка мечів
Зрада
П’ятірка пентаклів
Коханець
Путівник
Ви самі винні у своїй самотності
Шістка жезлів
Нас обдурюють
Шістка кубків
Ви нічого не зможете змінити
Шістка мечів
Загибель у молодому віці
Шістка пентаклів
Погані новини
Фортуна
Алкоголізм
Сімка жезлів
Зловживання своїм впливом
Сімка кубків
Садомазохізм
Сімка мечів
Марний клопіт
Сімка пентаклів
Отримання новин
Правосуддя
Порушення закону
Вісімка жезлів
Згвалтування
Вісімка кубків
Порочний зв’язок
Вісімка мечів
Відсутність логіки у вчинках
Вісімка пентаклів
Інтриги
Повішений
Марна жертва
Дев’ятка жезлів
Поруч із вами дуже багато нечесних людей
Дев’ятка кубків
Яснобачення, несправжні здібності, галюцинації
Дев’ятка мечів
Святотатство
Дев’ятка пентаклів
Неясність
Смерть
Крах
Десятка жезлів
Зловживанням могутності
Десятка кубків
Схильність до одностатевого кохання
Десятка мечів
Нещастя
Десятка пентаклів
Егоїзм
Помірність
Наслідки алкогольного сп’яніння
Диявол
Вежа
Участь у фінансових махінаціях
Зірка
Відсутність надії
Місяць
Злодійство
Сонце
Все таємне стане явним
Суд
Допомога знайомих
Світ
Спокута гріхів
Езотерика
Додати коментар